Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  PH! rangok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2301) parandroid válasza I_Am (#2298) üzenetére


parandroid
nagyúr

A fórum nyitásáról. Viszont végigpörgetve látszik, hogy kik a valódi őstagok.

Külön érdekes, hogy mennyien közülük még mindig újoncok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2302) I_Am válasza parandroid (#2301) üzenetére


I_Am
veterán

Ennek a fórumnak a nyitásáról. ;)

Alapítók közül pedig hiányzik szerintem Postman, Napos a felsorolásból.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2303) SLYM


SLYM
veterán

őőőőőőőőőőőőő. egyszer volt egy valamilyen progi a moderátort keresbe, hogy névre is rá lehetett keresni. nem tom már ki, de asszem batman linklelte. azt nem lehetne nyilvánossá tenni? mert úgytudom nincs ehez kapcsolt kereső. pl. én egyszer szerettem volna scu-val beszélni, és be kellett írnom a moderátort keresbe, hogy valaki mondja má meg, hogy hova írt utoljára.

(#2304) gézu válasza SLYM (#2303) üzenetére


gézu
őstag

[link]

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#2305) gézu válasza SLYM (#2303) üzenetére


gézu
őstag

Mondjuk,5 kisérletből jó,ha egyszer bejön :U

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#2306) SPDeluxe1.0 válasza gézu (#2305) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

[link]

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#2307) gézu válasza SPDeluxe1.0 (#2306) üzenetére


gézu
őstag

Ha megnézed milyen linkre irányít a kibövített kereső,akkor ugyanazt fogod találni,mint amit linkeltem.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#2308) SLYM válasza gézu (#2304) üzenetére


SLYM
veterán

THX :R

(#2309) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

az lenne kérdésem hogy milyen ez ami Vladimirnek van:[link]

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2310) tiv83us válasza [pod]Diablo (#2309) üzenetére


tiv83us
veterán

Ez egy egyedi rang, amit a tisztelt Hazigazdatol kapott, illetve kaptak Panther-rel cserebe a PH!-n, tett munkassagukert, fejleszteseikert.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2311) ngabor2 válasza [pod]Diablo (#2309) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Olvass vissza kb. 10 hsz-t... :U

(#2312) VladimirR válasza gézu (#2307) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem is arrol van szo, hanem arrol, hogy ajanlott a http://cyla.webhop.net/ kezdetu cimet bookmarkolni, mert igy, ha a szerver valodi cime valtozik (pl.: nem megy a gepem (azert ilyen lassu egyebkent, mert sajat gepemen megy, es nem egyedul hasznalom a netet, lakotarsaim meg feszt p2p file-megoszto progikon lognak), vagy megint meg kell valtoztatonm a bejovo port-ot) es atiranyitom egy masik cimer, a webhop-os cim akkor is jo, mig a homeip-s nem
mondjuk igy, ha csak a link van, ugysem fogja latni, hogy a webhop-os cimre kattintott, mert az atiranyitas egybol megtortenik, es nincs url-cloak, de nem baj azert, hogy belinkelte SPDeluxe1.0 az adott post-ot (sot, halas vagyok erte)

[pod]Diablo: ritka ;]

(#2313) [pod]Diablo válasza tiv83us (#2310) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

aha oksa

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2314) @Pirate@


@Pirate@
tag

Bocsi skacok lenne egy hülye kérdésem!:) Hogy kaphat vki rangot PH-en? :R

...

(#2315) lorcsi válasza @Pirate@ (#2314) üzenetére


lorcsi
veterán

minél több értelmes hozzászólaás után

(#2316) Vigneau válasza @Pirate@ (#2314) üzenetére


Vigneau
félisten

1. hsz a topikban. Plusz, amit az előttem szóló javasolt. ;) Amúgy most is van már rangod: Rookie Úr. Üdv a PH!-n! :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2317) Rover623


Rover623
félisten

Egy kis statisztika a PH! tagjainak összetételéről....:DDD

[kép]

Érdekességek:

- a fórummotor több mint 50.000 tagot jelez, míg ha összeadjuk a fenti számokat, kevesebb mint 48.000 jön ki...ha hozzáadjuk a két (azóta már megszűnt) ''guest''-et és a majd' 200 rang nélküli (''szájmon'' kivételével úgy látszik mindegyik ún. technikai jellegű user) felhasználót, akkor is 2000-2500 felhasználó hiányzik...szellemek a PH!-n...?:Y

- a 28 HÁZIGAZDÁ-ból 5 nem aktiv vagy technikai, a 23 moderátorból jelenleg 20 él (Ye-nő, Kentaur és Andorpapa üzemen kívül), tehát 43 ember próbálja kordában tartani a felhasználókat...fejenként több mint 1000 emberrel kell megküzdeniük...:C

