Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) Traxx válasza Sixkiller6 (#3550) üzenetére


Traxx
őstag

Kéziben én még mindig a fáradtságtól tartok leginkább...valahogy eddig az volt ránk ebben a jellemző, hogy a sorozatterhelést nem bírjuk. Viszont ha valaminek, akkor annak a horrormeccsnek erőt kell adnia :)

Én két esetet látok: vagy szorosan nyerünk, vagy szétesünk és kikapunk simán. Az előbbiben hiszek, de féltem is a srácokat. De bízok Lajosban is, hogy jól fogja forgatni a csapatot - most jobban kell a pihent játékos, aki jó napot fog ki, mint korábban bármikor.

Hatalmas esély lehet ez a meccs egy minden eddiginél szebb sikerre... :K

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#3552) szeva000 válasza Traxx (#3551) üzenetére


szeva000
addikt

sztem döntő lesz,hogy Mocsai hogyan fog játszani...Itt nem lehetnek kieső gól nélküli 3vagy 5percek rossz védekezéssel takarva...

(#3553) Integra válasza Sixkiller6 (#3550) üzenetére


Integra
titán

natasa az interjúban elmondta, hogy nem égett a tűz úgy ahogy kellett volna. remélem ezen kellőenberágott és ma kiráz magából egy rajt-cél győzelmet :D

vizi és kézilabda: teljesen mindegy mit játszanak a srácok. csak játszanak szívből, ennyit kérek :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3554) baluka26 válasza szeva000 (#3552) üzenetére


baluka26
veterán

Izland ellen is belefért. Izland jobb, mint a svédek.

Igazából, kéziben mindkét csapat rohadtul örül a másiknak, mert ugye a két "leggyengébb" csapat most.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3555) szeva000 válasza baluka26 (#3554) üzenetére


szeva000
addikt

Mindegy nekem mi lesz a vége,már odaértek a legjobb négybe.Csak jó meccs legyen és ne omoljanak össze a végére.Főleg látszódjon,hogy akrnak,még ha nem is jön össze.(ott van példának a norvég női kézislányok...Ha olyan felfogást egyszer az életben elérünk.....)
Node pont 4éve volt a meglepi Izland,aki a döntőig jutott...most remélem ez a magyarokra lesz igaz:)

(#3556) szab.tam válasza szeva000 (#3552) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én egy ellentmondásosnak látszó taktikát követnék:
ha valaki lő zsinórban 3 gólt, rögtön lehozatnám. a ritmikusan elkövetkezendő hullámvölgye alatt venném ki a játékból. 10 perc, és mehet vissza.
itt konkrétan nagy lacira gondolok. igaz, hogy idáig is össze-vissza rángatta ki és be, de a logikát nem nagyon láttam...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3557) Vladi


Vladi
nagyúr

Nokéremszépen!

Kammerer Zoltán nyilatkzta, hogy nekik 995 méterre volt kalkulálva a táv, az utolsó 5 méteren a szívük vitte be őket.

Ennyit az 1005, meg 210 méterről. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3558) Sixkiller6 válasza szab.tam (#3556) üzenetére


Sixkiller6
őstag

pedig pont Nagy Lacinál volt a legkiszámíthatóbb, sőt már-már előre bejelentett taktika. 18-20 percet van pályán, utána lejön. ezzel a kétnaponta egy meccs ritmussal ő ennyit tud teljesíteni. adná isten, vagy a nagy spagettiszörny, hogy Mocsai ezekre a periódusokra jól tudja pótolni.
Mocsait imádom egyébként, mert ha megy neki a játék, akkor nagyon megy, szétveti az adrenalin és megőrül a pályán, de sajnos ha nem megy neki, akkor nagyon nem megy.

- no es importante -

(#3559) Vladi válasza Vladi (#3557) üzenetére


Vladi
nagyúr

Egyébként most érkezik Risztov Éva Debrecenbe, szerintem a fő téren lesz. :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3560) Traxx válasza Sixkiller6 (#3558) üzenetére


Traxx
őstag

Ez kb. mindenkire igaz sajnos, mármint a végletesség :( A legutóbbi eb-n is volt olyan meccsünk, ahol a 2 kapusunk összesen fogott vagy 5 labdát...elkeserítő volt nézni, hogy jön az ellen, és előre tudtam, hogy úgyis gól lesz, mert annyira homály volt Fazekas is és Mikler is.

