Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  PDF konvertálása Word fájllá, mivel? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Ati9500


Ati9500
senior tag

Üdv!

Vannak pdf. (acrobat raider) fájlok a gépemen amit szeretnék word fil-vé konvertálni!!

Van erre valami program??

(#2) Ati9500


Ati9500
senior tag

uppolok

(#3) Ati9500


Ati9500
senior tag

sürgős lenne melóra kéne

(#4) p a s s e r válasza Ati9500 (#3) üzenetére


p a s s e r
őstag

Hát.
Jó a kérdésed. az a gyanúm, hogy nem fogod tudni úgy konvertálni a dolgot, hogy ne legyen
raszterizálás a vége. Ergo nem maradnak vektorosak a szövegek, a következményeit gondolom
vágod. Ha mégis erre vetemednél, egyszer?en nyisd meg Photoshopban a PDF-et, mentsd el JPG-
be, és placeld be a Word anyagba. Vagy (kitudja), próbáld meg egybôl a PDF-et belinkelni a
Wordbe. Hátha engedi. (Ez asszem optimizmus...)

Üdv.

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#5) Ati9500


Ati9500
senior tag

7 up

(#6) Ergil válasza Ati9500 (#3) üzenetére


Ergil
aktív tag

Hátt elvileg az Adobe Acrobat tudja (nem a Reader, hanem a teljes)
Esetleg nezz körül a DOwnloads.com -on vagy a tucows-on, hátha találsz vmi shareware/freeware progit rá.

#4 elolvasva, tényleg, file-tól is függ. Ha csak egy képet tartalmaz, akkor vmilyen karaterfelismerő progit kell ráereszteni (Omnipage/régi Recognita - Abby Fine Reader - testridge)
Az egyéb konvertálás csak akkor működik, ha az eredeti konvertálva lett Acrobatba és a szöveg benne van.

[Szerkesztve]

Az ott egy madár? Talán egy repülő?... Nem... ERGIL!!!

(#7) Ati9500


Ati9500
senior tag

okés köszi!!

(#8) VladimirR válasza Ati9500 (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nekem a 6.0-as readerben van olyan a file menu-ben, hogy save as text - ez txt-t csinal
a masik, hogy ugy remlik, ha full acrobat van a gepen (nem a reader, hanem a fizetos) akkor tudod a word-be importalni a pdf-et (de lehet, hogy rosszul emlekszem)

(#9) Ergil válasza VladimirR (#8) üzenetére


Ergil
aktív tag

Gyorsan megnéztem és Reader rtf-be tud menteni ami Word-el megnyitható


[Szerkesztve]

Az ott egy madár? Talán egy repülő?... Nem... ERGIL!!!

(#10) moonman


moonman
titán

(#11) Notes válasza moonman (#10) üzenetére


Notes
senior tag

Azért a tökjótól messze van. Csak 15 napig free, és addig is max 10 oldalt konvertál. Nekem meg egy 70 oldalas doksim van tele táblázatokkal stb...

Romanes eunt domus!

(#12) X-COM válasza Notes (#11) üzenetére


X-COM
nagyúr

attól maga a program jó eredményt produkálhat,nem?

tod vannak programok amikre nem igen van ingyenes alternatíva, a pdf2doc ilyen.

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#13) Notes válasza X-COM (#12) üzenetére


Notes
senior tag

Hát én kipróbáltam és nem produkált ''jó eredményt''. A doksi elejét, ahol csak egyszerű szöveg volt sem tudta rendesen átkonvertálni, egymásra másztak a betűk sok helyen olvashatatlan volt. :(

Romanes eunt domus!

(#14) X-COM válasza Notes (#13) üzenetére


X-COM
nagyúr

sokminden függhet a pdf-ben lévő formázástól, sajna ez nem olyan egyszerű és egyértelmű, mint elsőre tűnik

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#15) joghurt


joghurt
addikt

OmniPage. Bővebben: link
Magyar fejlesztés, egykor Recognita, később Caer, most ScanSoft néven.

A tej élet, erő, egészség.

(#16) Adrian Mole


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog

Kapásból én is ezt mondanám:
- fizetős progi (pdf2doc)
- Acrobat teljes progi
- OCR képállományból (vagy akár pdf-ből is tudja néhány)
De nekem egy újabb kérdésem lenne: mi a helyzet a ''levédett'' pdf file-okkal. Itt nyilván nem működik az első kettő, sőt, még a harmadik másik fele. Valaki találkozott már ilyennel?