- 31 fórumozónak van több mint 10.000 hozzászólása, összetételük vegyes...a PH! csúcsot Alvin_ti4200 tartja közel 24.000 hozzászólással...:R

- a legszószátyárabb user mégsem ő, hanem Motion_Blur, aki 10 hónap alatt majdnem 9000 hozzászólást ''fosott'' (már bocsánat, de egyszerűen nem találok rá jobb szót:B), amivel rendkívüli, 26.5 hsz./nap átlagot ért el...hihetetlen... :Y


[Szerkesztve]

primus inter pares

(#2318) JagdPanther válasza Rover623 (#2317) üzenetére


JagdPanther
aktív tag

elég érdekes h ennyi az újonc és ilyen kevés a fórumot rendszeresen hozzászólásokkal gyarapító egyének száma :F

(#2319) parandroid válasza Rover623 (#2317) üzenetére


parandroid
nagyúr

Valószínűleg VladimirR keresője nem friss adatokkal dolgozik - az adatbázist ő frissíti manuálisan, nincs összeköttetésben a Ph!-ével. Ezzel együtt nem tudom, hogy a kizárt tagokat is tartalmazta-e a keresésed.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2320) Rover623 válasza parandroid (#2319) üzenetére


Rover623
félisten

Tartalmazza...:DDD

primus inter pares

(#2321) Rover623 válasza JagdPanther (#2318) üzenetére


Rover623
félisten

Nem vetted még észre hogy itt mindenki kérdez?;)
Kérdez egyet, kérdez kettőt...aztán legközelebb hónapok múlva jön vissza megint...harmadszor is kérdezni...még jó ha nem ugyanazt mint először...:DDD

Meg kellene fontolni, hogy ha vki x hónapig nem lép be újra, törlődjön a regisztrációja...nem lenne példa nélkül való...:U

primus inter pares

(#2322) KrAt válasza Rover623 (#2321) üzenetére


KrAt
veterán

''Meg kellene fontolni, hogy ha vki x hónapig nem lép be újra, törlődjön a regisztrációja...nem lenne példa nélkül való...''
Ez nagyon jó ötlet! Így tán a fórummotornak is kevesebb melója lenne... Meg úgy az egésznek..
Melleslen én is meglepődtem, mennyi újonc van :)

(#2323) Motion_Blur válasza Rover623 (#2317) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Fosott :DDD ez jó. Kár hogy nem én szoktam megtölteni az OFF-topikokat...és próbálok értelmeseket írogatni...
És a 26,5 az pontosan 26,86:DDD

Nem gondoltam volna, hogy ennyi újonc van:C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2324) Rover623 válasza Motion_Blur (#2323) üzenetére


Rover623
félisten

Hova bírsz ennyit írni...?:DDD

primus inter pares

(#2325) Motion_Blur válasza Rover623 (#2324) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem olyan sok ez...csak nagyon ráérek:D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2326) Pompi válasza Motion_Blur (#2325) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Meg ha már itt tartunk (nem bántásképp) a MOD gombot nem nagyon ''ismered'' :DDD
Inkább az Új hsz-t preferálod ;)

Feel Good Inc.

(#2327) Rover623 válasza Pompi (#2326) üzenetére


Rover623
félisten

Hmmm...ezt még meg sem figyeltem...de ez valóban hsz. növelő faktor...;)

primus inter pares

(#2328) Motion_Blur válasza Pompi (#2326) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Biztos azért, hogy több hsz-em legyen...

Na ne menjünk már bele ennyire.

to Pompi: ok!:)

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2329) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Mondtam, hogy ne ''vedd fel'' :D Easy rider öcsém easy rider.

Feel Good Inc.

(#2330) Rover623 válasza Motion_Blur (#2325) üzenetére


Rover623
félisten

De sok...:DDD
Én kb. egy éve regeltem...azóta gyakorlatilag onlány vagyok: 9-17(18)-ig a melóhelyen, utána otthon éjfélig, de inkább 1-2-ig...plusz a PDA...azzal még a budin és a fürdőkádban is...és én aztán nem fogom vissza magam beszédileg...;]
Mégis, nekem csak 2/3 annyi hsz.-em van...:Y
Szóval nálam jobban nem sokan érnek rá...vagyis a tied sok!

primus inter pares

(#2331) Motion_Blur válasza Rover623 (#2330) üzenetére


Motion_Blur
félisten

És még csak őstagok vagyunk:D

Azért az elmúlt 11 hónapban elég sok ''barátot'' szereztem itt. Már ezért megérte + elég sokat tanultam...

Hidd el, hogy nem a hsz-re megyek;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2332) Silencer83 válasza Motion_Blur (#2323) üzenetére


Silencer83
addikt

uhh vazze Cimbora,jól belehúztál :D ! emléxem a régi szép 9550-es időkre :U ;) ...

