Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) I_Am


I_Am
veterán

Megkérném a kedves moderátor kollégákat, hogy a szervezés ideje alatt, ne pakolják át a totyikot a Lokál szekcióba, mert akkor nem látszik a bal oldali listában és lehet valaki lemarad, aki szeretne jönni.

Köszönöm. I_Am


Felvetődött az ötlet egy folytatásra. A szervezést most gyorsabban kell lebonyololítani, de ezzel nem lesz gond.

Időpont a lényeg és gyerünk vissza vagy esetleg máshova, ha rajtam múlik leszervezem. :D

Helyszín Velencefürdő, szabadcamping. Bővebbet nemsokára.
Bővebben: link egy Google Map-es térkép.

Bővebben: link Néhány kép a helyszínről.

Megközelítés. Vasúti átjárónál jobbra, utána balra. Kék kapu. Aki vonattal jön az Velencefürdőnél szálljon le és ahogy leszállt a belső szervízúton haladva induljon el visszafele az első balrakanyarodási lehetőségig és ott irány a part.

Aki leszáll a vonatról és átmegy a sineken, mert egy helyen át lehet, akkor az pont azzal az utcával kerül szembe.

Aki kocsival az a 70-esen érkezve Velencefürdőnél lekanyarodik és ugyanezt a manővert teszi meg.

Időpontnak az augusztus 12-14-ei hétvégét tűztük ki.

Akik elvileg jönnek: :D

Batman
Certee
Dodi72
dogdinamit
Esmein

Flashback
Gh0sT + 1 fő vasárnap
I_Am
Kidus
MárK

Natasa
ngabor2
ReJim
tildy
VladimirR

Akik lehet jönnek:

Grafiqs és kedvese
lorcsi
Madár
plevus
pubwart + kedvese

Rez_Grof
Stimpy
TexT-BoY


Az első táborról készült fotók ízelítőnek a második körre: :D

tildy
összes: Bővebben: link
képek: Bővebben: link
videók: Bővebben: link

SAMYka:
összes: Bővebben: link
képek: Bővebben: link
videók: Bővebben: link

Csoportképek:
1:Bővebben: link
2:Bővebben: link
3:Bővebben: link
4:Bővebben: link

I_Am összes:
Bővebben: link

ngabor2 képei:

Bővebben: link

Egy kis jelmagyarázat :D

Bővebben: link

A hozzászólást 2005.08.11-én 10:20-kor Loretto szerkesztette.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2) parandroid válasza I_Am (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Esélyegyenlőséget a Dunántúlnak!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3) I_Am válasza parandroid (#2) üzenetére


I_Am
veterán

Zalaegerszegről is érkezett tag az elsőre. :U

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4) zsoltee10 válasza parandroid (#2) üzenetére


zsoltee10
addikt

Irány Velence!

(#5) I_Am válasza zsoltee10 (#4) üzenetére


I_Am
veterán

Velencében Én is simán benne vagyok. Ugy is minden hétvégémet ott töltöm mostanában. Ismerem a terepet mint a tenyerem.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#6) parandroid válasza I_Am (#5) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Velencéig bármikor elmegyek. Sajnos hosszabb útra most technikai problémák miatt nemigen vállalkozhatok (vállalkozhatunk). Nyékládháza nekünk innét kutya messze van... :( Velence azért is jó választás lehetne, mert gyakorlatilag mindenhonnét meglehetősen jól megközelíthető. Ha meg még ismeritek is... Meg ott még úgysem voltam sose. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7) dogdinamit


dogdinamit
csendes tag

Véleményem szerint, hogy ne kelljen szervezkedni meg értetlenkedni ezért az időhiány miatt még jó lenne a Nyékládháza (itt már mindent tudunk) Jövőre meg csinálunk PH! Vándortábort. No meg pólót sem tudunk már csináltatni ennyi dő alatt ahogy az előzőt nézzük. :F Póló nélkül meg mit sem ér. Nagyon jól nézett ki, hogy mindenki PH!-ban volt.:C

Mikor a pupilla tágul a zene szegödik társul, a harmoniában olvadok mint tejben a kávé az erö most velem van a többi lehet másé. Mint pokhálo a legyet a zene öleli a teret, szinte tapinthato a muzsika nem érheti kritika ez a bolygo közi válto pénz a nemzetközi valuta.

