Hirdetés

2024. július 4., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archívum XIX. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3351) Motion_Blur válasza shift+ő (#3313) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Csak az a különbség, hogy az M1 köztévé!!!! Érted?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3352) divot válasza Pug (#3348) üzenetére


divot
veterán

Ez honnét származik?

(#3353) Realradical


Realradical
őstag

Hmm...Tomcat blogja elérhetetlen...kezdjen rámtörni a paranoia az internetes menyétekről? :Y (ala cyberpunk :) )

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#3354) kymco


kymco
veterán

GyF az igazmondó... megmagyarázzza, hogy a tudatos félrevezetés a körülmények áldozata, és nem hazudozás... Erre még a kutyámat sem bíznám....


Az előző konvergencia-program nem igazolódott be, az abban szereplő adatok nem álltak szilárd alapzaton.

A nem állt szilárd alapzaton és a hamis, az két különböző dolog. Utóbbi az ellenzék szóhasználata, az ugyanis azt jelenti, hogy rosszindulatúan, tudatosan manipulálsz. Az, hogy nem vagy képes betartani a költségvetést, hogy az autópálya-építés mindig kitüremkedik ebből, hogy több a nyugdíj-emelés, mint gondoltad, az azt jelenti, hogy nincs elég kontroll a költségvetésről, hogy az folyamatosan túlfut. De a magyar ellenzéken kívül soha senki nem állította, hogy valaki meghamisította volna a költségvetést. Erről muszáj korrekten beszélni, mert azt mondtuk, hogy most akkor nem hazudunk többet. De akkor senki nem hazudik többet...

www.refujvaros.hu

(#3355) iguana


iguana
őstag

kíváncsian várom a mai hetihetest.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#3356) Realradical válasza Realradical (#3353) üzenetére


Realradical
őstag

Csak pillanatnyi kihagyás...pedig már azt hittem jön az internetes rohamrendőrség :DDD

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#3357) Realradical válasza iguana (#3355) üzenetére


Realradical
őstag

Vajon hányat fognak beperelni a hétből? :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#3358) Pug válasza divot (#3352) üzenetére


Pug
veterán

Én a CNN-en láttam, de asszem valahol az indexen is fent van.

(#3359) szöSsZI válasza divot (#3352) üzenetére


szöSsZI
tag

Itt is olvashatsz róla bővebben: [link]

(#3360) kymco


kymco
veterán

Itt Gyurcsány Ferenc azt mondta: megkérdezte a kancellárt, ismeri-e (az elmúlt évek hazugságait elismerő) balatonöszödi beszédének teljes szövegét, illetve egyetért-e azzal, hogy ez „egyfajta bátor szembenézés” azzal a jelenséggel, amely mindenütt gondot okoz? A kormányfő szerint a német kancellár mindkét kérdésre azt felelte, hogy igen.
Nem vagyok diplomata, de ilyen kérdéseket alsós koromban tettem fel utoljára a szüleimnek...''ugye anya én erős vagyok?''
Ilyen szájbarágós, manipulatív mondat, amire az ember vagy igennel válaszol, de ha nemmel, akkor az nagyon égő.... ha elhangzott egyáltalán a kérdés... ha viszont el sem hangzott, akkor megint ott állunk, mint május 26. előtt... Mi változott a miniszterelnökben azóta? Csak a cinizmusa nőtt egy adagnyit.... monnyon le!

www.refujvaros.hu

(#3361) rdi válasza divot (#3336) üzenetére


rdi
veterán

És? Biztos elfogult. Elég baj az.
Nem is értek egyet vele Gyurcsánnyal kapcsolatban.
DE!!!
Ettől még a szűz Orbán esete az igazmondással című mese lehet kötelező olvasmány.

Fej! Tor! Potroh!

(#3362) Pug válasza Realradical (#3357) üzenetére


Pug
veterán

Attól már nem kell félni, hogy a Hajóst meghívják oda :DDD
Kíváncsi vagyok, hogy a ''legmszpseggnyalóbb'' ''értelmiségi banda'' megint, hogy fogja a szegfűt imádni és persze a hagyományokhoz hűen Orbánt szidni...........

