Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attiati

    veterán

    válasz eXodus #13256 üzenetére

    Jó mondjuk szerintem más cipőben járunk, az a baj, hogy megint nem motivál ez a limit, és mint egy robot, végigtolom a top kézbepárom bármilyen asztalon, vagy JJ-val pre allin megyek egy sokat 3betelő, de jó játékos ellen. (pedig ez fold/ vagy verve vagyok tipikus esete, esetleg cointflip)

    Túl passzívak az asztalok, és 3 utcán kell építenem a potot. Semmi readet nem ad a rohadt calljával, és nem bírjuk berakni a pénzt. Olyan érzésem van, hogy csak elcseszni tudom, mert vagy value marad a partiban, mert elijesztem, vagy 4BB-ért flopot néz, és stackért megyünk.

    Nem lesz más megoldás, mint egy kicsit beőrülni, overbetelgetni, minbetelgetni, mert érdekes módon a nem standard méretű 3betjeimre képesek 4bet allin menni A3s-el. De ha normál 3-4x 3betet nyomok, akkor fold. Érdekes megközelítés. Ugyanaz a játékos. És mennyivel szebb pre allin menni KK vs A3 ellen (és akár elbukni), és allinev majd nekem "ad igazat", minthogy eldobja, vagy becallozza normál 3betemet, és úgy jön az A a flopra, és agyhalál, hogy mi a franc lehet nála.
    Mára befejeztem a bőgést megin'.

    Mit lehet csinálni? Ha jókor teszed be a pénzt, akkor király vagy, tökmindegy, hogy ki nyer.
    Amúgy meg megtanulni dobni.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés