Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Null src?

Hozzászólások

(#1) Huma


Huma
addikt

A sógorom vett egy gépet tegnap használtan, sajnos én nem voltam ott és nem próbálták ki rendesen, hogy pl a játékok rendesen futnak-e. Most pedig a Jedi Knight 2, szürke képernyőt ad indításkor, viszont hang az van. A wolfeinsten meg valami olyasimt ír ki hogy: null src (pontosan nem tudom, még hogy mit írt ki mivel telefonon hívott és nem tudtuk rendesen lebeszélni mivel már alig volt pénz a kártyáján.
Milyen hiba lehet?
Videokártya, driver, alaplap?

Please help!

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#2) BluEyes válasza Huma (#1) üzenetére


BluEyes
őstag

9600XT-m csinált ilyet, valamelyik catalyst-verziótól ( talán 4.3) nincs gond.
De lehet alaplapi driver is, mert azt is cseréltem akkoriban. Fel kéne tenni a legfrissebbeket.

[Szerkesztve]

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#3) lol válasza Huma (#1) üzenetére


lol
senior tag

áhh két legzsírabb játék, sztem videokaresszel van problema de nézzd me akko cask többre juthatsz, mint hogy itt tippelgetünk...

(#4) Huma válasza BluEyes (#2) üzenetére


Huma
addikt

Sóval szerinted a videokártya drivere a rossz? Amúgy egy Gf3 ti200-ról van szó.
Én arra gondoltam még lehet hogy via-s alaplap az és nincs fenn a 4in1. (megkérdeztem tőle de sajnos annyira nem ért a pc-hez, hogy nem tudta megmondani milyen csipszet van rajta.)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5) Huma válasza lol (#3) üzenetére


Huma
addikt

Ebben igazad van csak sajnos most kb 240km-re vagyok tőlük és vizsgaidőszak van (még 3 vizsgám hátra van :O ) Szóval max a hónap végefelé érek rá.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#6) Lord Zero válasza Huma (#4) üzenetére


Lord Zero
addikt

majdnem tuti, h driver problem
a vga driver körmére sem ártana ránézni (először arra), de amúgy te is jól gondoltad:
''If you have a VIA chipset mother then go to www.viatech.com and download and install the latest 4 in 1 drivers for your motherboard. If you need help installing these motherboard drivers then contact your motherboard manufacturer.'' - az activision ajánlásával ;)

nem, mindegy

(#7) Huma válasza Lord Zero (#6) üzenetére


Huma
addikt

Most letöltöttem mindent. Sis, nforce és via drivert, directx 9c, legújabb detonátort is. +everest, hogy meg tudja nézni mi is van a gépében. A kérdés már csak az hogy jut el hozzá? Nincs internete. Adjam fel postán? (Persze cd-n :D )

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8) Lord Zero válasza Huma (#7) üzenetére


Lord Zero
addikt

detonator v forceware?
(az előbbi ajánlottabb lenne a kártyájához)

nem, mindegy

(#9) Huma válasza Lord Zero (#8) üzenetére


Huma
addikt

Forceware-t töltöttem. Miért lenne jobb a detonator? (Sosem volt gf-om így nem tudom)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#10) Lord Zero válasza Huma (#9) üzenetére


Lord Zero
addikt

még a gf4ek zöme is jobban szereti a detonatorokat (4.xx sorozat)
szerintem a gf3 nem lesz csúcsformában a 66.93tól

nem, mindegy

(#11) Huma válasza Lord Zero (#10) üzenetére


Huma
addikt

45.33 akkor jó lesz?
Viszont mivel régi egy csomó új játékhoz nincs benne hibajavítás. :(

Szerk: Amúgy nem értem az nvidia honlapján 66.93 a legújabb, viszont találtam 70-valahányasat is a neten.

[Szerkesztve]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#12) Lord Zero válasza Huma (#11) üzenetére


Lord Zero
addikt

igen, az új játékok valóban megkövetelhetik, h a legújabb legyen fenn
de most a rtcwről beszélünk, és az nem ilyen

a 71.20 non-hivatalos driver, van aki esküszik rá, van aki kerüli

nem, mindegy

(#13) Huma válasza Lord Zero (#12) üzenetére


Huma
addikt

Most olvastam egy másik topicban, hogy 43.45-ös driver a legjobb hozzá.
Az igaz, hogy a rtcwről és jk2-ről beszéltünk, de azért újabb játékokkal is szeretne játszani.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#14) Lord Zero válasza Huma (#13) üzenetére


Lord Zero
addikt

akkor majd újabb forcewaret tesz fel, mit mondjak

de tapasztalati tény, h bencsmarkokban és fpsben pl a gf4ek (amiket eddig próbáltam, jópár) gyengébbek voltak új fw-ral, mint a régebbi detonatorokkal, amikkel viszont az újabb gámák gyengélkednek
hülye helyzet, mi?

nem, mindegy

(#15) Huma válasza Lord Zero (#14) üzenetére


Huma
addikt

Akkor valószínűleg marad a régebbi.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#16) Huma válasza Lord Zero (#14) üzenetére


Huma
addikt

Amúgy köszönöm a tanácsokat.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#17) Lord Zero válasza Huma (#16) üzenetére


Lord Zero
addikt

oksa

nem, mindegy

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Null src?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.