Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) qdak


qdak
addikt

Pc-n kívüli élet - ki mit csinál ha nem a pc elött ...
kit mi érdekel aminek nincs köze a pc-hez

én csocsózok, focizok, lábtenisz, bulizok, sokat vagyok a haverokkal.

válaszok elöre:
igen, topic nyitási kényszerem van. :)

remélem jó téma lesz belöle.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#2) valentinho


valentinho
aktív tag

Sztem jó...Én focizok, esetenként biliárd, csocsó és hát a haverokkal buli, illetve gengelés 1000-el! :DDD

http://soundcloud.com/tinnyo

(#3) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Amikor nem gép elött vagyok, akkor többnyire meló megy. Azt tapasztaltam, hogy a fórumozás baromi sok időt eltud venni... :))

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4) gasMask! válasza qdak (#1) üzenetére


gasMask!
tag

Van a pc-n kívül élet? :Y

:D amúgy haverok, buli, fanta. Meg suli. Meg Krav Maga, meg talán majd most kettlebell.

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#5) TitiRii


TitiRii
senior tag

bár ne kéne sohase itt ülnöm....
hiba volt ezelött majd 20 évvel leülnöm apám comodore 16 ja elé....
azóta fogva tart a szemét informatika(csak ezt az elmult 18 évben nem igen vettem észre..)

amugy mindegy mit
csak ne legyen benne elektronika

[Szerkesztve]

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#6) The DJ


The DJ
addikt

Amikor nem a gép előtt vagyok, akkor általában mellette :DDD

Komolyra fordítva a szót: Akkor általában zenélek, olvasok, barátaimmal megyünk erre-arra, természetesen bulik (Dj és vendég egyaránt), vezetek, LTS Futárszolgálat ;] , mozi, séta, fotózás és még sok sok minden :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#7) Pala


Pala
veterán

Érzem, hogy ki fogok lógni a sorból, de azért leírom: elsősorban logikai játékokkal játszom, főként a sakk, és a rubik játékok érdekelnek (mindkettőt lehet szgépen is űzni, szal természetesen most a pc-mentes megoldásukra gondolok), rejtvényfejtés, olvasás, bowling, zenehallgatás, teaház-látogatás, bringázás. Nomeg a barátnőmmel vagyok, ez e legfontosabb!

[Szerkesztve]

(#8) qdak válasza gasMask! (#4) üzenetére


qdak
addikt

igen van. csak nehezen jön elö néha.

Pala tényleg rejtvény és magyar kártya kimaradt :)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#9) ronaldo válasza qdak (#8) üzenetére


ronaldo
őstag

Focizom vagy meccset nézek a tv-ben, néha koncert (ska-punk-reggae) ami a suli mellett belefér, olvasok, ücsörgök illetve szeretek horgászni. A kocsmasportokat is szeretem, biliárdozni régen jól tudtam, de azóta megkopott a tudásom. Csocsohoz csak akkor megyek, ha lámák vannak ott, keresem a súlycsoportom :R

szerk: nem tudom miért választ nyomtam.

[Szerkesztve]

(#10) trassher


trassher
addikt

jó kis topik lesz ez szerintem :D

én ha nem gépezek akkor zenét hallgatok állandóan, mondjuk ez gép nélkül nem megy mert nem modok le a szubhatásról. azonkívül foci, bringa a haverokkal,szerepjátékozás és freestyle yo-yo. régebben makettezés de arra mosatnában ne msok idő jut. na meg iskolában vagyok vazze :DDD :DDD

Redmi Note 7

(#11) t1


t1
addikt

jó kis topik...

én vizipipázok, barátaimmal lógok, kocsikázok, sörözök, sétálok, olvasok, koncertre járok, tanulok, dolgozok

(#12) dokar


dokar
addikt

Pc-n kívüli élet - ki mit csinál ha nem a pc elött ...

akkor valszeg a laptop előtt :D

extra - SEXRay

(#13) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Tanulás MS vizsgákra, whisky találkozóra járás, egy kis póker a barátokkal, főzés a párommal, biciklizés, úszás, meg most épp forgalmi vizsgára gyakorlás :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#14) Norbo03 válasza dokar (#12) üzenetére


Norbo03
őstag

Vazze Dokar ezt én akartam írni ;) Amikor elkezdtem olvasni a topikot gondoltam majd én beírom ezt, de meglepetés ért amikor a topik végére értem. :D

(#15) dokar válasza Norbo03 (#14) üzenetére


dokar
addikt

akkor erről lemaradtál :D most is laptop előtt vagyok :)

extra - SEXRay

(#16) t1 válasza dokar (#15) üzenetére


t1
addikt

mert melózól nem? :D

(#17) Kicker


Kicker
senior tag

szarás közbe még nem gépeztem.... :DDD

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#18) adalbert1 válasza Kicker (#17) üzenetére


adalbert1
veterán

Laptoppal meg wlannal megoldahtó lenne az is.:D

Amúgy suli, meló, alvás, néha egy jó könyv, úszás (ez elégg hobby szinten), néha ital, néha buli, ritkán bowling, póker, stb...

(#19) qdak válasza t1 (#11) üzenetére


qdak
addikt

vizipipázok az milyen?
életemben nem csináltam még, vmi kábulós cucc? :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#20) (Kolombusz) válasza qdak (#19) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

[link]

Amúgy meg: g-o-o-g-l-e. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.