Mocsainak a védekezése is kulcskérdés lesz, mert abban Laci überjó, vele sokkal erősebb a falunk. Na meg a svédek is rohannak, és nem lesz fincsi, ha Puticsot vagy Csaszit a hosszú oldalról kell lehozni. Különösen az utóbbira készülhetnek fel a svédek, mármint játékban, meg biztos, hogy csontig elemezték Lacit is. Barnában megvan a gátlástalanság, csak az a gond, hogy ez néha át is csap, és a hibák jönnek.

Én amúgy bepróbálnám Vadkertit is a meccs egyes periódusaiban. Meg arra is kíváncsi vagyok, hogy Harsányi mit fog majd kezdeni a 2 méteres Kallman-nal. Ami jó lehet, hogy nincs Ahlm, őt a világ egyik legjobb beállójának tartom. De van rajta kívül is épp elég kemény dió...ahogy ők is f*shatnak Lacitól, vagy Császártól, Gergőtől, Nánditól ;] Viszont nagyon egyetértek szeva000-val: nagy gólcsendek itt nem férnek bele, azon elmehet mindenünk.

Meglássuk...félve, de optimistán várom a délutánt :K

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#3561) baluka26 válasza Traxx (#3560) üzenetére


baluka26
veterán

Szlovénok ellen volt, húsz százalék körüli kapusteljesítmény.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3562) po1son válasza szab.tam (#3556) üzenetére


po1son
addikt

Nagy Lacit nem szabad 10 percre lehozni... :N

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#3563) szab.tam válasza po1son (#3562) üzenetére


szab.tam
nagyúr

15? :U :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3564) po1son válasza szab.tam (#3563) üzenetére


po1son
addikt

Neked ez vicces vagy csak nem értesz hozzá? :B
Ha nézted a meccset, akkor láthattad, hogy amikor lement Nagy Laci a 2. félidőnek a 2/3nál, akkor egymás után kaptuk a gólokat ellenben nem lőttünk 1-et sem...
Mocsai, ha nem küldte volna vissza rögtön, akkor valószínűleg ennyi lett volna az olimpia.
Támadásban és védekezésben is nélkülözhetetlen...
Persze nem gondolom úgy, hogy csak ő nyerte meg a meccset nekünk, mert az nap Fazekas volt a meccs embere, de Lacinak is kulcsfontosságú szerepe volt az nap..

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#3565) szab.tam válasza po1son (#3564) üzenetére


szab.tam
nagyúr

igen, vicc akart lenni. (látom, lejött...) :DDD

de a periodicitásos cserét komolyan gondoltam, nem feltétlenül Nagy Lacira gondolva, csak ő jutott az eszembe.

na, lépjünk. mennek a kajak sprint előfutamok. :))

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3566) Sixkiller6 válasza po1son (#3562) üzenetére


Sixkiller6
őstag

Mocsai már többször elmagyarázta, hogy miért _kell_ lehozni Lacit 18-20 perc után 6-8 percre.

- no es importante -

(#3567) baluka26


baluka26
veterán

Kenu 200m-en egyetlen kieső van az előfutamokból, az aranyesélyes azerinek sikerült elnyernie ezt az eredményt :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3568) po1son válasza Sixkiller6 (#3566) üzenetére


po1son
addikt

Tudom, hogy Laci kérte meg Mocsait, mert már nem bír végig játszani egyhuzamban fél órát...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#3569) Jojo5 válasza po1son (#3568) üzenetére


Jojo5
őstag

2x30 percet :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#3570) spammer válasza baluka26 (#3567) üzenetére


spammer
veterán

Átkapcsoltam Eurora, épp arról beszéltek, hogy valami rohadt nagy baki történt és kiesett a legnagyobb esélyes... Akkor ez volt az? Mi történt konkrétan?

