Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mSca


mSca
csendes tag

Hello!!!

Hogy tudnám a 3410 es telefonomon kikapcsolni azt hogy az SMS eimet 1 DARAB smsben küldje el és ha elértem a 160 MAX karaktert akkor ne kezdjen új sms-t.

és olyat ne irjatok, hogy számoljam közbe, mert azt nem akarom.
Miért nem lehet kikapcsolni?

és melyk menüpontban van ez?

Szabi

(#2) Panther válasza mSca (#1) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nem írja a sarokban hogy hány karakternél tartasz? Vagy egy számmal hogy hány SMS-ben fér el amit eddig írtál?

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3) mSca


mSca
csendes tag

jó jóóó de nem lehet KIKAPCSOLNI, hogy ha irok egy SMS-t és elértem a 160 karaktert akkor NE ENGEDJE hogy tovább irjam?

Szabi

(#4) eddie303 válasza mSca (#3) üzenetére


eddie303
őstag

Konkrétan nem 3410-em van, hanem 5510, és nem tudok róla, hogy lehetne. Ez már a szõrszálhasogatás netovábbja :)

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#5) Panther válasza mSca (#3) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nemtom, nekem Panasonic van. Jó kis GD50... ezzel nincs ilyen gond, hosszú SMSt nem is tud. :D

Gondoltam ha írja hogy hol jársz, akkor legalább számolnod nem kell, elég odanézned elküldés előtt hogy belefértél egybe vagy sem.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#6) mSca


mSca
csendes tag

hát én már csak ilyen kényelmes ember vagyok :)

Szabi

(#7) net84


net84
őstag

Hellosztok!
Emlékeim szerint nem lehet kikapcsolni. Sőt, egyes szoftverek 60 karakternek értelmeznek egy sms-t, ha ékezetes karaktert írsz a szövegbe.
Ezt én sem hittem el addig, míg a t-mobilba a srác nem ezzel kezdte a mondókát, mikor ismertette, hogy mire kell figyelni a telefon használatakor. Kipróbáltam, a vodás a t-m. 3410 is csinálja...
Békélj meg vele..

Read only...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.