Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) ngabor2 válasza Rez_Grof (#400) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Nagyszerű. Ha dobsz egy telszámot, akkor feléréskor megcsörgetlek. Ha nem, akkor valami fix pont környékén találkozunk (kijérat környékén). Remélhetőleg addig lorcsinak is javul annyit a lába, hogy tudjon jönni.:U

(#402) Rez_Grof válasza ngabor2 (#401) üzenetére


Rez_Grof
őstag

A vágányok végén van egy bankautomata ott foglak várni. Veszek bkv jegyet is. :D
Sms ment! :DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#403) ngabor2 válasza Rez_Grof (#402) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Oké, köszi. hálám üldözni fog, és sör képében fog utolérni :D tudom, hogy ellensége vagy, ahol látod, pusztítod.:DDD:C

(#404) Sianis


Sianis
addikt

Sziasztok!

Sajnos bekövetkezett amit nem szerettünk volna, családi tragédia van. :( Sajnos nem tudunk elmenni, mert barátnőmet igen megviseli a dolog, és ugye ezek után nem tudna felszabadult lenni. Rettentően sajnálom, hogy így alakult, azért mindenkinek jó szórakozást. :(

SAMY mester! Remélem, hogy te ettől még el tudsz menni, ha nem akkor valahogy kárpótollak majd! :(


[Szerkesztve]

(#405) tildy válasza Sianis (#404) üzenetére


tildy
nagyúr

Akarmi is az ez nem jo hir:( tragedia? Meghalt valaki? mert akkor reszvetem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#406) Sianis válasza tildy (#405) üzenetére


Sianis
addikt

Sajnos elsőre találtál...nem akarom tvább forszírozni, meg olvasni sem...köszönöm mindenkitől elég lesz egy is! :(

(#407) ReJim


ReJim
őstag

:( szeretnék menni, de mivan ha végig szakad majd az eső?!? :U
(multkor micsináltatok esőben? tollasoztatok? :F

</end.?>

(#408) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Látván hogy Sianisék nem tudnak menni így mi sem megyünk, tehát le lehet húzni a listáról.

ReJim: Lorcsi Siani és én pakoltuk ki a sátrat mert jól beáztunk. A töbiek pedig erőteljesen néztek felfele és várták hogy mikor lesz vége az esőnek. Jól csinálták mert viszonylag hamar vége lett de mégse elég hamar.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#409) VladimirR válasza ReJim (#407) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ittunk, ettunk, beszelgettunk...
csak nem te is cukorbol vagy, s elmos egy kis viz? (m,ert mikor megerkeztunk a tesco-bol, mindenki bent volt a satrakban)

p.s.: ;]

(#410) ReJim válasza VladimirR (#409) üzenetére


ReJim
őstag

''ittunk, ettunk, beszelgettunk...''
:) jól hangzik... bár a harmadik nem az erősségem.. ;]
''csak nem te is cukorbol vagy, s elmos egy kis viz?''
nem dehogy, csak félek, hogy beázik a sátor, vizes lessz a cólmók...
meg különbenis, legalább fürdik az ember.. nem? úgyse fürödtem vagy, 1 hete.. :D

</end.?>

(#411) Certee


Certee
senior tag

Mi holnap (csütörtök) délelőtt indulunk mert még beugrunk a szigetre egy kis Underworld koncertre. Így pénteken elég hamar ki fogunk érni a helyszínre, ha minden jól megy. Jó lenne tudni, hogy ki lesz a helyfoglaló? Lehet, hogy mi? Nos ha igen akkor aki nem volt az előző táboron az egy zöld színű Volkswagen T4 Multivan-t keressen. Azzal leszünk.

SAMYka: azért próbáljatok már meg eljönni. Vonat miegymás....

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#412) Rez_Grof válasza Certee (#411) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Kutyust hozzátok? Arrol biztos megismerünk. :DDD
Esetleg föl is vehetnétek pesten, viccen kívül.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#413) SAMYka válasza Certee (#411) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Talán egy hete vagy lehet már kettő is volt hogy Sianis mondta hogy ők vonattal mennek. Még neked is szólt hogy felmennek Miskolcra és onan meg veletek mennek. Én már akkor mondtam hogy vonattal nem fogok menni.


