Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Pc guru ''ajándék'' eredeti játékok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) [Mike]


[Mike]
tag

Kicsit kínosan érzem magam és gondoltam vmi álnévről kérdezem meg, de arra lusta vagyok:) Én végignyálaztam az újságot, de sehol nem leltem fel...A játék read.me-je azt állítja, hogy a CD dobozán van, mármost a CD-hez csak boritót kapunk és azon sincsen az ominózus számcsoport. Hátha valamelyőtök tudja!:) Help me pls!:)

Az élet nem nehéz, csak nincs fogása!

(#2) acer_


acer_
aktív tag

volt már olyan, h a papirtokon volt (papirzacsi hátulja)
és olyan is, h egy külön kis fecnin, az ujságban..

(#3) [Mike] válasza acer_ (#2) üzenetére


[Mike]
tag

LOL a zacsin van...De ezt látnotok kell remélem sikerül a kép, mert szabad szemmel sem nagyon látható!:DD

Az élet nem nehéz, csak nincs fogása!

(#4) [Mike] válasza [Mike] (#3) üzenetére


[Mike]
tag

Sajna nem tud a kicsi webcam fókuszálni...bár most hogy tudom, hogy ott van már elég szembetűnő!:) Köszi!:DD

Az élet nem nehéz, csak nincs fogása!

(#5) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

épp akartam mondani hogy hívd fel őket telefonon:) amúg valszeg azért van olyan kis betükkel/számokkal, hogy ha valaki megy az újságárushoz, az ne lophasson olyan könnyen cd kulcsokat.... csak ha már tudja biztosra hogy az az ami neki kell:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#6) Grafman válasza Mosqu!to (#5) üzenetére


Grafman
aktív tag

amúg valszeg azért van olyan kis betükkel/számokkal, hogy ha valaki megy az újságárushoz, az ne lophasson olyan könnyen cd kulcsokat....

:DD
Csak elképzeltem ahogy menne a srác és az annya megkérdezi tőlle, hogy hova lessz a séta, mire ő:
-Megyek az újságoshoz CD kulcsot lopni!

FIGYELEM! Régi tipusu gumimatrac tulajdonosok előnyben!!!

(#7) simonzé válasza Grafman (#6) üzenetére


simonzé
addikt

Miért? Nem olyan hülyeség az! Bár elég valószínűtlen, hogy egy 20-30 karakterből álló láncot vki meg tud jegyezni...

Egyébként járt egy mobilos kommunikációs progi a PCFormat egyik számához, de nem adtak hozzá kulcsot. Pedig Full verziós, de így még telepíteni sem lehet. Jó hogy van ez a fórum, erről beugrott, hogy mennem kell anyázni. :)

I don't fit in. I fit out.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Pc guru ''ajándék'' eredeti játékok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.