Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Laccoss


Laccoss
addikt

Hali!

Nemtudjátok e véletlenül, hogy az ilyen NiMH Duracelles AA akksikat is lehet e úgy újraformázni mint a mobilteló akksikat? Mert alig bírnak pár percet és gondoltam megpróbálkozom az újraformázásukkal, csak félek hogy bajuk lesz (mondjuk szétrobbannak, vagy ilyesmi) Akinek van tapasztalata Irjon! PLS...

(#2) HXY válasza Laccoss (#1) üzenetére


HXY
addikt

itt a technologia a lényeg, nem az, hogy milyen márka ill. milyen formában van...

nyugodtan töltsd fel 12-14 órán keresztül, utána fogyaszd le teljesen!
és ezt egymás után játszd el háromszor!

robbanni biztos, hogy nem fognak!
ha mégis, akkor bocsi :U csak vicceltem :D

(#3) RAM válasza HXY (#2) üzenetére


RAM
őstag

ez műxik? :F

Csak tisztán

(#4) HXY válasza RAM (#3) üzenetére


HXY
addikt

telóknál igen, akkor elvileg és gyakorlatilag is működnie kell...

persze, azért nem lesz olyan, mint egy új...

Ha pl. lemerül akkor az is használ, ha öngyújtóval a két végét kicsit megmelegíted, ilyenkor a kémia folyamatok felgyorsulnak benne, és újra tudod használni egy darabig.
De vigyázz, ha túlmelegíted, fel is robbanhat!

(#5) Laccoss válasza HXY (#2) üzenetére


Laccoss
addikt

Köszi szépen a választ! Gondoltam hogy technikailag valamilyen szinten egyeznek a mobiltelók akksijaival.. úgyhogy megpróbálom:) Ha nem hallotok felöllem az azt jelenti hogy felrobbant a ház:D

(#6) RAM válasza Laccoss (#5) üzenetére


RAM
őstag

épp azért hallunk akkor rólad. :DDD :))

Csak tisztán

(#7) HXY válasza RAM (#6) üzenetére


HXY
addikt

LOL :DD

(#8) macilaci78 válasza Laccoss (#5) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mi van? Megvan még a ház? :F

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9) Laccoss válasza macilaci78 (#8) üzenetére


Laccoss
addikt

Hehe:) Jah, megvan még, nemvolt semmi gond, még felsem melegedtek az akksik, most meritem, hogy újra tölthessem.. csak már uncsi kicsit, csináltam vagy 400 fényképet és még mindig megy, szal már elsőre is visszaállt a kezdeti töltöttségre..

(#10) hamyka válasza Laccoss (#1) üzenetére


hamyka
senior tag

kicsit régi a hozzászólás, de ennyit mondanék rá:

ha akkut töltesz az elméletileg nem robban fel, illetve nem robbanhat fel, csak is akkor ha elemet, vagy alkáli elemet töltesz akkor bizony baam van :D

persze ha hibás, vagy látszódik rajta hogy nagyon megvan repedve akkor természetesen kuka, de ne a otthoni szemétbe dobd ki, hanem pl-ul: élelmiszer boltokban szokott lenni asszem elem gyűjtő, vagy ahol meg látod hogy kilehet dobni akkor ne habozz dobd ki, fizetni nem kell érte amiért kidobod :) na remélem segítettem :D

[ Szerkesztve ]

Comodó új távlatok...........

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.