--
Közben jön Janics

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#3571) baluka26 válasza spammer (#3570) üzenetére


baluka26
veterán

Azt hihették az azeriek, hogy a legrosszabb idő esik ki. Közbe egyetlen 7 fős futam volt, és onnan a 7. helyezett. Az volt az azeri :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3572) Integra


Integra
titán

attila nagyon gyengét ment, remélem csak taktikázott. :U

zoly:
igazából az attila előző döntő futamában elért eredmény után azt kell mondjam, hogy szerintem elfogyott, ez nem taktika (vagy nem AZ a fajta taktika amit szeretnénk, hogy legyen), titkon drukkolok, hogy mentálisan összekapja magát és azért belehúz majd veszettül, ami csak megy.

baluka:
lol, kis baki :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3573) zolynet válasza Integra (#3572) üzenetére


zolynet
addikt

ellenben Natasa, remélem tartalékol azért :U

Life is too short to stay stock!

(#3574) Youri


Youri
veterán

Felháborító, hogy a labdarúgó nők nem örülnek úgy a gólnak, mint a férfiak ;]

RTX ON

(#3575) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

na kérem, Natasa szerintem remek pályát ment, mindenképpen aranyesélyesnek számít, más kérdés, hogy lesz ott még vagy 2-3 aranyesélyes
ahogy láttam erőből nyerte a futamot, nem mellesleg lenyomva a világbajnokot.
ha ehhez hozzájön a szerb+magyar szíve és harapóssága, akkor itt holnap éremcsillogás lesz

- no es importante -

(#3576) szab.tam válasza Youri (#3574) üzenetére


szab.tam
nagyúr

kivillanna itt is néhány szőrös mellkas. nyami. :U :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3577) Integra


Integra
titán

na, attila mondja is, hogy ez nem az ő száma, a döntőbe jutáshoz is csoda kell.
senki sem tudja pontosan, hogy mi történt vele, mert állítólag olimpia előtt pár héttel vilgácsúcs körüli időket ment edzőtáborban.. ha nem is arany, de absz éremesélyesként indult ki mindenki szerint az idői alapján.

jah, és arra készüljünk fel ha az afrikai evezők belejönnek, akkor nagyon, de nagyon kemény lesz európának, mert az ő fizikai felépítésük, genetikájuk elég durva.. szóval ha majd 2-3 olimpia után lépést akarunk tartani velük.. mert ha ezeket gyerekkoruk óta egy sportágra, egy futamra nevelik, akkor ott vérizzadás lesz....

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3578) kiskaktusz válasza Integra (#3572) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Attila azért ment ilyen gyengét, mert ez sprint szám az evezős szakágban, ő meg 1000m-en szokott indulni. Ne legyenek éremesély álmaid, mert nagyot fogsz csalódni.. sajnos

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#3579) Sixkiller6 válasza Integra (#3577) üzenetére


Sixkiller6
őstag

nagyon ettől nem félek, olyan edzői háttér, mint ami nálunk van kevés van a világon, anélkül meg nem megy.
a másik oldala pedig a technika, a kajak-kenu nagyon technikás sport, azt pedig az afrikaiak nem szokták tudni megcsinálni.
na majd beszélünk 10-15 év múlva

Janics ideje a legjobb

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#3580) kiskaktusz válasza Integra (#3577) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Az afrikaiaktól annyira nem kell félni, mert azok most az ügyességi atlétikai szakágakra álltak rá. Persze van 1-2 evezős, kajakos, kenus is, de alapjába véve most nem a vizes számokra álltak rá.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#3581) lvnt válasza callmeakos (#3476) üzenetére


lvnt
őstag

Azért emellett nem mennék el szó nélkül. Egészen pontosan milyen bajról beszélsz? A férfiak kikaptak a világbajnok olaszoktól egy negyeddöntőben, miután zsinórban megnyertek 3 olimpiát. Megkapta a lehetőséget a magyar vízilabda legnagyobb generációja, hogy utolsó lehetőségükként továbbírják a történelmet. Abszolút megérdemelték. Kik, ha ők nem? Ez most nem jött össze, mert kikaptunk egy sok-sok éve folyamatosan fejlődő válogatottól. És? Kudarcot nem vallottak a fiúk, annyi bizonyos.
A lányokról meg főleg nem mondanál ilyen baromságokat, ha tisztában lennél az erőviszonyokkal. 22(!) év az átlagéletkora ennek a csapatnak. A legtöbben még azt is megkérdőjelezték, hogy ez a formálódó, rendkívül fiatal csapat egyáltalán az olimpiára megérett már, erre tessék. Éremért küzdhettek, ezzel pedig bőven erőn felül teljesítettek.
Nem merengeni kell a 4 év alatt, hanem dolgozni és küzdeni tovább.
A férfiaknál nincs mese, be kell építeni a(z egyébként nagyon tehetséges és szép jövő előtt álló) fiatalokat. Mind a valószínűleg később velük dolgozó élő legendák személye, mind pedig azok pályafutása ott lehet számukra elérendő célként, példaként. A fiatalítás akkor is jött volna, ha olimpiát nyerünk, semmi nem változott ezzel a -remélhetőleg- ötödik hellyel.
A nőknél pedig semmi más nem kell, csak ami eddig is történt. Tovább kell menni ugyanezen az úton, és előbb-utóbb a kemény munka meghozza a gyümölcsét.
Tehetségben és megfelelő szakemberekben, amik kellenek a sikerhez, pedig nincs hiány egyik szakában sem.

[ Szerkesztve ]

(#3582) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

Dudás Miki!!! az igen, szép munka

- no es importante -

(#3583) Integra válasza kiskaktusz (#3580) üzenetére


Integra
titán

nem írtam sehol, hogy most, azt írtam 2-3 olimpia múlva. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3584) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

Natasa, hogy rávert a végén a lengyelre, uhh, ez szép volt

- no es importante -

(#3585) kiskaktusz válasza Integra (#3583) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Lehet. Én másképp gondolom, de aztán ki tudja mi lesz a végén? :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#3586) lvnt


lvnt
őstag

Épp ma délelőtt beszélt Kozmann Gyuri erről a Kossuthon. Azt mondta, pár éve még azt sem tudták ezek az afrikaiak, hogy mi az a kajak-kenu, most meg már elvétve ott vannak a világversenyeken is. Ő is a genetikájukat emelte ki azzal kapcsolatban, hogy még a régi kajak-kenus nemzeteket is megszorongathatják belátható időn belül.

(#3587) po1son válasza Sixkiller6 (#3584) üzenetére


po1son
addikt

Remélem holnapra is borítékolja ezt a formát. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#3588) Integra


Integra
titán

iszonyú története van szerencsétlennek...
emlékszem, egyszer évekkel ezelőtt volt a mihancsik zsófinak egy műsora a klubon, a hétzáró vasárnap esténként, és egyik este erről a hutu-tuszi ellentétről és magáról a népírtásról és annak teljes részletességébe menő folyamatáról beszélt egy történésszel. hallgatni is csak néma döbbenettel lehetett amit elmeséltek, csoda, hogy ez srác itt van és kerekezik...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3589) McCartman válasza Integra (#3588) üzenetére


McCartman
senior tag

Ajánlom a Hotel Ruanda című filmet a témában.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#3590) kiskaktusz válasza lvnt (#3586) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Hallgattam én is, de az olimpia előtt más dolgokat olvastam erről.

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#3591) Integra válasza McCartman (#3589) üzenetére


Integra
titán

igen, ismerem.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3592) Youri


Youri
veterán

M2-n az RSG igen látványos :)

RTX ON

(#3593) Eastman


Eastman
őstag

Százak köszöntötték Risztov Évát Debrecenben + képek

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3594) po1son válasza Eastman (#3593) üzenetére


po1son
addikt

Szép gesztus Debrecentől, hogy így fogadják. :))
Teljesen megérdemli. :C

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#3595) Ps Vita válasza Eastman (#3593) üzenetére


Ps Vita
őstag

Megèrdemli

(#3596) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Kezdődik Hatos Gábor meccse! (m1)
Első menet megvan!

[ Szerkesztve ]

(#3597) zolynet válasza Shadowfax (#3596) üzenetére


zolynet
addikt

nagyon szépen dolgozik eddig, hajrááá :C

Life is too short to stay stock!

(#3598) baluka26 válasza Shadowfax (#3596) üzenetére


baluka26
veterán

Nagyon sima volt.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3599) Shadowfax válasza zolynet (#3597) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ez simán ment, csak így tovább a 8 közt! :))

(#3600) szab.tam válasza Sixkiller6 (#3579) üzenetére


szab.tam
nagyúr

10-15 év múlva?
konkrétan: nem lesz afrika.
holdbéli táj. és európában élő, afrikai verenyzők lesznek talán.....
(hacsak nem a 4 pár evezős, futóhomokra gondolsz...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.