Amit meg beszéltünk arról jó lenne msn-en beszélni.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#414) Loretto válasza SAMYka (#413) üzenetére


Loretto
veterán

Akkor SAMY Te jöcc? Vagy ''lehetbe'' tegyelek?

Soirée...

(#415) Sianis válasza SAMYka (#413) üzenetére


Sianis
addikt

Vonattal is mehetsz Miskolcig, van IC, 1:04 perc az utazási idő, annyit kibírsz, és 502 ft diákkal a jegy. Aztán meg Tiszai Pályaudvaron Crtee felvesz és mész....

Vagy mész pénteken techno partira, és egy hétvégére elegendően kiütöd magad :)

(#416) Predator...


Predator...
tag

Hali embörök...
Kérem Leszedetni magam a listáról....[nem megyek]
Köszöntem...

''Földünk Jövője azon múlik, hogy képesek vagyunk-e cselekedni...'' (Sir David Attenborough)

(#417) SAMYka válasza Loretto (#414) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Levehetsz a listáról mert így nem tudok menni. Ahogy Sianis irta pénteken NGOHT party és ott majd kiélem magam.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#418) Certee válasza Rez_Grof (#412) üzenetére


Certee
senior tag

Én már lassan indulok Pestre! Az adataimnál ott van a számom. Küldj majd egy sms-t hogy mikor akarsz menni és egyeztetünk.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#419) ngabor2 válasza Certee (#411) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Hányan lesztek a kocsiban? Mert ha Rezi veletek megy, az azt jeleni, hogy nem fog tudni engem ''idegenvezetni'', egyedül meg ismeretlen városban nem szívesen mászkálok. Ha én is beférnék péntek fél10 magasságában (ha nem előbb tervezitek az indulást), annak meglehetősen örülnék. Persze csak ha nem pofátlanság...:U

(#420) Certee válasza ngabor2 (#419) üzenetére


Certee
senior tag

Még nem tudom, hogy hányan leszünk de szerintem beférsz. Küldj te is majd egy sms-t és megbeszéljük. Persze, hogy nem pofátlanság. Aki befér azt elvisszük.

Más:
Bogrács, bogrács álvány? Én most nem tudom elvinni az álványt, szóval másnak kéne hozni.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#421) Certee válasza Rez_Grof (#412) üzenetére


Certee
senior tag

Kutyus most nem jön mert a Szigetre nem hiszem, hogy beengednék meg amúgy sem neki való az :DDD

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#422) Wolverine


Wolverine
félisten

Yóóó szórakozást a táborozóknak :DDD (nem, én nem megyek, más dolgom van... ;))

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#423) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Hű de nagyon vágyok én ide. De akkor sem vonatozom. DEBRECEN és Környékbeliek, akik Nyíregyháza fele jönnek. Mit szólnátok ha Nyíregyig vonat aztán autó. Legalább 2 ember kell és akkor megyünk 3-an mert az asszony azt mondta nem jön.

Félig OFF gomb mért nincs?;]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#424) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Fél ketőkor lelépek melózni és este 10 után jövök. Ha valki úgy gondolja hogy velem tart és ezzel támogat engem is az eljutásban akkor kérem írjon egy sms-t. THX


Mod: Rejtett up

[Szerkesztve]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#425) Certee válasza ngabor2 (#419) üzenetére


Certee
senior tag

Hárman megyünk Miskolcról, szóval tutira beférsz. Majd keress meg sms-en. Számom az adataimnál.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#426) dogdinamit


dogdinamit
csendes tag

Sziasztok most indulunk Miskockáról, este Sziget ha valaki jön meeting ott.
Holnap valamikor indulo Velence! :DD

Mikor a pupilla tágul a zene szegödik társul, a harmoniában olvadok mint tejben a kávé az erö most velem van a többi lehet másé. Mint pokhálo a legyet a zene öleli a teret, szinte tapinthato a muzsika nem érheti kritika ez a bolygo közi válto pénz a nemzetközi valuta.

(#427) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Húha, alakulnak itt a dolgok...
Felhívtam lorcsit, azt mondta, este 8-9 fele megírja, hogy tud-e jönni, és ha igen, kb. mikor (még valami tanfolyamot le kell nyomnia reggel). Még mindig fáj a lába, de kocsival tudna jönni.
Samy, remélem nem zöldhajnalban akarsz indulni Nyíregyről, hogy mi is beérjünk, ha megyünk.
Ha megyünk, remélem a 9:49-es IC-vel fogunk tudni menni, az 10.18-ra van benn. Remélem, ha ekkor indulnánk, még nem lennénk nagy késésben.

