Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) I_Am válasza parandroid (#250) üzenetére


I_Am
veterán

Nem kell sorfal, páran kickelünk, bannolunk aztán a többiek egyből leülnek a seggükre. ;] :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#252) Rez_Grof válasza I_Am (#251) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Vigyek neked is egy pár acélkapnis bakancsot?? :DDD

[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#253) ladybug válasza I_Am (#251) üzenetére


ladybug
őstag

Micsoda hatalom van a kezetekben.:D:R

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#254) Grafiqs válasza Rez_Grof (#252) üzenetére


Grafiqs
őstag

Rezi drága, ne tágíts! ;]
Megoldjuk mi ezt sokkal egyszerűbben elég egy pillantás is és mindenki tudni fogja a dolgát. Aki meg nem annak a hulláján lesz sörözés. :DDD

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#255) Certee válasza Grafiqs (#254) üzenetére


Certee
senior tag

Azt a baj, hogy minket nem fog ez a Jedi hókusz-pókusz ;]

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#256) Grafiqs válasza Certee (#255) üzenetére


Grafiqs
őstag

Na ilyenkor jön a majonéz, és egyéb fenyítő eszközök sora...;]

MOD: Jól sikerült a Certee-party?:DDD;]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#257) ngabor2 válasza Rez_Grof (#252) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Esetleg egy gumivágó kést ;];):C

(#258) net84


net84
őstag

Szépjónapot mindenkinek!

Mostanság munka közben jobban ráérek, és nem siklok el ilyen dolgok fellett sem...
ReJimmi!! Ha nagyon kell, akkor előfordul, hogy meg tudom oldani neked a sátrat...

Kérdés a helyszínnel kapcsolatban: a campingében nincsenek (fa)házikók (2 fő)?
Júniusban megfogadtam, hogy fogok sátrazni, míg meg nincs az új (ammeg nemmostanában lesz)...

Előferdülhet, hogy átütemezzük az augusztusi Balatont... noésakkor Jimminek sem kell vonatoznia vagy oda vagy vissza... (vagy elöbb mennénk vagy később jönnénk) - de természetesen ennek feltétele a házikóóó :DDD

Read only...

(#259) Certee válasza Grafiqs (#256) üzenetére


Certee
senior tag

Milyen Certee-party-ra gondolsz?

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#260) Grafiqs válasza Certee (#259) üzenetére


Grafiqs
őstag

Szombat éjjel... :DDD

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#261) Certee válasza Grafiqs (#260) üzenetére


Certee
senior tag

ééééértem én a célzááááást ;]

[Szerkesztve]

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#262) I_Am válasza net84 (#258) üzenetére


I_Am
veterán

Mellette a Club Campingben lehet faházat bérelni, de sztem már le van foglalva az összes előre.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#263) I_Am


I_Am
veterán

Bővebben: link

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#265) net84 válasza I_Am (#262) üzenetére


net84
őstag

thx! akko lehet, hogy ugrik a valancei nyaralás, marad a későbbi balaton...
De azért majd körülnézek...

Read only...

(#266) ReJim válasza net84 (#258) üzenetére


ReJim
őstag

őőő... nem muszály ott maradnotok... elég ha csak elvisztek.. :) nem kell azért nyaralni is :DDD

</end.?>

(#267) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

Föl!

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#268) Natasa


Natasa
csendes tag

UP!
Ébresztőőőőő! :DD Hol vagytok? Mindenki szabin van? :F
Beszéljünk arról, hogy szerintetek most milyen kajcsit kéne csinálni?

Az élet túl rövid ahhoz, hogy csak úgy elmenjünk mellette!

(#269) SAMYka válasza Natasa (#268) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Vajas kenyér??;];] Egyszerü gyors és olcsó is.;];];];]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#270) ladybug válasza Natasa (#268) üzenetére


ladybug
őstag

Ok, beszéljünk. :)
Bográcsban szeretnél v.mit vagy nyárson sütve? Esetleg grill?
Lángos ezek szerint lesz.:D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#271) parandroid válasza ladybug (#270) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem ezt nem kell túlmisztifikálni. A lángos le van zsírozva, különben meg azt esszük, ami eszünkbe jut. Jó tudom, ha ti nők nem gondolnátok erre előre, akkor felkopna az állunk, de annyira nem lesz távol minden civilizációtól, hogy ez ekkora gond legyen... :U

Csak a tisztánlátás kedvéért: nyilván okkal vagytok büszkék a főztötökre, de ez most nem gasztronómiai túra lesz.

p

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#272) ngabor2 válasza ladybug (#270) üzenetére


ngabor2
nagyúr

A paprikás krumpliban már van tapasztalatunk :D
A többit meg tényleg meglátjuk. Ennyi embert nem kell félteni, hogy éhen hal, annál ügyesebbek vagyunk.

(#273) SAMYka válasza ngabor2 (#272) üzenetére


SAMYka
aktív tag

A paprikás krumplidat megkóstolnám, mert nekm már csak a Puby féle sóskrumpliból jutott.;];]:DDD:DDD:DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#274) ladybug válasza parandroid (#271) üzenetére


ladybug
őstag

Nem misztifikáljuk túl. :P Volt egy kérdés, amire próbáltam válaszolni.
Egyébként is, lehet, hogy v.kinek van v.mi óhaja-sóhaja. És bár az élelmet be lehet szerezni ott helyben, de nem biztos, hogy van hozzá eszköz is, amivel elkészül.
Pl. palacsinta.:D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#275) Flashback


Flashback
addikt

Csilis babot tudok csinálni, a többiek szerint elég jót. De azzal meg sok a macera! :(

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#276) ladybug válasza Flashback (#275) üzenetére


ladybug
őstag

Dehogy. Ez jó ötlet szerintem. Majd veszünk konzervbabot, a többi meg már hamar kész.
De lássuk, mit szólnak a többiek.:U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#277) Rez_Grof válasza ladybug (#274) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Igazad van.

