Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sakto


sakto
őstag

Még nem tudom, mit fogok írni ide, de már többször is elgondoltam. Nagyon egyhangúak a napjaim, pedig akár elégedett is lehetnék..de nem vagyok az..és nem értem..miért?

(#2) sakto


sakto
őstag

Ismételten egy unalmasnak ígérkező nap,szokásos..emberekkel bajlódni, elmondani kinek mi is a dolga.És mindezt persze úgy, hogy ne én tűnjek mindenki szemében a bunkó főnöknek..de unom már ezt..

(#3) sakto


sakto
őstag

Dolgozom… itt ülök a gép előtt és baxkodom a billenytyüt… remélem, történik vére valami.. egyre jobban érik bennem, hogy elhúzzak 1 hétre valami jó kis tengerpartos meleg helyre. Még kitalálom..

(#4) sakto


sakto
őstag

Kezdek nagyon "tápos" lenni,a mostani párom nem egy konyhatündér, de igyekszik a lelkem.... :P csak ma épp nem jön. és mivel kedvenc pizzázom épp 2 óra kisszállítási időt ígér :Y
ezért nem marad más, mint a jó öreg MC d..... Megyek is :D

(#5) sakto


sakto
őstag

Soha többet nem postázok semmit! Megint elkavart a posta valamit,egy kis csomagot. És még én rohangáljak panaszt írni meg igényelni a kártérítést ..nem értem mi nem világos nekik? Nem ért oda, vissza se jött a csomi? Akkor fizessék ki és kész..
A lényeg eddig sem volta a „postán add fel” című történetnek és utánvéttel fizetem dolognak, de ez után pláne..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.