Ha mégse tud jönni, vagy már túl késői az időpont, akkor viszont, akkor Certee-ékkel megyek. Tehát minden este fog eldőlni, amíg nem jön válasz, addig nem alszom el:C remélem...:U

(#428) lorcsi válasza SAMYka (#424) üzenetére


lorcsi
veterán

ngabor2 & Én tudunk menni veled...mikor indulsz ?
ki tudnál jönni az állomásra elénk ...piszok nehezen tudok menni ...inkább lassan...:(

(#429) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Lorcsi! Légyszíves írd le, hogy mikoról vagy szabad, ill. mikorra tudsz a nagyállomáson lenni. Csakhogy melyik vonathoz készüljek. Köszi. Remélem SAMY-nak se lesz késő :U

(#430) lorcsi válasza ngabor2 (#429) üzenetére


lorcsi
veterán

Nem tudom ...végülis nekem mindegy...
mindjárt nézek elvirát...

Nem holnap reggel hanem ma este voltam angolon...:U pont akkor indultam mikor írtad azu SMS-t:U
Biztos félreérthető voltam...

(#431) lorcsi válasza ngabor2 (#429) üzenetére


lorcsi
veterán

Én majd 10 felé visszanézek...samy úgyis akkor lesz..


Horror 1 indulási idők & árak vannak:Y


SAMYka : kb. mennyire jött ki az utazási kts.?

(#432) ngabor2 válasza lorcsi (#430) üzenetére


ngabor2
nagyúr

8:47-es IC? 9:17-re van Nyíregyen.

#931: oké, remélem akkor még fenn leszek.
Mindenképp IC-t javaslok, mert személyen elég érdekes lenne állnod...
Ha reggel rámcsörögsz, hogy melyik busszal jössz az állomásra, esetleg a csomagjaidat cipelni segíthetek, ismét nagy, de könnyű pakkal megyek. (nyugi, annyira nem nagy.)

[Szerkesztve]

(#433) lorcsi válasza ngabor2 (#432) üzenetére


lorcsi
veterán

rabló banda 1 megálló & 261 Ft :Y


segíteni szvsz nerm hiszem hogy kell a Csokonai színháznál leszállok utána meg 31...& már ott is vagyok az állomáson....:)
De köszi...

(#434) lorcsi


lorcsi
veterán

Izé..őőőőő


2 hűtőventis rackot vadújat szívesen veszek....ha tud viki aki a táborba jön....
vipweretől különbözőt...
de nbem fontos...:B

őőőőő izé....

(#435) Rez_Grof válasza lorcsi (#434) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Nekem van egy rackem amit nem használok. 2 ventis az szép normál fehér szinű. Kb 1 hónapig lakott bene egy vinyó. :D Ha kell akkor valami sörök fejében elboltolhatjuk. :DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#436) ReJim


ReJim
őstag

akárhogyan keresem, de elvira csak velence nevet ismer... velencefürdőre adja ezt... ugy az lesz az :U ?

van valaki aki székesfehérvárról megy?

</end.?>

(#437) ngabor2 válasza ReJim (#436) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Nem pont ugyan az, 1 km távolság van köztük kb.

(#438) ngabor2 válasza ReJim (#436) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Bővebben: link
Remélem nem szúrtam el.
MOD: Nem pont ezt akartam, de így se rossz :C
Arcátlanul keveset fizetsz. De ekkora távra miért nem bicajjal jössz?

[Szerkesztve]

(#439) VladimirR válasza ReJim (#436) üzenetére


VladimirR
nagyúr

erdekes az elvira adatbazisa => Bővebben: link
(http://www.elvira.hu/elvira.dll/uf?ed=05.08.09&i=Sz%E9kesfeh%E9rv%E1r&e=Velencef%FCrd%F5&v=&mikor=0&d=&u=45&x=93&y=24)

szerk.: latom kozben ngabor2 megelozott, de en ugyesebb voltam, mert elore tudtam, hogy elvirara nem lehet linkelni, ezert beirtam az url-t ;]

[Szerkesztve]

(#440) ngabor2 válasza VladimirR (#439) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Hehe, dehogynem lehet linkelni, csak egy OK-t még meg kell a címzettnek nyomnia.