(#3363) divot válasza rdi (#3361) üzenetére


divot
veterán

A kötelező olvasmány azért erős túlzás. Főként, hogy véleményem szerint nem az a kérdés, ki mit irogat most, hanem az, hogy miként reagált Gyurcsány lebukására.
És voltak remek emberek, akikkel nagyon sok mindenben nem értek egyet, de simán tudták hozni az értelmiségitől elvárható minimum szintet. TGM, Hajós, UP például. Tóta meg fogta magát, aztán kiiratkozott a médiatörténelemből. Szíve joga.

(#3364) kymco


kymco
veterán

Számomra döbbenetes, hogy a múlt héten GyF saját szavain keresztül megállapíthattuk, hogy egy közönséges és bunkó ember, aki bevallottan manipulatívan kezeli a társadalmat, az ellenőrző testületeket, bevallja, hogy félrevezetett bennünket és az EU-t is, bevallja, hogy a társadalom véleményére nem ad a választások után, bevallja, hogy önmaga által állított értékrend alapján is lótrágya, amit a regnálása alatt eddig végzett, állítja, hogy ő, és csak ő képes itt rendet tenni, és hogy nincs más politikai altarnatíva... majd cáfolja, hogy hazudott, majd meg akar győzni, hogy ezt az elmúlt 16 évre és valójában Orbán Viktorra értette. Szemernyi megbánással sem él max a lassan döcögő blogja miatt.... próbálja kihasználni a nemzetközi találkozókat stb stb...
És van aki ezek után is megeszi, amit mond, issza a szavát, és benne látja a világ legeslegminiszterelnökét... Meglep?, hogy a média is azokat tartja hülyének, akik nem értik az átvitt értelmét a dolgoknak, hogy GyF csak szakítani akar... és ebben igaza van a sajtónak. Csakhogy GyF nem a múlttal akar szakítani, mert ez az élete, hanem csupán csak magában... szakítani amolyan embereset, minél nagyobbat... maholnap MSZP elnök is lesz...

www.refujvaros.hu

(#3365) Pug válasza kymco (#3364) üzenetére


Pug
veterán

Számomra az a döbbenetes, hogy ezt az ''embert'' a kedves magyar nép szabad akaratából emelte maga felé. :(

(#3366) Chili7 válasza thaler2 (#3335) üzenetére


Chili7
őstag

És?
..nem egy ördögtől való ötlet!
..ja, hogy ő az ördög! Értem!

(#3367) bambano válasza Pug (#3346) üzenetére


bambano
titán

Az honnan derült ki, hogy Merkel szájába hazugságot adott? Mert Orbán egyik pártbeosztottja azt mondta?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3368) divot válasza bambano (#3367) üzenetére


divot
veterán

Megkérdezték néhány német politikust, akik szó szerint emígyen válaszoltak:

''sokkal inkább hisznek saját kancellárjuknak, mint egy bizonyítottan kiszámíthatatlan embernek.''

(#3369) iguana válasza Realradical (#3357) üzenetére


iguana
őstag

szentem nagyon moderált lesz.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#3370) Pug válasza bambano (#3367) üzenetére


Pug
veterán

:U

[Szerkesztve]

(#3371) bambano válasza divot (#3368) üzenetére


bambano
titán

[link]

Ebben arról van szó, hogy:
- a kormányoldal természeresen GyFnek ad igazat
- német hivatalos válasz nincs
- a német kormány szóvivője nem tért ki a kérdésre
- szerk: kancelláros részt töröltem
- majd idézik Doris Pack-et, aki pártvonalon Orbán beosztottja, hogy ő a saját kancellárjának hisz. Aki ugye nem mondott semmit.

Akinek Gyurcsány kiszámíthatatlan ember, az nem való a politkába.

[Szerkesztve]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3372) divot válasza bambano (#3371) üzenetére


divot
veterán

Őszinte leszek: igencsak felületesen követtem ezt a Merkel-ügyet.

