Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia 1101 akció

Hozzászólások

(#1) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Sziasztok! Kezembe akadt a legújabb Euronics szórólap, és a héten 9990ft náluk a kártyafüggetlen Nokia 1101-ás teló. Mielőtt lehurrognátok hogy semmit nem tud, mondanám hogy tud olyat, amit a többi mai telefon nem. Röhögve elmegy másfél hetet egy feltöltéssel. Én 1100-ást használok, nagy megelégedéssel. Ha kérdezik milyen telefon, csak úgy mutatom be, hogy nem telefon, zseblámpa, és lehet vele telefonálni. Igen, mert egy beépített lámpa is van benne. És a térereje is kitűnő. Ennyi pénzért ajánlom, második (harmadik..?) telefonnak is kitűnő lehet.

Mod: Most látom, rossz helyen nyitottam a topikot. Megkérnék egy moderátort, tegye át a mobiltelefonok közé.

[Szerkesztve]

(#2) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Megnéztem a specifikációit, nekem csak a GPRS hiányzik belőle. Tudom, 10 k HUF-ért az ember ne várjon ilyet is, de erre áldoznék kicsit többet.

Samsung Galaxy A54

(#3) jerry311


jerry311
nagyúr

Kicsit sovány az az 50 név + telefonszám.
A tudása leginkább a 3210-eshez hasonlítható.

(#4) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Bocsánat, ez kimaradt: Bővebben: link Ez a 1100 leírása, a magyar nokia lapon csak ez van fent. A 1101 csak wap-al tud többet.

(#5) Viktor0610 válasza jerry311 (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Itt a kedvező ár és a mellé tehető Nokia márkanév a lényeg!
Nem vagyok Nokia fan, de tapasztalat, h. a Nokiákkal kevesebb a gond, mint némely más gyártó készülékeivel.

Zoli bácsi:
Itt pedig egy nem Nokiás link a 1101 paramétereivel: Bővebben: link .

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#7) jerry311 válasza Kalandor (#6) üzenetére


jerry311
nagyúr

Jut eszembe, SIM kártyára csomó szám elfér :))

(#8) Viktor0610 válasza jerry311 (#7) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, de ott a név csak rövidebb lehet, ami engem azért zavar, mert szeretek teljes neveket beírni a telcsibe. A másik (mondjuk ennél az alap telcsinél nem biztos, h. lényeges), kevésbé kezeli rugalmasan a készülék a kártyán évő kontaktokat.

Samsung Galaxy A54

(#9) jerry311 válasza Viktor0610 (#8) üzenetére


jerry311
nagyúr

Tudom, de hát ez van...
10k HUF-ba nem fért bele még fél mega memória, ami ugye 512 000 karakter, 8 bites byte-okkal számolva. Ha a fele elmegy egyéb adatbázis vackokra a telefonkönyvben, neked akkor is marad 256 000 betű/szám...

(#10) Sanya


Sanya
nagyúr

igen. akiknek kell több, mint 300 név a telefonkönyvjébe, akkor az vegyen nagyobbat, drágábbat. de akiknek munkaezköz, és nem csilli-villire kell, annak több, mint tökéletes...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#11) PapaMaci válasza Viktor0610 (#8) üzenetére


PapaMaci
őstag

Az uj kártyákon 16 karakteres névböl elfér ~250db. igaz, mindegyikhez csak 1 szám tárolhato, de van, akinek ennyi is elég. (Anyámék telefonjában kb 15-20 név lehet. És ök is a piac egy része!)

...mint az közismert...

(#13) Viktor0610 válasza PapaMaci (#11) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az én kártyám ''csak'' 12 karakteres neveket képes kezelni, ami nekem többször kevés, ezért preferálnám a telefonban történő tárolást, viszont nincs sok számom, de 50-nél így is több van. Tehát az 50 _nekem_ kevés.

jerry311:
:F

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#14) acer_ válasza Kalandor (#12) üzenetére


acer_
aktív tag

Le kene csereltetni a regebbi simeket..
En is csak mondom, nem csinalom.. hasznalom a regi, 200 nev / 10sms-es simemet.. (okostelefonban, es egy csomo ritkan hasznalt szamot a jegyzettombben tarolva)
Viszont ami tavaly decemberben jott tmob sim, az mar asszem 250/25-os, ahogy a szinten tavalyi vodas is.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia 1101 akció
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.