Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Iginotus


Iginotus
őstag

Nem tudja senki hogy hol lehet neten utána nézni az osztrák alagut dijaknak vagy valaki nem tudja véletlenül? nem találok seholcsa az autopályamatricákat az meg már megvan de az alagut külön fizetéses nem tud valaki segiteni.. regel indulok és nem tudom inkább kerüljek vagy nem olyan vészes.. elöre is köszi.

Plug and Pray... :)

(#2) biker válasza Iginotus (#1) üzenetére


biker
nagyúr

merre mész? olasz fele tutti nem fizetős egyik sem...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) Iginotus válasza biker (#2) üzenetére


Iginotus
őstag

csak egy határon akarok őtmenni grác onnan meg saltzburg ott van egy jo nagy alagut meg egy kisebb rész ami kéne hogy menyi mivel azt nem tudom és nincs kitéve sehol neten (ez a legrövidebb ut)

Plug and Pray... :)

(#4) Sanyo válasza Iginotus (#1) üzenetére


Sanyo
senior tag

Graz fele az alagut dij 7.50 euro. Mult heten jartam arra. :) Autopalya matricat a hatarhoz kozel barmely benzinkuton vehetsz, max. 2-3 ezer forint de az osszes osztrak autopalyara ervenyes egy hetig.

(#5) biker válasza Iginotus (#3) üzenetére


biker
nagyúr

egy tutti, többször jártam a graz-klagenfurt-udine-tarvizio-továbbis útvonalon, kb 40db alagut van, 200-2800m hosszuak, és sehol nem kell fizetni, A14-A2 pályák asszem...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6) Sanyo


Sanyo
senior tag

Ja, szerintem semmikeppen se kerulj. A hegyeken at sokkal hosszabb az ut, az alaguton meg siman atvagsz. Ugy keszulj, hogy nemelyik 8-10km hosszu. Mielott felreertes lenne, az osszes alagut kerul 7-50 euroba, nem kulon-kulon. Kozottuk le sem lehet jonni a palyarol.

(#7) Iginotus válasza Sanyo (#4) üzenetére


Iginotus
őstag

köszi szépen a matrica már megvan igy forintban 2140 volt az alagut felé megyünk akkor joban megéri mint kerülni föleg mert esik odaaát :) és holnap is fog akkor most már csak anyit kell tudni hogy a másik menyibe kerül mivel 2 fizetös szakasz van.. (ez ugye a 20 km res vagy mitom én miylen hoszu alagut dijja)

Plug and Pray... :)

(#8) Sanyo válasza Iginotus (#7) üzenetére


Sanyo
senior tag

Rabafuzesnel leptuk at a hatart, onnan egybol ramentunk az autopalyara (sajna nem emlekszem melyi, A2 vagy A9 mar nemtom) onnan egeszen Mautern-ig mentunk (ott volt a szallas) majd leptunk Zeltweg-be a repulonapra. Most hogy igy vegiggondolom, Graz mellett van egy alagut kozvetlenul, majd utana jon a tobbi 4-5db talan azon az utvonalon amin haladtunk.

(#9) biker válasza Iginotus (#7) üzenetére


biker
nagyúr

1. kategória 1.080 Ft 2.750 Ft -
2. kategória 1.920 Ft 5.380 Ft 17.550 Ft
3. kategória 6.125 Ft 30.650 Ft 140.250 Ft
4. kategória 6.995 Ft 35.050 Ft 175.300 Ft
heti-havi-éves

ilyen áru nincsen, hol vágnak így át...? gyanus is volt, mert én sem ennyit fizettem májusban
1: motor
2: személy
3: busz
4: teher

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#10) Iginotus


Iginotus
őstag

na akkor már csak annyi hogy van egy online térképe valakinek valahol? :) mert kéne a térkép lent van kocsiban és esik odakint.. köszi a segitséget nagoyn nagyon.

Plug and Pray... :)

(#11) Iginotus válasza biker (#9) üzenetére


Iginotus
őstag

ezek az autopálya dijak (ja és julius 1-ével változott az eoru árfolyama miatt :) ma vetem.. b kategoria 10 napos 2140 huf..

Plug and Pray... :)

(#12) biker válasza Iginotus (#11) üzenetére


biker
nagyúr

oké, nem tudtam :)

amugy msn.com, vagy a mapquest.com ami tervezős europa térkép...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#13) Iginotus


Iginotus
őstag

[L]http://www.austrianmap.at/[/L]
na itt egy térkép graz után van az alagut ami 7.5 euro utána meg van még egy fizetös szakasz.liezennél felefelé welsnek ott nem járt senki ott is külön kell fizetni az emnyi vagy benevan az elözöben (nem hinném)

Plug and Pray... :)

(#14) Iginotus


Iginotus
őstag

[L]http://www.geolook.at[/L]
na itt egy másik ha valakinek ez joban tetszik..
már csak az volna a jo ha minden autopálya fullra kész lenne és nem lenne felújítás :D

Plug and Pray... :)

(#15) biker válasza Iginotus (#14) üzenetére


biker
nagyúr

arra ne is gondolj...
én az említett uton mentem 2001-ben, és 2003-ban, és tem ugyanott ugyanugy fel volt minden turva :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16) Iginotus


Iginotus
őstag

kösz a helpet mindenkinek regelig még várom hozzászolásokat.. jóét

Plug and Pray... :)

(#17) rdi


rdi
veterán

Hát vannak gondok, az 1. pályát még mindíg csinálják, a 8-ason (?) meg Villachnál áltunk vagy fél órát.

Az autópályák jók, de nem sokat látsz az országból. Persze ha csak át akarsz zúgni rajta...

Fej! Tor! Potroh!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.