Bográcsban palacsintát és öntötpitét nehéz csinálni. :D

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#278) Rez_Grof válasza Flashback (#275) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Annyira nem macerás az szvsz.
Másrészt van nagyon tutti örölt chilli paprikám, meg száritott erős is vagy 3 féle ha kell viszek.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#279) Certee


Certee
senior tag

Lehet, hogy tudunk vinni faszenes grillsütőt és akkor lehet olyan kaját is csinálni.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#280) ladybug válasza Certee (#279) üzenetére


ladybug
őstag

De jó. Csak nincs annyi nap, hogy mindent kipróbálhassunk.
Meg enni sem tudunk annyit. Bár nem mindenki.....:U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#281) parandroid válasza ladybug (#280) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én ezennel önnepélyesen megfogadom, hogy megeszek 6 napnyi kaját a 3 nap alatt, ha lesz, aki megfőzi. Ez azt jelenti, hogy jöhet egy főzőcske délben, meg egy este. Mártírtársaim, ki tart velem?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#282) SAMYka válasza Rez_Grof (#278) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Van Chili paprikád és ezt nekem nem is mondtad és nem is hoztál. Ezért jár nekem legalább 2 üveg sör;];]:DDD:DDD:DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#283) Rez_Grof válasza SAMYka (#282) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Na ezt majd még megbeszéljük! :DDD:DDD:DDD:DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#284) SAMYka válasza Rez_Grof (#283) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Ha van chili paprikád és nem hozol nekem egy kicsit, ááááá ...... bele se merek gondolni mi lesz.:DDD:DDD:DDD;];];]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#285) ReJim


ReJim
őstag

megkérném valamelyik moderátor uracskát, hogy legyen szíves és törölje ki a becstelne nevemet a ''akik lehet jönnek'' szekcijóból.... :(

és bigyessze át az ''akik elvileg jönnek'' grúpphoz :D

köszönöm :P

</end.?>

(#286) tildy


tildy
nagyúr

Le vagyok engedve [kép]
Csak aztán vigyázzak magamra, ne pasizzak be, blablabla.. még nem tudom hány napot leszek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#287) Predator... válasza Natasa (#268) üzenetére


Predator...
tag

!!! NATASA !!!

Mail ment kb 1 hete...:B

''Földünk Jövője azon múlik, hogy képesek vagyunk-e cselekedni...'' (Sir David Attenborough)

(#288) Certee


Certee
senior tag

UP!

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#289) Sianis


Sianis
addikt

Vonatról hogyan közelíthető meg a célterület?

(#290) Certee válasza Sianis (#289) üzenetére


Certee
senior tag

Meg kéne beszélni, hogy erről a környékről hányan megyünk mert mi autóval megyünk és jó lenne megtölteni az autókat. Elméletileg, ha kell akkor tudunk menni 3 autóval de kettő az tuti.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#291) Sianis válasza Certee (#290) üzenetére


Sianis
addikt

Felőlem akár az is lehet, hogy vonattal Miskolcig, vagy ameddig kell, aztán pályaudvaron felkapkodtok minket, és onnantól kocsival! Mi Nyíregyről jövünk barátnőmmel, tehát 2 emberrel akkor töltheted a kocsit...

(#292) I_Am válasza Sianis (#289) üzenetére


I_Am
veterán

Nagyon egyszerűen megközelíthető. Leszállsz Velencefürdőnél és onnan 2 perc gyalog a part irányába. El sem lehet tévedni. Hamarosan bővítem az első postot, hétvégén csináltam képeket.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#293) ReJim


ReJim
őstag

van valami tervezett időpont, hogy ki mire ér oda? :U
mert 2 normális vonatot találtam :) az egyik délelött ér oda, negyed 11 kor, a másik viszont délután kettőkor..
szóval nem akarok első lenni, meg nem is akarok lemaradni semmiről :)

I_am: na bibe, hogy én eltévedek? ;]

[Szerkesztve]

</end.?>

(#294) I_Am válasza ReJim (#293) üzenetére


I_Am
veterán

Ha délután kettőre érsz oda akkor sem maradsz le semmiről szerintem. :)

szerk: tuti nem, mert felhivsz és kimegy vki eléd. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#295) ReJim válasza I_Am (#294) üzenetére


ReJim
őstag


nalátod, ez jó ötlet :) akkor a délutánra odaérőssel megyek... legalább aludhatok ;) meg ígyis-úgyis várnom kell egy-másfél órát székesfehérváron a vonaton... :(
a biztonság kedvéért leírom a számodat ;]

</end.?>

(#296) SAMYka válasza Sianis (#291) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Na most mért variálsz? Mondtam hogy megyek kocsival ha leszünk legalább 4-en. Te+asszonyod, én+''asszonyom'' és meg is van. Nekem nincs kedvem vonatozni az fix.
Astrába be
ablakot le
hármasra fe
hetesre le
és már ott is vagyunk.

Micsoda rímek.;]:DDD:DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#297) I_Am


I_Am
veterán

Az első hozzászólás bővült.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#298) Rez_Grof válasza I_Am (#297) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Itt fognak nekünk örülni a népek! :DDD:DDD:DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#299) Gh0sT válasza I_Am (#297) üzenetére


Gh0sT
addikt

Vasárnapra jelentkezik 2 fő! :) Kaja még lesz aznap, vagy az egyéni megoldásokat favorizáljátok?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#300) I_Am válasza Gh0sT (#299) üzenetére


I_Am
veterán

Az előző vasárnap is elmaradt a kaja, tehát most már inkább egyénire készülnék.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.