42

(#17) X-COM válasza Adrian Mole (#16) üzenetére


X-COM
nagyúr

megpróbálhatod mondjuk ghostscript-tel megnyitni, onnan talán tudsz tif-et varázsolni belőle, aztán ocr

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#18) Notes


Notes
senior tag

Leszedtem az Adobe Acrobat 7.0-TryOut-ot. Ez sem végez tuti munkát... De ezzel elméletileg már bele kéne tudnom írni az eredeti pdf-be nem? De hogy? Sehogy sem ad kurzort. :F

Romanes eunt domus!

(#19) Secretive válasza Notes (#18) üzenetére


Secretive
aktív tag

Szia Notes!

Ha nem titkos az a pdf fájl ,amit konvertálni akarsz,akkor küldd át, hogy megnézhessem közelebbről.Ígérni nem ígérek semmit,de veszteni nem vesztesz vele.

Szeretem a munkát, lenyűgöz! Képes vagyok órákig ülni és nézni.

(#20) Notes válasza Secretive (#19) üzenetére


Notes
senior tag

Köszi, megoldottam!

Romanes eunt domus!

(#21) Flashy válasza Notes (#18) üzenetére


Flashy
veterán

pdf-be úgy írni mint Wordben elvileg nem lehet, a formátumot eredetileg úgy alkották meg hogy forrásdokumentumból ''fordítja le'' a pdf-et, szerkeszteni a forrást kell, aztán újrafordítani. persze azóta sok fejlesztése lett, nemrég még readerből sem lehetett simán copypastelni, most már lehet.

(#22) Notes válasza Flashy (#21) üzenetére


Notes
senior tag

Adobe Acrobat 7.0-el simán lehet szerkeszteni a pdf-et mint egy word doksit, csak kicsit el volt dugva a funkció, de Help rulez!

Romanes eunt domus!

(#23) Secretive válasza Notes (#22) üzenetére


Secretive
aktív tag

Bár már nem aktuális,azért lehet,hogy van még aki hasznát veheti:
Már az acrobat pro 6-os változattal is (tehát már vagy 2 éve) tökéletesen lehet szerkeszteni egy már meglévő pdf-et (úgy mint egy word doksit), sőt a funkció nincs is eldugva,csak kicsit ki kell nézni a fejünkből.....

[Szerkesztve]

Szeretem a munkát, lenyűgöz! Képes vagyok órákig ülni és nézni.

(#24) celf


celf
őstag

emberek!

szkennelt többnelyvű PDF-et, vagy bármilyen kiterjesztésű szöveganyagot dokumentummá fordítani kis hibaszázalékkal lehetséges?

mert azt hiszem nagy külömbség van a gépen létrehozott és a szkennelt PDF között.

biztos hogy van rá mód!!!! hisz nem egy könyvet archiváltak már igy, gondolom.

Nem tudtok működő megoldást?

[Szerkesztve]

(#25) gergo84 válasza celf (#24) üzenetére


gergo84
aktív tag

(#26) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Nagy :R ennek az oldalnak. Valami tök ismeretlen formátumú szöveget kellett láthatóvá tenni, simán átkonvertálta word-é. Online, semmi progit nem kellett felrakni.

[link]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#27) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Kicsit módosítottam a topik címén, mert rettenetes volt... :U

Samsung Galaxy A54

(#28) BigBadPlaYeR


BigBadPlaYeR
senior tag

Nem éppen olcsó, de nagyon hatékony megoldás az I.R.I.S. Readiris [link]
Forrásnak megadhatunk scannert, vagy a számítógépen lévő gyakorlatilag bármilyen képfájlt, pdf-et, ami (nyomtatott) betűket, számokat tartalmaz. Van benne tanítási funkció is! Egy oldalnyi szövegben kb. annyit hibázott, hogy a 7/a -t 7 la -nak érzékelte :)

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#29) Satrafuckar válasza tomcsi23 (#26) üzenetére


Satrafuckar
tag

:R :R :R
ez fantasztikus! nagyon proooo!!!
még az elöbb 2x is linkelt solidpdfkonverter v micsoda is beakadt, mert jelszoval védett a cucc az egyszerüség kedvéért, amit én persze m tok...

de ez a weblap öcsém... ez nem szaraxik, jelszo haggyámá...
3 kattintás, fél perc türelem és kész! szupper!!!

(#30) mexel válasza tomcsi23 (#26) üzenetére


mexel
veterán

Nagyon jó ez az oldal, köszönöm!

(#31) akaido


akaido
addikt

PDF to Word Converter v1.6: [link]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#32) akaido


akaido
addikt

[Tomahawk, univerzális oda-vissza doksi skalpoló író_kéz] :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#33) lúzer válasza Secretive (#23) üzenetére


lúzer
veterán

nekem sima 6-os volt sajna azzal nem lehetett szerkeszteni, igaz átnyomtam word-be, ott persze már lehetett

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#34) Adrienn válasza akaido (#32) üzenetére


Adrienn
csendes tag

Nekem a pdf-et meg se nyitja, szóval annyira mégsem univerzális...