(#3373) shift+ő válasza kymco (#3364) üzenetére


shift+ő
senior tag

Levennéd a naracssárga szemüveged, ha a beszádet elolvasod az elejétől a végéig, akkor abban többféle kiritkát is megfogalmaz. Egyszer a saját kormányzásukról, másfelől az elmúlt 15 évről, és még véletlenül sem említi, de még csak nem is utal orbánra.
Én itt nem olvastam arról hogy ő lenne a legmegfelelőbb miniszterelnök, de ha arealításokat nézzük, akkor bele kell nyugodnunk, hogy gazdaságilag jelenleg, egy váltás nagyobb katasztrófát okozna, mintha marad.
A demokrácia szabályai szerint van négy éve, akár tetszik ez az ellenzéknek akár nem. Lecserélése csak a saját pártja kezdeményezhetné, de ha ő lesz a párt elnöke is, akkor erre valmi kevés esély van.
Sajnos, és cáfolja, ha nem így van, de ma ebben a k...a országban nincs hiteles erő, amely élvezné a nép többségének bizalmát, és képes lenne egy demokratikus választáson olyan többséget szerezni, hogy kormányképes legyen. Annyira kiegyensúlyozott a helyzet, hogy kb . annyian elégedetlenkednek, mint ahányan hallgatnak.
És van egy túlbuzgó ellenzéke a kormánynak, amelynek semmi sem drága, és képes volt annyira felkorbácsolni az indulatokat, hogy ideáig fajuljanak a dolgok. A kormány meg a béna kommunikációs hibákkal képes volt segíteni neki.



(#3374) Pug válasza bambano (#3371) üzenetére


Pug
veterán

Szóval szerinted Gyurcsány kiszámítható/beszámítható........

LOL :DDD :DDD

[Szerkesztve]

(#3375) bambano válasza divot (#3372) üzenetére


bambano
titán

Őszinte leszek: ha mindenki abszolút korrekten és visszafogottan tekint az ügyre, akkor is van mit GyF fejére olvasni. A túlkapásokat viszont szeretném levagdosni.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3376) anulu


anulu
félisten

NA AKKOR MOST ÁLLJON MEG A NÁSZMENET ÚGY AHOGY VAN!!!!

''Lantzner Ferdinánd, a Kossuth téri tüntetések egy kezdeményezője az [origo]-nak elmondta: ha nem vezet eredményre a demonstráció, keményebb eszközökhöz folyamodnak, így még Gyurcsány Ferenc élete is veszélybe kerülhet. A szervező hozzátette: a demonstrációk hétfőtől újabb elemekkel bővülnek, a központi tüntetés továbbra is a Kossuth téren lesz, de innen kiindulva más helyszíneken is lesznek események.''


ezt innentől kezdve egy kicsit túlment mind a politika, mind a jó ízlés határain! qss p*csába az egésznek! majd ha megtanulnak értelmes ember módjára viselkedni és beszélni, onnantól kezdve lehet velük szóbaállni!

ez annak fényében kifejezetten érdekes, hogy tegnap ''kedves'' Áder János azt mondotta ugyebár, hogy óva inti Gyurcsány Ferencet az ''önmerénylettől''.

1) döntsék el végre mit akarnak
2) igenis álljon ki I. Viktor a nyilvánosság elé, és mondja el, hogy erről mi a véleménye, mert ez már nem játék
3) ha a Fidesz elhatárolódik ettől, akkor ugyanmár ne jelenjen meg Schimdt Pál a Kossuth téren, illetve ne tegyen olyan felhívást, hogy öltözzön mindenki fehérbe

most durrant el nagyon az agyam!!!! :(((:(((:W:(((:(((

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3377) bambano válasza Pug (#3374) üzenetére


bambano
titán

Alkalmazz egy régi viccet:
K: honnan lehet tudni, hogy egy politikus hazudik?
V: mozog a szája.

Fenntartom: semmi újat nem tudtunk meg GyF-ről. Ez nem menti a felelősség alól és jogos a felháborodás. A bili nagyon régen tele van, most csak kilöttyent.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3378) Pug válasza bambano (#3375) üzenetére


Pug
veterán

''akkor is van mit GyF fejére olvasni''
Úgy látszik GyF-nek tényleg sikerül mo-n elmosni a tisztánlátást........ :(

Szerintem ha egy regánló miniszterelnök beismeri, hogy hazudtak minden egyes percben, sz@r-t se csináltak, akkor annak nem a pici buksijára kell koppintani, hanem azon nyomban takarodnia kell a politikai életből.

[Szerkesztve]

(#3379) shift+ő válasza Motion_Blur (#3351) üzenetére


shift+ő
senior tag

A köztévé sajnos mindig a hatalomnak nyal.

(#3380) divot válasza bambano (#3375) üzenetére


divot
veterán

Akkor maradjunk a fejére olvasható dolgoknál.

