Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Outlook express problémák!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) finn


finn
csendes tag

Üdv.
ujra telepítettem az outlokot. namostan előte a bejövő leveleket átraktam egy mentés mappába, majd valahogy egybe tömörítettem őket...így kaptam egy...mappa név...és .dbs-file kiterjesztést...na mostan sehogyan nem tudom visszaratelepíteni a heylére őket?mivel meik programmal vagy hogyan tudom én visszarakni őket?
A másik...betömörítettem a kedvenceket is..sok sok linkemet...hogyan tudom őket visszaálítani, hogy látható legyen ujra a start fülben illetve az explorerben?
előre is köszönöm.

(#2) finn


finn
csendes tag

Nos?

(#3) lesaux válasza finn (#1) üzenetére


lesaux
veterán

Azt nem értem, hogy a kedvenceket hova tömörítetted és minek. Simán át kell másolni a megfelelő helyre.

(#4) finn válasza lesaux (#3) üzenetére


finn
csendes tag

Na én pont ezt az utvonalat keresem, csak nem találom.
az outlookban nem tudnál segíteni?

(#5) hogyishívnak? válasza finn (#1) üzenetére


hogyishívnak?
aktív tag

szia!
Outlook Express>eszközök>beállítások>karbantartás>tárolómappa

Itt megtudod nézni,módositani hová tegye a leveleidet.

Tibi

(#6) finn válasza hogyishívnak? (#5) üzenetére


finn
csendes tag

Én a leveleket már lementettem csak másként mint ahogy kellet volna s egy ilyen DBS--45-megás filet hozott létre..s ebből a fileból szeretném viszaálítani a bejövő leveleimet...de megpróbálom

(#7) lesaux válasza finn (#4) üzenetére


lesaux
veterán

Outlookban nem tudok segíteni.
Milyen oprendszered van?
Mert XP/2000 alatt kb. C:Documents and SettingsinnFavorites könyvárba kell másolni az .url kirerjesztésű fájlokat.

(#8) Sanya válasza finn (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

soha de soha ne használj outlook-ot. ott a mozilla vagy az opera vagy akármi más. de outlook-ot soha, ha fojtanak akkor se!!!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9) finn válasza lesaux (#7) üzenetére


finn
csendes tag

kösz...xp-m van..megnézzem majd

(#10) finn válasza hogyishívnak? (#5) üzenetére


finn
csendes tag

Na igen anyn a probléma hogy nekem már az uj 03-as...office outlookom van és ott nem találtam ilyent:(..

(#11) finn


finn
csendes tag

Mégegy kis segítség kéne...
szóval..az office 2003-as outlookot használom és küldtek nekem egy filet..amit nem tudok az istenértsem megnyitni mert kiírja hogy az outlook nem engedi hogy megnyissam ,mert ezmeg az van...minden biztosnsági szintet minimálisra vettem...de még mindííg nemtudom megnyitni miért nem?

(#12) lesaux válasza finn (#11) üzenetére


lesaux
veterán

Csak Outlook Expressben tudom.
Eszközök / Beállítások / Biztonság / A gyanús mellékleteket ne lehessen megnyitni, se menteni.
De lehessen!
Remélem, sima Outlook alatt is így van.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Outlook express problémák!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.