Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Msi fx 5900 xt fontos kérdés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Kicker


Kicker
senior tag

Nem tudom tuningolni a kártyát. Egszerűen nem engedi, powerstripben...
300/700Mhz-n megy.

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#2) F1r3De4d válasza Kicker (#1) üzenetére


F1r3De4d
csendes tag

Ehh és mennyire akarod tuningolni???:))

Slipknot forev3r!

(#3) Tithian


Tithian
őstag

Üdvözöllek a fórumon / használj Rivatuert és a legfrissebb drivereket tuningra / olvasd el az alapelveket / már van pár ilyen topik.
Kívánt részek aláhúzandóak :).

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#4) Ger| válasza Kicker (#1) üzenetére


Ger|
aktív tag

le kell szedned a őstrip legújabb verziójit. A régivel én sem tudtam normálisan húzni az fx-et, mindíg lefagyott, bármennyit is húztam vele.

PCI-s IDE kártyát vennék amire rá lehet kötni vinyót vagy cd meghajtót!

(#5) gézu válasza Kicker (#1) üzenetére


gézu
őstag

Használd a driverben levő ''hardware option'' menűt,ezt bekapcsolhatod pl.
az NvHardpage progival.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#6) Kicker


Kicker
senior tag

Próbálkozom... powerstrip mindig visszaugrik defaultba. Rivatuner is, eddig... még próbálkozom.

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#7) Kicker


Kicker
senior tag

Hohó, rivatuner azért csak-csak müxik...Thanks

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#8) Kicker


Kicker
senior tag

5900xt mellé milyen procit javasoltok? Epox8RDA(nforce2)-m van AthlonXP1700+@1833Mhz, 512 dual DDR@333.

Barton magos, Athlon XP3000+os? 333FSB-vel. Ha minden igaz ez passzolna az alaplapba.

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#9) GeNeRaL_XT válasza Kicker (#8) üzenetére


GeNeRaL_XT
aktív tag

Ezt a kérdést már feltetted 2-3 topicban külön-külön és az öszesben válaszoltak is rá:(((
Szerintem mindenképpen cseréld le az a 1700+ már igencsak gyengus még ha tuningolva van is....

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Asus A8N SLI Deluxe/AMD a64 3200+ s939@3500+/2x512 MB KINGMAX HardCore 500mhz/MSI NX6600GT 128mb PCI-E

(#10) Ger|


Ger|
aktív tag

2,4?

PCI-s IDE kártyát vennék amire rá lehet kötni vinyót vagy cd meghajtót!

(#11) Kicker


Kicker
senior tag

Valahol kell informálódnom, próbálok a legjobbak között.... vagy, mi?
a doom3 szépen ment, még pár hónapig húzza, aztán vmi lesz...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#12) gézu válasza Kicker (#11) üzenetére


gézu
őstag

Legalább 2.6-ost tegyél bele,3.0-nál nagyobbat meg már nincs értelme.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#13) Kicker


Kicker
senior tag

árak alakulásától függ, meg az időtől, hogy mikor lesz kevés a teljesítmény(+apum rábeszélésének sikerességétől :) )
pci express rendszerre való átálással meg még minimum 1 évet várok...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#14) GeNeRaL_XT válasza Kicker (#13) üzenetére


GeNeRaL_XT
aktív tag

Szerintem ehez a kártyához nem muszály ijen Intel szörnyetegeket:DDD venni drága pénzért.(nem azért mert nem éri meg de ehez a kártyához feleslesges)szerintem simán elég lenne egy 2500+-os bartonocska ami köztudottan az egyik legjobb tuningpotenciállal rendelkezik és felhúzni kb egy 2800+----3000+ szintjére az bőven elég lenne.De 5900xt-hez a proci még alapon is elég lenne s az alaplapodat se kéne lecserélni.

[Szerkesztve]

Asus A8N SLI Deluxe/AMD a64 3200+ s939@3500+/2x512 MB KINGMAX HardCore 500mhz/MSI NX6600GT 128mb PCI-E

(#15) Kicker


Kicker
senior tag

Thanks mester a tippet!

Hallotattok már ''ARES'' márkájú ramokról?
nekem az van, mindjárt ugye kettő, amikor olvastam rajta elhűlt benem a vér, hogy ilyet képesek voltak beletenni az ÉN gépembe.. :)
nekem noname gagyinak tűnik, de jobb lenne ha tévednék.

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Msi fx 5900 xt fontos kérdés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.