Például ez az ingatag alapokon nyugvó konvergencia-program szöveg elég gáz.
Ha mondjuk bemennék APEH ellenőrzésre, és azt mondanám az ellenőrnek, hogy az adóbevallásomban nem hazudtam, csupán az általam közölt adatok nem álltak szilárd alapzaton, valószínűleg orvost hívnának, és csak utána csattanna a kezemen a bilincs. :)

(#3381) bambano válasza divot (#3380) üzenetére


bambano
titán

Igen, de az eu-ban több az úriember és úrinő, mint az apehben, ezért annyit mondtak, hogy fuss neki mégegyszer.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3382) bambano válasza Pug (#3378) üzenetére


bambano
titán

Az, hogy GyF azt tette, amit, feljogosít minket arra, hogy mi is lesüllyedjünk a szintjére?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3383) Pug válasza bambano (#3382) üzenetére


Pug
veterán

Én nem értek egyet sem a vandalizmussal, sem bárminemű erőszakkal.
Viszont elvileg még létezik olyan, hogy demokrácia és szerintem az amit ez az ember tett, az nem elfogadható egy demokratikus berendezkedésű országban. Szerintem Magyarország MÉG az (ki tudja meddig). Ennek a nímand megalomániás személyiségnek egyszerűen NINCSEN helye a demokrácia porondján.

[Szerkesztve]

(#3384) Dare2Live válasza divot (#3336) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Azt aztért had tegyem hozzá, hogy .....
Tóta rendszeresen elküldte Megyót az univerzumon kívülre és rendszeren Feri is megy a susnyásba.
de úgy keményen.

persze Viktor is.
Egy Igaz Viktoriánusnak meg persze csipi a szemét az az újságíró aki nemcsak a Feri szidja.
Érthető.

btw egy cikk amiben senkit nem szid. na jó talán Ferit egy kicsit vagyinkább a rendszert.?
[link]
Tessék röhögni!

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3385) divot válasza bambano (#3381) üzenetére


divot
veterán

Félreértés esete forog fönn: itt most nem az eu morálja a kérdés, hanem az, hogy Gyurcsány Ferenc még mindig, vagy már megint ott tart, hogy nem hazudik, csupán...

(#3386) viharhozo válasza anulu (#3376) üzenetére


viharhozo
addikt

Tegnap elhangzik ez:

Áder János szombati sajtótájékoztatóján arra szólította fel Gyurcsány Ferenc miniszterelnököt: ha eszébe is jut, hogy önmaga ellen szervezett merénylettel kerüljön ki szorult helyzetéből, azt ne tegye, jelentette az mti. ''Felszólítom Gyurcsány Ferencet, ha azon töri a fejét, hogy utcára küldi provokátorait, ha netán azt gondolja, hogy néhány ember élete sem drága ár azért, hogy ő hatalomban maradjon, és hogyha esetleg az is megfordult a fejében, hogy saját maga ellen megrendezne egy merényletet, ezt ne tegye'' - mondta a fideszes politikus, az Országgyűlés alelnöke.

Aztan ma mar veszelyben is van Gyurcsany. ;)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#3387) Dare2Live válasza Pug (#3378) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Fogalmazzunk úgy hogyha vkit hazugságon kapnak annak takarodnia kéne a közéletből.

Ez így szép is lenne de akkor takarodjon mindenki aki hazudott. Feri, Viki és az mszps fideszes vezérkar úgy am blokk.

Mert lehet nem hazudtak de asszisztáltak hozzá.


Egyébként érdekes de nyugaton se takarodnak, hogy nagy víszhangú hazugságokat mondjak gondolj a Clinton&ML ügyer ahol eskű alatt hazudott, vagy a bush féle hazugságokra(mind2 bushféle hazugságokra) esetleg, gondolj bele Blairt eddig hányszor is kapták hazugságon.....?

szépis lenne....
Welcome on Earth!

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3388) Dare2Live válasza Dare2Live (#3384) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

lényeget kihagytam... direkt nem Feri&Viki elküdöm őket a h* f*ra cikket hanem egy átlagos nyugodt cikkét linkeltem amit érdemes elolvasni, mert neki ilyen a stílusa és én baromi jókat szotam röhögni rajta, ráadásul mond is vmit az ipse....