(#2333) AMD Power válasza Rover623 (#2330) üzenetére


AMD Power
titán

Én 90 napja voltam reggelve mikor elkezdtem ''normálisan'' fórumozni! Elötte max 3-4 hsz-m volt talán...! :U

Ha azt nézem , hogy 383 napja vagyok reggelve. Szóval kb 293 napja vagyok aktív PH-s. Van 4962 hsz-m. 293-ban mondjuk a 4950 az 16,89.

Ez se rossz! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2334) @Töki15


@Töki15
tag

Igazi fanatikus tag lettem! :))

(#2335) Kidus válasza @Töki15 (#2334) üzenetére


Kidus
őstag

Örülünk, de plz ne használd kifestőnek a fórumot :)

Assuming Control

(#2336) Rover623 válasza AMD Power (#2333) üzenetére


Rover623
félisten

293-ban mondjuk a 4950 az 16,89.
Háát...szerintem meg 0.0592...;]

primus inter pares

(#2337) AMD Power válasza Rover623 (#2336) üzenetére


AMD Power
titán

Jó jó elírtam! :B

akkor 4950-ben a 293 ok? :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2338) Motion_Blur válasza Rover623 (#2336) üzenetére


Motion_Blur
félisten

de a 9220-ban a 339 sem 26,5, vagy?;]:D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2339) SLYM válasza Rover623 (#2317) üzenetére


SLYM
veterán

erre most jöttél rá? ;] :U
szrk: kördiagramban jobban lehetne látni a különbségeket. ;)

[Szerkesztve]

(#2340) SLYM válasza Rover623 (#2330) üzenetére


SLYM
veterán

1 nap alatt lehet akár értelmesen 100 hsz-t is írni. az OFF-ban meg 300-at :D

(#2341) SLYM válasza Rover623 (#2321) üzenetére


SLYM
veterán

inkább a 30-napnál később regelt 0 hsz-es újoncokat kéne törölni. belőlük is van pár ezer.

(#2342) Winner_hun válasza SLYM (#2341) üzenetére


Winner_hun
félisten

minek? csakmert van olyan, aki amint beregelt ki lett tiltva a nikkneve miatt. Elég, ha egyszer beregisztrálták, ne kelljen vele máskor törődni szvsz:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2343) mynames válasza Silencer83 (#2332) üzenetére


mynames
senior tag

A 9550-es idők... A 9550-es topicban találkoztam először M.B-vel én is...Arra is emlékszem, hogy avatart váltott.

(#2344) SLYM válasza mynames (#2343) üzenetére


SLYM
veterán

nem volt az olyan régen. egyébként a régi arc jobb volt. :D

(#2345) VladimirR válasza Rover623 (#2317) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Hi

amennyiben az en keresomet hasznaltad, ugy:
-az a 2000-2500 tag valoszinuleg azert hianyzik, mert mint mar irtak, eleg ritkan frissitem csa az adatbazist, mivel a folyamat tobb, mint 12 orat vesz igenybe (ugy vettem eszre, hogy masodpercenkent csak egy request-et enged a szerver)
-a 200 rang elkuli felhasznalora tudnal nekem peldat mondani, mutatni? erdekelne, hogy mi ez, mert nekem nem remlik, valoszinuleg valami hiba lehet (kozben megneztem szájmon-t, a listazasnal valoban nem volt rangja, ha megnezed a keresoben az adatlapjat, automatikusan frissiti - most mar ujonc, nem tudom, mi volt a hiba oka (lehet, hogy az r4-re valo atallas, mert akkor valtozott a html kod, s lehet, nem szedte ki belole a rang-ot a regularis kifejezessel)

egyebkent van egy masik erdekes statisztika is, itt erheto el => Bovebben: [link] (meg nincs egeszen kesz)

Udv: VladimirR

(#2346) Korcsii válasza VladimirR (#2345) üzenetére


Korcsii
őstag

nem lehetne a hsz-ek száma lapján sorbarakni, és nem abc sorrendebe? ;)
(ha erre céloztál azzal hogy nincs kész akkor sorry :B )

egyébként szerintem is túl sok a jobb esetben pár hsz-es újonc

[Szerkesztve]

(#2347) SLYM válasza VladimirR (#2345) üzenetére


SLYM
veterán

az R4-re való átállás előtt is voltak rangnélküli felhaszálók.

(#2348) WillChi


WillChi
senior tag

Mondja meg már valaki, hogy mi ez a PH! Technikus rang (már, ha egyáltalán rang)!

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#2349) Pompi válasza WillChi (#2348) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

[link] [link]

Feel Good Inc.

(#2350) WillChi válasza Pompi (#2349) üzenetére


WillChi
senior tag

Köszönöm szépen! :R Ők meg megérdemelték ezt a kitüntetést.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  PH! rangok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.