Hirdetés

Aktív témák

  • gege71.hu

    addikt

    válasz dr faustus #3351 üzenetére

    Nézd én évek óta már annyi adót bepengettem ami egy borsodi komplett gépsort fenntartott/fenntart a segílykék formájában. Sose foglalkoztam adozasi ugyekkel, szart se ertek hozza (ill mosmar az ekhot vágom annyiszor átolvastam minden kapcsolódó anyagot hozzá). Kedves nejem hivta fel ra a figyelmem (aki jobban vágja ezeket az adó, bérszámfejtős dógokat), hogy munkaköröm szerint beleférek ebbe. Mindezt 2006 jan 1 óta elvben kihasznalhattam volna, de sajna cégünk volt akkora gyökér, h nem tájékoztatta erről az ekho-ra jogosult niggereket, hogy "gyerekek van ez is és ha akarjátok élhettek vele". Na most a tegnapi napom azon való rágódással telt ,hogy a kurva életbe...kb egy kocsi árát buktam el emiatt 2006 jan 1 óta, ugyanis igen tetemes a kulönbség a mostanii lehúós adózás és az ekhos bérelszámolás után kézben maradt össeg közt. Esetemben jövő honapban kb 40 szazalekkal kapok tobbet zsebbe....ami KURVARA nem mind1.
    Ez javarészt mondom a bambafasz HR osztályunk akár szándékos akár balfaszságból eredő hülyesége miatt. Pedig a cégnek is jobban megéri ha a nigger eként adózik.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák

Hirdetés