(#8) I_Am válasza dogdinamit (#7) üzenetére


I_Am
veterán

Abban az egyben igaza van PeterkeT-nek, hogy elég messze van Nyéklád.

Velence többeknek közelebb és igy nagyobb a a valószínűsége, hogy újra sokan leszünk. Fontolóra kellene venni ezt a Velence dolgot.

Én tudom mennyire jó lent és tényleg ismerek Velencefürdőtől Agárd végéig mindent, tehát ezzel a részével nem lenne gond. A víz is isteni és nem mélyül olyan gyorsan sem.

A pólóra meg visszatérve, most már nem az a lényeg, hanem a részvétel.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#9) VladimirR válasza I_Am (#3) üzenetére


VladimirR
nagyúr

szlovakiabol is

jahm, es termeszetesen megyek (az mindegy, hogy hova)

[Szerkesztve]

(#10) Solad


Solad
őstag

Nekem mindegy hogy hol lesz csak legyen :D:D:D
Szervezes most mar sztem sokkal gordulekenyebben fog menni, van tapasztalat.

Idopontrol kellene beszelni egy keveset :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#11) ladybug


ladybug
őstag

Augusztus vége?:U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#12) zsoltee10 válasza ladybug (#11) üzenetére


zsoltee10
addikt

kb. az lenne jó. de akkor ütközik a 27-i. ph talival. hétköznap sokan nem tudnak eljönni, mert dolgoznak.

(#13) I_Am válasza Solad (#10) üzenetére


I_Am
veterán

Augusztus 20-a körüli hétvége?

Úgy is munkaszüneti nap, tehát a körülötte lévő napok is lazábbak, könnyebb elkéreckedni. Meg ugye ünnep, tehát újabb ok a bulira. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#14) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Bővül a kör! :DDD

Mindegy hova én ottleszek. :)

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#15) MarKoo válasza Grafiqs (#14) üzenetére


MarKoo
őstag

Jön Ferike is. ;]
Hozzam a szarvasembört? :D

(#16) Solad válasza I_Am (#13) üzenetére


Solad
őstag

Reszemrol oke..

Tobbiek?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#17) parandroid válasza I_Am (#13) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Aug 20. szombat, tehát ez nagyon nem segít semmiben. Amúgy nekem az az előtti hétvége jobb lenne, akkorra (20-21) már be van tervezve egy Balatonfüredi út. Huh, az egész nyarat végigdolgozom, amikor meg végre nem, akkor meg túl sok a magánprogram... Szóval én 13-14-ére szavazok, ha augusztus. Vagy 27-28. Velence jól hangzik.

p

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#18) Sianis válasza I_Am (#1) üzenetére


Sianis
addikt

Okoska! Engem is vegyél fel! ;]

(#19) Esmein


Esmein
nagyúr

Lyelentkeznék :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#20) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

Up! Egy helyet egyenlőre a lehet listába.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#21) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Sajna nekem kissé sűrű lenne így egyszerre ennyi buli. Pláne augusztusban. Pedig milyen jó volna...:O

(#22) _az válasza MarKoo (#15) üzenetére


_az
senior tag

:DDD

kemény :DDD

az

(#23) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Hy.

A Velencés megoldás lehet érdekel,sajna nekem Nyék marha messze lenne,de benne lennék a buliban,ha már a mostanira esélyem sem volt eljutni.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#24) I_Am válasza Stimpy (#23) üzenetére


I_Am
veterán

Melyik listára írjalak fel?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#26) Certee


Certee
senior tag

Tutira megyek!:C

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#27) Madár


Madár
újonc

Tutira megyek!:))

(#28) dogdinamit


dogdinamit
csendes tag

Tutira megyek!:DD

Mikor a pupilla tágul a zene szegödik társul, a harmoniában olvadok mint tejben a kávé az erö most velem van a többi lehet másé. Mint pokhálo a legyet a zene öleli a teret, szinte tapinthato a muzsika nem érheti kritika ez a bolygo közi válto pénz a nemzetközi valuta.