(#35) akaido válasza Adrienn (#34) üzenetére


akaido
addikt

:R Jogos és elnézést minden félrevezetettől!
A pdf-ek megnyitását csak a Gold verzió tudja ami már fizetős. [link]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#36) mjl válasza Adrian Mole (#16) üzenetére


mjl
csendes tag

Ezen kinlodok 3 napja, de kapttam egy programot amivel le lehet venni a pdf file-okrol a jelszot! A-PDF-Restrictions Remover. Le veszi a teljes dokumentumrol a jeszot. Es eleg egyszeru!

(#37) lúzer válasza mjl (#36) üzenetére


lúzer
veterán

nézd a dátumát, ez egy 3 éves hozzászólás volt, csak megoldotta már :)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#38) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Halihó!
Én is ilyesmivel szenvedek 2 napja,csak nekem a pdf-em tele van képekkel bonyolult rajzokkal stb.Eddig nem találtam olyan programot ami tökéletesen megoldotta volna('?' meg hasonló ismeretlen karakterek maradtak).Amiket eddig próbáltam: Nuance PDF Professional 5,ABBY PDF Transformer 2.0- a szimpa szöveget tökéletesen alakítja mind2, de a komolyabb karakterek gondot okoznak,és persze mind2 fizetős(v. torrent).
Kipróbálom az ajánlott oldalt.Meglátjuk mi lesz.
Köszi mindenkinek a tippeket.Jó a topic.
Üdv.
Szerk: PDF password remover v3.0,ez eltávolítja a PDF-ről a passt.

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#39) lúzer válasza ЯΞNΞGΔT (#38) üzenetére


lúzer
veterán

még mindig az adobe acrobat

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#40) Tosee válasza ЯΞNΞGΔT (#38) üzenetére


Tosee
őstag

ha jól tudom akkor openoffice-al át lehet alakítani .doc-ra!
Megnyitod openoffice-al, majd mentés másként, és kiválasztod a .doc formátumot...
Hogy mennyire jól csinálja nem tudom, még nem próbáltam!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#41) gabor128


gabor128
aktív tag

Tessék ellátogatni az ABBYY oldalára!

Van nekik pl. egy PDF transformer progijuk, amivel pdf-ből lehet pdf, word, html, stb. formáumot létrehozni.

(#42) ЯΞNΞGΔT válasza lúzer (#39) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Nem jó az acrobat elcsúsznak a betük,stb.Eddig semmi sincs ami értelmesen megcsinálná.

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#43) ЯΞNΞGΔT válasza Tosee (#40) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Biztosan nem csinálja meg értelmesen,az a baj,hogy ami nekem van pdf tele van képekkel meg egyenletekkel(számítógépes architektúrákról szól az anyag).
Azért köszönöm.
Gabor128:Már a program is megvan,sőt kipróbáltam,nem vezetett használható eredményhez. :(

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#44) Róth válasza ЯΞNΞGΔT (#42) üzenetére


Róth
aktív tag

Én már kipróbáltam sokat, de messze az ABBY a legjobb pdf-word konvertáló progi. Ahogyan az imént írták a 41-ben.

[ Szerkesztve ]

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#45) Gabás válasza ЯΞNΞGΔT (#43) üzenetére


Gabás
addikt

esetleg még omnipage, de van olyan, amin semmi se segít

(#46) szandisas


szandisas
senior tag

mondom csak megosztom itt, hogy mit műveltem :D ezaz csaknem 680megás Word doksi :) meg se lehet nyitni, mert 512 megánál nagyobb :N

aláírás

(#47) aigner válasza Ati9500 (#1) üzenetére


aigner
csendes tag

nekem sem sikerült ilyen progit letölteni. ha neked sikerült ird meg honnan :badogati@indamail.hu előre is kösz!

(#48) zsolt1129 válasza aigner (#47) üzenetére


zsolt1129
addikt

(#49) Szonyka válasza akaido (#31) üzenetére


Szonyka
csendes tag

Nekem ez a progi tökéletesen bevált, kép+szöveg átkonvertálására. A szöveg nagyon halvány volt, azon kellett sötétítenem.

Köszi

(#50) -KoKeSz-


-KoKeSz-
tag

Sziasztok!

Nekem pont az ellenkezőjére lenne szükségem...Word fájlt szeretnék PDF-be konvertálni!

Tud valaki erre egy (lehetőleg ingyenes) programot???

kösziiiiiiiiiiiiiiiiiii

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  PDF konvertálása Word fájllá, mivel? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.