Amúgy most tudsz hozni fáklyákat? Nagyon jó volt a múltkor is.

Úgy általában mindenkitől: bogrács és állvány lesz? :U Meg esetleg tüzifa? Mert ezek nélkül nehéz bográcsozni.

(#441) ngabor2 válasza lorcsi (#434) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Nekem is van egy eredetileg 2-ventis rackem, de a ventiket a zaj miatt kioperáltam belőle. Egy jó ideje egyetlen feladata a port fogni, mert egyik gépbe se tudom beleszerelni. Ha érdekel, majd megbeszéljük holnap, vagy valamikor.

(#442) estie


estie
csendes tag

Valamelyik moderátor legyen oly kedves és vegyen le a lehet listáról. Köszi. Sajna abszolút nem tudok menni money hiány és egyebek miatt.:(

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#443) lorcsi


lorcsi
veterán

A racketek olyan ami a sima szabványos vipowerbe is belemegy? & elől van a 2 ventije?
csak belső mind a kettőtöké?


[Szerkesztve]

(#444) VladimirR válasza ngabor2 (#440) üzenetére


VladimirR
nagyúr

sajnos most nem tudok vinni faklyakat

mas: vakumfoliazott malajkurvakat hoz valaki? csak hogy furo oruljon

(#445) ReJim


ReJim
őstag

huhh... köszi.. :D még a végén továbbmentem volna...

egyébként az jó lenne, ha olyan közel lennék, de sajna nem....
Székesfehérvárat meg azért említettem, mert várnom kell vagy 1,5 órát :(
(ngabor2: olcsó??!!? hiszen teljesárú jegy volt... pedig én diákkal megyek :) )
megint segíthettek: nincs ugye olyan, hogy nyáron nem lehet diákjegyet használni, mivel nincs tanítás? :U nem akarok pofáraesni, és mintha hallottam volna valami ilyen változtatásról... régebben...

egyébként ezzel megyek:
http://www.elvira.hu/elvira.dll/uf?ed=05.08.09&i=Szombathely&e=Velencef%FCrd%F5&v=&mikor=05.08.12&d=&u=1&x=108&y=39#A8

</end.?>

(#446) Rez_Grof válasza ReJim (#445) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Lehet menni diákkal.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#447) ngabor2 válasza lorcsi (#443) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Az enyém komplett, és a mobil részében nincs venti, csak a beépített részében (volt). IMHO te nem ilyet szeretnél a leírásod alapján. Hog a ViPowerbe milyen megy, azt nem tudom. Ennek oldalt van síne, van olyan (régebbi fajta), aminek nincs. Annak a tetejét végig lehett húzni, et pedig bajonett-szerűen felülről csúsztatható rá.
(az ISZK-ban régebben ez a fajta nem volt használható.)

MOD, csakhogy ne csináljak újabb hsz-t: Lajos nagyon eltűnt. Mióta megnyiratkozott, írását alig lehet látni. Remélhetőleg azért eljön...:U Az 1. hsz alapján nem leszünk túl sokan.

[Szerkesztve]

(#448) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Na haza értem. Ngabor, Lorcsi ha tudtok most vegyetek fel msn-re: 14jkl@primposta.com

Azért ide is beírom. Nekem tök mind1 hogy mikor megyünk mondjatok egy időpontot mikor legyek Nyíregyen a nagyállomáson és akkora megyek oda. Ha késő lenne majd behozzuk az autó pályán.;] De amint láttam 10:18-ra ér be a vonat valamilyen uttervező szerint 2óra 35perc a menetidő. Utiköltség: 2750-et (+matrica) számoltunk 4 személyre de úgy néz ki hogy 3-an leszünk akkor számításaim szerint (Vladi számold ki te is;]) 3666,66 (+matrica) tehát mondjuk megegyezün 3500-ba + egy sör.

Mod: Légyszi irjatok választ mert adig nem tok aludni.

[Szerkesztve]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#449) lorcsi válasza VladimirR (#444) üzenetére


lorcsi
veterán

majonéz legyen? ;]

(#450) lorcsi válasza SAMYka (#448) üzenetére


lorcsi
veterán

aludhatsz... minden megbeszélve...
THX :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.