(#29) Batman


Batman
őstag

Jelentkeztem.:DDD

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#30) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De most akkor mikor és hol??? Vagy az mindegy?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#31) Loretto


Loretto
veterán

Nem megyünk, nem megyünk :DD
Na ezt majd csipivel megduma de van rá esély :)

Soirée...

(#32) I_Am válasza parandroid (#30) üzenetére


I_Am
veterán

Velence lesz.

Bejárjuk az országot.

Télen a Mátrába megyünk. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#33) parandroid válasza I_Am (#32) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nem 20-ai hétvége, akkor felírhatsz.
Aztán ha sikerül megbeszélni, hogy jöjjön velem, akkor majd Ő is szól... :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#34) Certee válasza I_Am (#32) üzenetére


Certee
senior tag

Ja, télitábor sem ártana. A Bükkben tudok is szállást nomád körülményekhez :))

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#35) ladybug


ladybug
őstag

Ez is kempingezős dolog lesz, ugye? És gyereket lehet vinni?:B

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#36) Sianis válasza Certee (#34) üzenetére


Sianis
addikt

esmein meg Vladi nem néznének ki szépen ha hóban aludnának....:U

(#37) I_Am válasza ladybug (#35) üzenetére


I_Am
veterán

Persze, hogy lehet.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#38) ladybug válasza I_Am (#37) üzenetére


ladybug
őstag

És kettőt?:F

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#39) parandroid válasza ladybug (#38) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Annyi nincs is. Csak másfél. Kérsz kölcsön még egy felet?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#40) I_Am válasza ladybug (#38) üzenetére


I_Am
veterán

Ezt ugye nem komolyan irtad. Hozzál mindenkinek egyet, legalább nem fogunk unatkozni mikor aludni szeretnénk. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#41) VladimirR válasza ladybug (#38) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ahh, a gyerekek hangoskodnak, mezitlab rohangalnak, bedobaljak egymast a vizbe, hulye vicceket csinalnak, mint pl majonezt ontenek egymas fule moge
sztem gyerekeket nem szabad beengedni

p.s.: ;]

(#42) Grafiqs válasza I_Am (#40) üzenetére


Grafiqs
őstag

Rohadt türelmetlen...;]

Vlad: Ha még csak a füled mögé, de volt ott az egész pofádon. :DDD

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#43) nofene


nofene
aktív tag

Velence? Aug vége? Barátnőt lehet vinni? :D Írj föl az elvileg listára! ThX!

Jahh viszont aug. 12-14 tuti nem jó... Sziget lesz bakker :P

[Szerkesztve]

(#44) ladybug válasza I_Am (#40) üzenetére


ladybug
őstag

Egy belső és egy külső gyermek van. De tőlük pont aludni nem fogsz tudni.:U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#45) I_Am válasza Grafiqs (#42) üzenetére


I_Am
veterán

Én türelmetlen? Te perverz cumi maci. ;]

Legalább olvasni megtanulhatnál már. Amugy ha jól számolom nem tudsz majd jönni. ;]

ladybug: Ne bonyolítsuk a dolgokat. Baráti társaságomban is sok kisgyerek van és senkit nem zavarnak. Sőt haláliak mikor a parton velünk ökörködnek.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#46) ladybug válasza I_Am (#45) üzenetére


ladybug
őstag

Oké, akkor megyünk. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#47) Grafiqs válasza I_Am (#45) üzenetére


Grafiqs
őstag

Nah, és ha lecsábítom, akko mi lesz egész maci-család megy majd. Azt akkor be leszek ám védve...:DDD

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#48) nofene


nofene
aktív tag

Ó jajj de viccesen félreértettük egymást, az eszméletlen szar poénjaim (majd megtapasztaljátok :D) egyike sült el. _Egyedül_ mennék (ebbe a társaságba barátnőt :D?), de télleg nem jó aug 12-14. Egyébként tökre benne vagyok és várom. A nyéki beszámolók kedved adtak hozzá.

(#49) Loretto válasza I_Am (#45) üzenetére


Loretto
veterán

Vizipipa rlz ;]

Soirée...

(#50) Batman


Batman
őstag

Szerintem a gyerekeket jobban el lehet viselni mint egy dagatt Maci horkolását egész nap.;]

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.