Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) hitman,


hitman,
őstag

Üdv mindenki!!!
Most telepitettem fe a Warcraft3-at és amikor elinditom akkor a moncsi elkezd kattogni és elmegy a kép de a játék az megy mert hallom a zenét meg tudok lépkedni a menüben de nem látok semmit mi lehet a baj?
A gépem biztos nem baj mert nem egy P2-es.(az adataimnál)

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#52) TBC válasza hitman, (#51) üzenetére


TBC
tag

Hi! Valószínüleg olyan képfrissitést akar a játék, amit a monitorod nem bír. Ha Nvidiád van, akkor a képernyőbeállításoknál be tudod állítani, hogy adott felbontásnál milyen frissítés legyen. Próbáld belőni pl 60Hz-re, az biztos jó lesz, persze ez a szemednek a legrosszabb, tehát ha lehet utána tornázd fel annyira, amit még bír a képernyő...
Atinál nem tudom, hogy van-e ilyen lehetőség, de gyanítom igen. Ha ez nem megy, van ilyen program is, pl.: refreshforce, ami ugyanezt tudja.

[Szerkesztve]

(#53) hitman, válasza TBC (#52) üzenetére


hitman,
őstag

Sajna bár,hogy állitom a moncsit nem jó ugyan azt csinálja!

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#54) TBC válasza hitman, (#53) üzenetére


TBC
tag

Próbálj ki másik videókártya drivert, hátha...

(#55) Atomgeszi válasza hitman, (#53) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ilyen nálam is előszokott fordulni, h. a játék olyan felbontáson van alapból telepítés után, amit az én régi monitorom nem bír. Próbáld ki egy másik - nagyobb teljesítményű - monitorral, hátha azzal sikerül belépned a játékba és látsz mindent, akkor vegyél le mindent a video beállításoknál kicsire, h. elbírja a te monitorod is. én is ezt szoktam csinálni, csak nálunk a családba van még egy monitor, szal csak áthozom a másik szobából, át állítom, és mehet a buli! :)

(#56) hitman, válasza Atomgeszi (#55) üzenetére


hitman,
őstag

Köszi kipróbálom mert nekem meg közvetlenűl mellette van a másik moncsi!!!

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.