Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#646) Kazimír


Kazimír
őstag

(#625) Mercutio_
Klisé, már-már túristafotó. :) A középre szerkesztést nem bántom, szerintem a fények és színek miatt itt ez adja magát. Újszerű? Nem biztos. Szép? Igen. :K
Van még odahaza néhány kidolgozatlan alkonyi vízparti fotóm, remélem sikerül hasonló színeket előhoznom belőlük.

(#628) Ndruu
Ha eltévedtél, ha nem, jó kép, nem hagyom szó nélkül. :) Egyetlen tárgyból és az érdekes kék megvilágításból kihoztad amit lehetett. Azok ott átlátszó műanyag csövek a háttérben?
A fehér keret nekem nem, másnak bizonyára igen. :)

(#629) Cayman
A téma egyik győztes képe, szerintem. :) Gratula!
A reggeli(?) Nap is jó irányból süt, szép felületet ad a szirmoknak. A ferdének tűnő nézőpont (mely amúgy lehet, hogy teljesen vízszintes géptartással lett ilyen) máskor talán zavarna, most azonban nem.

(#633) ra\/asz
A vízparti klisé újabb megfogalmazása. Kívánkozik mögé a naplementés háttér. :) Kissé zavarja a szememet a kép felső harmadán látható íves vonalak sora. Először azt hittem, hogy a monitor szórakozik, de letöltés és nagyítás után már csak azt állíthatom biztosan, hogy az nem.

(#634) t_a_m_a_s
Inkább tájkép, mint városfotó, de ez legyen a legnagyobb baj. :) Szép éles, a színek rendben vannak, a tér szimmetriája még érdekes is, de a régi épületek közelebbről többet mutatnak. Klisének nagyon jó, hiszen rengetegen fotózhatják le innen ugyanezt a látványt.

(#635) Latitude
Az átlósan futó víz tetszik, igazán nagyon klisé még hosszabb záridővel lehetne, gondolom a gép korlátai nem tették lehetővé. Agyonszaturálva, keret nélkül azért ez is mehet falitapétának. :D

(#637) a_tesz
Egy darabig lehullott falevélnek néztem, kinagyítva már viszont ez egy magonc. :K Elég sok a zavaró elem a téma körül, a nagyobb fűszálak, levelek, a háttérben a barna folt. Ezek nélkül kellemes kis kép lenne, még telefonnal készítve is. :K

(#639) j.bravo
Latitude remekül megfogalmazott mindent, amit erről a képről mondani kell. :D Csatlakozom. :K :D

(#640) eastsider
Bevallom, még sosem próbáltam ilyen autóút melletti hosszú expós dolgot, de ezt látva elgondolkodtam, hogy talán mégis megéri a fáradságot. Elég lesz ennyi dicséretnek? :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.