Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Nincs egerem! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) nap


nap
addikt

Nos, azert fordulok a tisztelt nagyerdemuhoz, mert a problema amivel szembekerultem meghaladja a kepessegimet.
Tortent, hogy ma dobozt csereltem ket gepen. A bekoltozes utan inditom az egyik gepet, a winnydoz jon 640x480x16, es monda, hogy nincs eger (com1), meg radughatok egyet. Ezen igen elcsodalkoztam, mert mar volt rajta egy. Rovid ujjgyakorlat utan winnydoz vissza a normalis kerekvagasba, kiveve, hogy azota is mindig sir az egere utan. Dugtam en belul com1-re, com2-re, meg forditva is, csak nem akart lenni egerem.
Na ekkor kapcsoltam be a masik gepet is. Detto nincs eger.
Winnydoz igenyli a haziallatot, kulonben nemnagyon tarsalog velem ...
Hat mostan mitevo legyek ?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#2) gericooper


gericooper
aktív tag

akkor ez nyílván at-s alaplap.
annak idején a rohadék tomato p1 lapok csak a saját com portjuk, és csak azokkal voltak hajlandók menni szabvány ide vagy oda. jut eszembe alaplapon nem dugtad mellé?
v. cseréld fel biosban az i/o tartományt. így működik?

(#3) CsendPenge válasza nap (#1) üzenetére


CsendPenge
őstag

Ilyen gondom nekem is volt, vagy többszöri újraindítás után megjavult ''magától'', vagy ps2 egér segített (ha ps2-vel nem ment, akkor meg com).

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#4) nap válasza gericooper (#2) üzenetére


nap
addikt

''cseréld fel biosban az i/o tartományt''
Milyen i/o tartomanyt ? Ilyenre nem emlekszem, de lehet, hogy csak atsiklottam folotte.
Melle nem dughattam, olyan karamban van, mint az ide csatlakozok. :)
Probaltam forditva is radugni, de az sem segitett.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#5) The_Tom válasza nap (#4) üzenetére


The_Tom
senior tag

Es amikor csereltel a com csatlakozokat is vitted az alaplappal?? Mert regen nemelyik lap csak a sajat com portjaval ment, mint ahogy mar emlitettek.

Üdv.

Szerintem.

(#6) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Nekem ha nincs egerem, marha jol elvagyok a tab billentyuvel meg a kurzorgombokkal:)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#7) gericooper


gericooper
aktív tag

bocs!

i/o taromány alatt i/o portcímet értettem a biosban (2f8, 3f8 ....)
ezek cserélgetésével már értem el sikert.

(#8) nap válasza The_Tom (#5) üzenetére


nap
addikt

Nem, nem vittem at a csatlakozokat. Holnap ez lesz az az elso amit megprobalok. :)
Nem volt hozza fogom, hogy azokat a hatszogletu csavarokat kitekerjem. :(

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#9) launcser


launcser
senior tag

jaja a szabványok kicsit idegesitoek voltak at-s korszakban..
ilyenkor jönnek a lábak elrendezései
kézikönyv vesz
stb.

tütüü

(#10) nap


nap
addikt

Koszonom mindenkinek a segitseget ! :))
A megoldas az volt, hogy sajat com portjait igenyelte. :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#11) atus


atus
senior tag

Nekem is ehhez hasonló problémám van, de nem csak az egeret, hanem a billentyűzetet sem ismeri fel az XP(PS2-es mind2). Fogtam a saját gépemen lévő rendszert, átmásoltam egy újonnan vásárolt vinyóra amit most használok, a régi vinyót az előzőleg hibátlanul működő rendszerrel együtt betoltam egy másik gépbe, aminek meghalt a vinyója. Eredmény: 640×480-as felbontásban a logon screen-ig elmegy az XP, ott pedig nem reagál se az egérre, se a billentyűzetre. Próbáltam a saját(eredeti) perifériáimmal, de azokat se ismerte meg.

Nincs kedvem holmi mocskos egér miatt újrakínlódni a format->98->XP procedúrát, van vkinek valami ötlete? (cel 466, abit be6, 256sd, XP pro)

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Nincs egerem! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.