Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Guard_W


Guard_W
csendes tag

Egy tény, a mai legjobb VGA kártyák nem is kifejezetten azért készülnek, hogy tökéletesen kiszolgáljanak minket, hanem azért, hogy az éppen legaktuálisabb technológiákat demonstrálják, testközelbe hozzák. Melyik cég milyen technikai újításokra képes, hány mikronos tech-kel, mekkora frekis GPU-val, hány mega rammal és milyen szoftveres kiszolgálással... És ha ilyen van valamelyik felhasználónak a kezében, akkor örül - és joggal - hogy a legújabb csoda birtokába jutott. Csakhogy lehet tökéletesen textúrázott a talaj, hihetetlen aprólékosan kivitelezett fák lombkoronáján egyenként lengedező levelek, játék közben a kutya nem figyel rájuk. Arra figyel az ember, hogy merre van az ellen, hogy és mivel kell lelőni stb. Nem fogja senki harc közben az eget bámulni, hogy milyen csodálatosak a felhők. Persze, miután letelik az a bizonyos 3 nap, amíg - mint tudjuk - a csoda él.
Egyébiránt elárulom, hogy nekem a pár hónapja még csúcs Radeon 8500-am van. Hogy miért vettem mégis meg a fent bizonygatott hozzáállásom ellenére? Olyan gépet akartam építeni, amihez megint nem kell hozzányúlnom 2-3 évig. És nem szaggatnak a vadiúj játékok, nem fakók a színek és nem mozognak darabosan a figurák - úgy 2 évig.
Ami a fenti elméletemet illeti, mostanában született meg, miután birtokomba került a Radeon.

Guard W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.