Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz ftamas0201 #51907 üzenetére

    Egyáltalán nem vészes az a párszáz forint, kényelmesen levonják a többivel együtt, nekem még így se drágább, mint korábban, cserébe sokkal kényelmesebb, hogy nem kell wifit kapcsolni, ha valahova megyek, ahol nincs bekötött net, rögtön meg tudom osztani.
    Havi 80-120 GB adatforgalmam szokott lenni, nagyjából bárhol, bármikor tudok netezni, persze csak ha kell, a nagy számok ellenére nem lógok folyton a telefonon. :D Persze ezek után már mentegetőzhetek. ;]

    Olyat hallottam valakitől, hogy hűséggel kicsit olcsóbb a csomag, de nem láttam ilyet hivatalosan. Létezik ez? Én simán maradok ennél, persze érződik, hogy egyszer-egyszer csökken a sebesség zsúfoltabb helyeken, időben, telefonon nem vészes. Én úgy 40-50 mbps-mal kényelmesen beérem. 3G-n nagyon szenvedek, de szerintem a teló is.
    Fent van minden szar, de elég jó a készenlét is és nethasználat közben sincs semmi melegedés, QHD youtube videó közben sem, szeretem ezt a telefont. :D Jó, azért naponta felkerül a QI-s szekrényre. :B

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés