Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 35 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1051) Racecam válasza Bash (#1050) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ne csigázz!!
Hardwer? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1052) BlacKSouL válasza Bash (#1050) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mit telepítesz? ;]

Smith ügynök most varázsol az ertéelen

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1053) Bash válasza Racecam (#1051) üzenetére


Bash
őstag

Nem, azzal még várok egy keveset. Majd Vista premierre összerakok valami vasat, az anyagi szükségletet már félreraktam.

http://bashtravel.com/

(#1054) Racecam válasza Bash (#1053) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Akkor tudom!
Gumikacsa a medencébe!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1055) Bash válasza Racecam (#1054) üzenetére


Bash
őstag

Nem, a héten nem voltam lenn, hideg reggelek voltak. 3 nap hosszú nadrágot is fel kellett vennem, meg egy plusz pólót az atlétára.

http://bashtravel.com/

(#1056) parandroid válasza Bash (#1048) üzenetére


parandroid
nagyúr

Gondolom arrafelé még a fog is nagyobb...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1057) BlacKSouL válasza Racecam (#1054) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem inkább repülős bárány a medencébe? :U :)

peterke: :D

Asszem az agyam is fáj, háromszor jöttem be a konyhából, és háromszor hagytam kint a sóskát :F

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1058) Racecam válasza BlacKSouL (#1057) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én azt negyedszerre is kint hagytam volna. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1059) parandroid válasza Racecam (#1058) üzenetére


parandroid
nagyúr

A sóska finom. Főtt tojással és főtt krumplival szép nagy adagot meg tudok enni belőle.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1060) BlacKSouL válasza Racecam (#1058) üzenetére


BlacKSouL
addikt

De én olyan elcseszett lény vagyok, hogy szeretem a sóskát..

NG: szerintem azért, mert sosem főzöl magadnak :)

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1061) ngabor2 válasza parandroid (#1059) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a sóska az egy érdekes dolog... bár szeretem az ízét, valahogy mégse szoktam megenni. hogy miért, azt nem tudom.

azt viszont igen, hogy egy xar routert vettem, vagy az új firmware a gyér rajta, mert csúnya dolgokat művel.

(#1062) parandroid válasza BlacKSouL (#1060) üzenetére


parandroid
nagyúr

Szép egészséges színed is van tőle. Lassan Mikulás is rájön, hogy a mai felfokozott helyzetben nem szerencsés a színválasztása. A zöld még vállalható.

ngabor: Talán mert a mohát lerágni a fák déli oldaláról valahogy jobban megy? Egyáltalán van arra sóska, ahol ilyen kék... izék élnek? Mi is vagy te, rémszarvas?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1063) BlacKSouL válasza parandroid (#1062) üzenetére


BlacKSouL
addikt

:DD Ez tetszett

Addig-addig, hogy kiáll a fájásom miattatok. Úgy látszik egészségügyi megoldásokra is lehet lelni a PH!-n. Vagy maga az OT a gyógyír?..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1064) Lord Zero válasza parandroid (#1062) üzenetére


Lord Zero
addikt

te is nvidiás vagy? :D
majd a g80.. nyammnyamm

bash nem árulta el mitől fáj virtuálisan a foga, a ti érdeklődésetek pedig alábbhagyott
nem tudom, h ez cél volt-e vagy csak farkaskiáltás-effektus
namindegy

szösszenet: a sógornőmet (mind a vér szerinti, mind bármilyen más kapcsolatot negálok! :D) felveszik egy pszihiátriai intézetbe, úgy néz ki
hm, aggasztó
(ja, nem a személyzet táborát fogja szaporítani)

nem, mindegy

(#1065) ladybug válasza BlacKSouL (#1046) üzenetére


ladybug
őstag

Cataflam, vagy vmi más fájdalomcsillapító. A kisebbik lánykánknak is most jön a 3. foga. Neki Nurofen szirupot szoktam adni, mert a fogzási gél nem használ semmit. Neked sem ajánlom. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1066) ngabor2 válasza parandroid (#1062) üzenetére


ngabor2
nagyúr

inkább nem árulom el, hogy mi vagyok, ha a mérhetetlen agyaddal nem tudtad eddig kitalálni :D

a zöld, mint semleges szín? hááát, nem tudom. már nincsenek semleges színek. max értelmes emberek számára.

a fák déli oldalán pedig nem azért nincs mohaa, mert lerágtam, hanem mert a moha egy olyan cuccos, ami nem szeret ott nőni. ennek is van tudományos magyarázata, mintahogy annak is, hogy a villanydrót alatt miért nő magasabbra a fű.

(#1067) parandroid válasza Lord Zero (#1064) üzenetére


parandroid
nagyúr

Történetesen és ezúttal mindössze pár napja igen. De fekete nyákon. Egy másik fekete nyákos rettenet kimúlásának ürügyén amúgy, ami, hogy színesebbé tegyem a történetet, nem is az én kártyám volt, mert az enyém épp piros volt azidőtájt. Szóval érdekes dolog ez a színcsere. A G80-at meg leszarom, nekem a G8 is sok.

Bash fogfájása érdeklődés hiányában maradt el, feketelelkű fórumtársunkkal pedig együttérzünk, és együtt fájunk. Vagy fogunk. Vagy a fogunk.

Sógornődnek gratulálok, remélem nem viselte meg nagyon a felvételi teszt. Engem is kérdeztek már, de modtam, hogy akkor inkább pék.

Most pedig megyek és keresek valami nagyon ártalmasat, mert úgy tűnik rámfér. Jäger vagy Unicum? Lehet szavazni. 5 percetek van, utána elindulok érte.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1068) BlacKSouL válasza ladybug (#1065) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Fájdalomcsillapítót csak végszükség esetén veszek be, mert így kisebb a hozzászokás miatti hatástalanság esélye. Én ilyen gyógyszertári gyógyszer helyett inkább amolyan kocsmai gyógyszerrel fogom kúrálgatni :)

NG: a fák déli oldalán pedig nem azért nincs mohaa ;]

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1069) ladybug válasza parandroid (#1067) üzenetére


ladybug
őstag

Jäger, de gyorsan, mert a kekszgolyók agyműködésnövelő hatása egyre jobban érződik rajtad.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1070) Racecam válasza parandroid (#1062) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jól van, sóska ügyben vesztésre állok.
Spenótpárti vagyok.
A sóskások elkúrták. Nem kicsit, nagyon.
És a sóskások böszmék, és 4 évig nem csináltak semmit.
Hazudtak reggel, hazudtak este, és éjszaka is.
Mert a sóskát már az óvodában is utáltam.
Hiába is könyörögtek, nem ettem belőle egy falatot sem.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1071) Lord Zero válasza parandroid (#1067) üzenetére


Lord Zero
addikt

miért gratulálsz a sógornőmnek :F - ja, nem a személyzet táborát fogja szaporítani

ha poén, akkor rossz fajta
inkább betudom annak, h nem értetted kristálytisztán
úgyhogy menj, és hozz viszkit
beszállok én is

nem, mindegy

(#1072) ladybug válasza Racecam (#1070) üzenetére


ladybug
őstag

Takarodj a poltopikból. Még a környékéről is.
Hol a nejed?? :((

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1073) Racecam válasza ladybug (#1072) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem tudom.
Én dolgozom!

u.i.: És ne beszélj velem ilyen csúnyán!! :O

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1074) parandroid válasza Lord Zero (#1071) üzenetére


parandroid
nagyúr

Gratulálok én bárkinek, ha kell ha nem. Blacksoulnak is gratulálok a fogfájásához, igazán szép példányt sikerült összehoznia. Viszki nincs, de a Jégerrel szívesen megkínállak.

Ja, egyedül Versenymikulás fórumtársnak kívánok jobbulást, bár ahogy elnézem, már késő, ezt elkúrta, nem kicsit, nagyon; agyára ment az akutálpolitika, nem csinált semmit az elmúlt négy hétben, mint a poltopikot bújta...

Mod: Letelt az 5 perc. Megyek Jégerért. Kérsz te is, egyetlenem?

Mod2: Nem kér... :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1075) ladybug válasza Racecam (#1073) üzenetére


ladybug
őstag

Muszáj, hogy így beszéljek, mert félek nem jut másképp el az agyadig a mondandóm.
Nem vetted észre, hogy a poltopikban mintha agymosottak beszélgetnének egymás közt?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1076) Racecam válasza parandroid (#1074) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ekkora böszmeséget még nem írtak le, itt az OFF topikban.
Kimegyek az utcára!

u.i.: Katica!! Ezt Nekem mondod? :F
Én olvasgatom kötelességszerűen, ha kell, ha nem.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1077) ngabor2


ngabor2
nagyúr

mit láttam a teszkóban? gitározó és hullahoppozó mikulást. hova süllyedünk még? mikor lesz gyúrós, vagy szolizós, tetovált mikulás? :F

(#1078) Lord Zero válasza Racecam (#1076) üzenetére


Lord Zero
addikt

én az előbb voltam.. hoztam pár sört :D

nem, mindegy

(#1079) parandroid válasza Racecam (#1076) üzenetére


parandroid
nagyúr

Tudod, mit? Oszolj!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1080) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Puskaporszagot érzek... :DDD

Na hogy oldjam a 220V-ot, ki tudja milyen az egybögrés sütemény?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1081) Racecam válasza parandroid (#1079) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Szóval, a halálomat kívánod!
De a mikulás halhatatlan!!

u.i.: De lehet, hogy egy tetkót bevállalok! :U

mod: Teszek ide egy sormintát az utókornak, mert még azt hiszik komolyan beszéltünk.

:D :D :D :D :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1082) parandroid válasza Racecam (#1081) üzenetére


parandroid
nagyúr

A szolizáshoz már nyuszi vagy, mi? Egyébként a gyúrós topikban szívesen látnának szerintem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1083) Lord Zero válasza ladybug (#1075) üzenetére


Lord Zero
addikt

az ''agymosottak'' relatíve kordában tartásához kell egy olyan kevésbé agymosott, aki majdnem 24/24 ott van..
én nem basztatnám racet emiatt
ha beleolvasol, tudhatod, h verbális szinten ott már minden megtörtént, az animálszextől* a gyilokig..


* nagbor 1077: erről jut eszembe, szoli, tetkó.. csak eddig mersz elmenni gondolatban? mi minden hátravan még.. (talán még kereslet is lenne rá)

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#1084) Racecam válasza parandroid (#1082) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Gyurok én minden nap, többször is. Csak máshová. :U
Tényleg, megyek is, mert hogyan is nézne ki egy sovány télapó...

Lord Zero, ''kevésbé''? Ezt tudtad mondani, kedves LORD Zero?

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1085) tildy válasza BlacKSouL (#1080) üzenetére


tildy
nagyúr

Nagyjából emlékszem rá.
Egy bögre dió, egy bögre liszt, 1 bögre cukor, 1 bögre tej ,1,5 csomag sütőpor
10 dkg margarin ,2 tojás
de itt is van : [link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1087) parandroid válasza Lord Zero (#1083) üzenetére


parandroid
nagyúr

Agancspiercing?

Van az a közmondás a korpáról, a keveredésről, meg a disznókról. Meg az a másik arról, hogy lemenni a szintjükre az vereség, mert ők ott jobbak. Meg még egy is van a sok lúddal, akik bántják a cocát. Meg van még a közös lóról is egy, aminek rossz neki. Meg van olyan is, hogy jó dolog hülyeségekkel foglalkozni, de sokkal szarabb, mint otthon lenni. Hirtelen ennyi jutott eszembe, de már kezd hatnia jéger, úgyhogy nem vagyok benne biztos, hogy világos és követhető, amit írok. Ha nem az, keressetek egy moderátort, hogy törölje, légyszi.

'csába, megin' elfogyott a sósmogyoró...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1088) ngabor2 válasza Lord Zero (#1083) üzenetére


ngabor2
nagyúr

még egy lépés: pírszing. no jó, legyen merdzsó is, bár az már nem divat. viszont a hello kitty-s kabrió... na az talán :D

péter: aki disznók közé keveredik, az megeszi a korpát... vagy valami ilyesmi, ugye?

(#1089) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Ehen, no ismerik páran :)
Én most épp a mákos változatából tömök pár adagot a képembe, hátha a máktól elkábulok, és nem érzem a fájdalmat..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1090) BlacKSouL válasza ngabor2 (#1088) üzenetére


BlacKSouL
addikt

''Aki disznók közé keveredik, megeszik a korpákok''

ha pontosan akarom idézni Karinthyt

eh, ezt miért nem modoltam bele az előzőbe :F

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1091) ladybug válasza Racecam (#1076) üzenetére


ladybug
őstag

Igaz. Bocsi....

Lord Zero: Nem basztatom, csak viccnek szántam. :U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1092) ngabor2 válasza BlacKSouL (#1090) üzenetére


ngabor2
nagyúr

csak én nem akartam idézni senkit.

legfeljebb a prosecturát, amit épp hallgatok.

másnaposan kelsz fel reggel nagyot köszön a lengyel vekker,
jó reggelt kívánok a munka vár
reggelidnek kihűlt a helye, fejed vered a falba bele,
korán reggel ez neked is jár

(#1093) Lord Zero válasza Racecam (#1084) üzenetére


Lord Zero
addikt

hogyne, így talán illeszthetővé válsz ladybug világképébe :D
a lényeget meg úgyis tudod

ngabor 1088: még mindig túl finom vagy
egy elszigetelt, távoli világ, ahol egy hatalmas fakunyhóban hajladozó (ismétlem: hajladozó) krampuszok tömkelege serénykedik a tétlen (ám tettrekész) mikulás körül. az istállóban kikötött (ismétlem: kikötött) dekkoló szarvasokról nem is beszélve..

nos, még mindig csak a tetkó/merci/szoli tűnik a legmerészebb mikulás-adaptációnak? :DDD

szerk. mindezt úgy mondom, h avatarjaitokról teljesen elvonatkoztattam a felesleges túlfűszerezés végett, te is ezt tedd

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#1094) Lord Zero válasza ladybug (#1091) üzenetére


Lord Zero
addikt

vettem :)

nem, mindegy

(#1095) Racecam válasza ladybug (#1091) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

[kép]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1096) Bash válasza ladybug (#1091) üzenetére


Bash
őstag

Remélem nem a gyerekeidtől tanultad ezt a sok csúnya szót.

http://bashtravel.com/

(#1097) BlacKSouL válasza ngabor2 (#1092) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én viszont idézni akartam Karinthyt :P

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1098) ladybug válasza Bash (#1096) üzenetére


ladybug
őstag

Nem, dehogyis.
Ti vagytok rám rossz hatással, na meg persze Kedvesem új munkahelyén sem éppem virágnyelven beszélgetnek egymás között, és sajnos csúnyán beszél mostanság.
Igyekszem azonban tartani magam, de nem mindig sikerül. :B

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1099) ngabor2 válasza Lord Zero (#1093) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az s/m mikulást nem akartam beírni, az jövőre, vagy utána jön. de ha már kiprovokáltad...

(aztán jön a többi cekcuálisan elhajlott mikulásbácsi/néni, amiket inkább nem írok le :D)

(#1100) NorDezs válasza Lord Zero (#1093) üzenetére


NorDezs
senior tag

nos, még mindig csak a tetkó/merci/szoli tűnik a legmerészebb mikulás-adaptációnak?
Biztos? [link] :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 35 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.