Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Nekem is AN7-em van. Szerintem a lap úgy szar ahogy van. A MikroGuru egy okádék, minden alkalommal 1-1.5sec-es sípolással indul a gép, mert ugye nem pörögnek fel rögtön a ventik teljes sebességre. És ez már az új BIOS, a régivel az 1800rpm-es hűtőventimre állandóan sípolt, ha el volt indítva az AbitEQ. Ráadásul semmi más progi nem támogatja a MikroGurut, se MBM, se SpeedFan. A hőmérsékletet olyan szinten főlé méri, hogy valami hihetetlen, alapból 65 fokos szokott lenni a CPU, full load mellett 70, alapfeszen.
A chipsethűtő ha jól emlékszem egy hónap után olyan röfögve járt, hogy inkább kikötöttem a francba. Mielőtt beadtad a szervízbe akkor kellett volna tanácsot kérned a PH!-n. Evidens, hogy mindent vissza kellett volna állítani eredeti állapotába, főleg a szétbarmolt csavarfejet. Akkor most jól mondhatnád, hogy leállt az NB Fan, és biztos azért kakált be a lap.
Most már télleg csak annyit tehetsz, hogy vered az asztalat, hogy nem elég, hogy az NB hűtőt is magadnak kellett kicserélned ezen a szar lapon, de még bele is kötnek. A fogyvédelemmel fenyegetőzés is bejöhet, bár így, hogy ''külsérelmi nyom'' van rajta lehet, hogy kiröhögnek majd a boltban.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.