[Szerkesztve]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3389) divot válasza viharhozo (#3386) üzenetére


divot
veterán

Az a fránya véletlen! ;)

(#3390) Pug válasza Dare2Live (#3387) üzenetére


Pug
veterán

Ember, itt szerintem egy ''picit'' többről van szó mint szimpla hazugság. Módszeres félrevezetés, a valós adatok folyamatos meghazudtolása és a sor folytatható egy ideig.....



Jah, hogy szerinted ez is belefér....... bocs :U

[Szerkesztve]

(#3391) Dare2Live válasza Pug (#3390) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ember mért amiket felsoroltam ott nem módszeres volt? Még olyan is volt ahol eskű alatt is hazudott.

mondtam én belefér?


de vagy takarodjon mind, Feri, mszps vezérkar és Viki, fideszes vezérkar... (és még sokan mások)
vagy férjen bele és maradjanak.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3392) Dare2Live válasza viharhozo (#3386) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

énmár azon se lepődnék meg ha kiderülne, hogy Tomcat mszps beépített ember....
a miép/vármegyésekről nem is beszéve.... :D

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3393) Pug válasza Dare2Live (#3391) üzenetére


Pug
veterán

Ugyan azt teszed mint GyF, összemosod az elmúl 16 év politikai irányzatainak esetleges hazugságait GyF-ével. Ne haragudj már meg, de azért ez így baromira nem igaz. Az elmúlt 2 évet nem Orbán Viktor, nem Dávid Ibolya és nem a fentmaradó más politikai irányzatok hazudták, csalták végig, nem Orbán Viktor mondta azt a választások előtt áprilisbab, hogy a TÖRVÉNY szerint előírt ídőpontban nem fogjuk nyílvánosságra hozni az államháztartási hiányt mert az befolyásolná a választásokat ( igen tudod egy demokráciában a tények befolyásolják a választókat, míly érdekes :U nem? ) és stb.....
Akár tetszik neked, akár nem, az elmúlt 2 évben igen is GyF volt hatalmon és nem OV és igen is GyF-nek kell azért a sok sz@rért felelőséget vállalnia amit idecsinált.

[Szerkesztve]

(#3394) james


james
aktív tag

Nem tudom volt-e már? [link]
Esterházy véleménye.

(#3395) Veriakilis válasza Apollyon (#3304) üzenetére


Veriakilis
senior tag

Nem gondolod, hogy azért (is ilyen a helyzet, mert nem mész el szavazni?

Tudod az elmúlt kommunista rendszerben ha akartál volna, akkor sem szavazhattál volna.
Most meg, hogy szavazhatnál nem szavazol.

Paradox, nem?

A spagóca a kondenzátor, és az illesztőtrafó nevében térjetek meg. http://www.heatpipes.tk/

(#3396) Veriakilis válasza Pug (#3393) üzenetére


Veriakilis
senior tag

De jó, hogy vannak itt ilyen emberek is, mint Te.
Látom a helyén van a szíved!


Hogy birod?
Nehéz áttörni a hazugság falát!

Védik a védhetetlent az elvakult szocik, liberálisok.

Hajrá Kossuth Téri Tüntetők!
Hajrá Magyarország!

Veriakilis

A spagóca a kondenzátor, és az illesztőtrafó nevében térjetek meg. http://www.heatpipes.tk/

(#3397) Veriakilis


Veriakilis
senior tag

Ezt mindenki, aki teheti nézze meg:

[link]

[Szerkesztve]

A spagóca a kondenzátor, és az illesztőtrafó nevében térjetek meg. http://www.heatpipes.tk/

(#3398) faster válasza anulu (#3376) üzenetére


faster
nagyúr

Nem te voltál az, aki valamelyik este itt azt kamuzta, hogy minden nap látja, hogy Tarlós plakátjain rajta van a Jobbik és a Fidesz emblémája?

(#3399) lacafaca válasza Veriakilis (#3395) üzenetére


lacafaca
őstag

monnyuk ezt elég szarul tudod....szavazni akkor kellett, ma nem kötelező. akkor csak 1 szar közül kellett választanod, most + ugye......lehet!

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#3400) Sárpac válasza Veriakilis (#3397) üzenetére


Sárpac
nagyúr

HA az őőő-ket kivágnánk lehet csak 2perc lenne?:F
:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archívum XIX. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.