Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Monitor polírozás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) Cathfaern válasza emvy (#50) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mi az eredmény? Sikerült megoldani?

(#52) emvy válasza Cathfaern (#51) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem igazán.

while (!sleep) sheep++;

(#53) emvy válasza emvy (#52) üzenetére


emvy
nagyúr

Úgy tűnik, átvertek vásárláskor, több helyen is karcos.

while (!sleep) sheep++;

(#54) emvy


emvy
nagyúr

De van új ötlete! :D

while (!sleep) sheep++;

(#55) TitiRii


TitiRii
senior tag

annak idején nem is láttam ezt a topicot :( (hol lehettem) az auto üveg karc és repedés javítok nem jok, mivel ott az üveg mind 2 oldalára felraknak valamit
a polirozás ok volna ha csak üveg volna(bár én nem vagyok meg gyözödve arol hogy ezek a + rétegek belülröl és nem kivülröl vannak) ha kivülröl akor bukta ha belülröl akkor megérne 1 probát de a képminöség 100% hogy azon a helyen rosazb homályosabb vagy másképp látszodna mint a többin.
Krila barátunk(aki mellesleg 1 ideje nem adot élet jelet magáról pedig igért nekem erösítő nyákot) jo alternativ megoldásokat mondot kiváncsi vagyok lett e belőle valami
amugy ha valakinek szélvédő gongyai vannak akkor a lurdy ház hátsó parkolojában van egynagyon jó kis lakokocsi ahol javityák(ojanyira hogy nekem még a nyoma se látszik. akár hogy nézem nem látom hol volt a repedés, mintha össze olvadt volna az üveg)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#56) krila válasza TitiRii (#55) üzenetére


krila
tag

Bakkkk hát itt volnék!!!!!

(#57) tomcs


tomcs
őstag

lattam en annak idejen egy asszem trinitron monitort de nem eskudnek meg ra amin volt egy eleg csunya kis ''folt'' valami 1negyzetcenti le7ett.. valami monitorszervizesnel volt, kerdeztem mit fog vele csinalni azt mondta hogy van a kepcsovon valami vedoize azt szepen egy retegben lenyuzza rola es akkor nem latszik.. jo mondjuk tobbet arra a helyre nem mentem...

akinek meg a szervizben karcoltak ossze a monitorat: menem oket cseszteted??????

(#58) emvy válasza tomcs (#57) üzenetére


emvy
nagyúr

Használtam vettem.

while (!sleep) sheep++;

(#59) TitiRii válasza krila (#56) üzenetére


TitiRii
senior tag

re :)
irtam e mailt nem kaptad meg vagy átsiklotál felette?

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#60) krila válasza TitiRii (#59) üzenetére


krila
tag

valszeg nem egészen voltam képben, de most küldtem neked egyet!
némi magyarázattal körítve!

Mégegyszer bocs!

(#61) tomcs válasza emvy (#58) üzenetére


tomcs
őstag

szoval mar karccal egyutt? hmmm... sajnos tobb tapasztalatom nincs a temaban mint amit lentebb emlitettem szal segiteni nem tudok :(

(#62) xuldar


xuldar
őstag

2 hetes az új órám, és sikerült csúnyán megkarcolnom. Nem olyan csúnya, mint Emvy monitora (legalábbis ahogy leírta), de jó lenne eltüntetni. Ezt a vízüveget hol lehet beszerezni? Ha esetleg valaki tudna adni fél cseppet, nagyon megköszönném. Leginkább Debrecen környékiek írjanak (ha akarnak).

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#63) g.j válasza xuldar (#62) üzenetére


g.j
tag

Nekem régebben, egy jó órásmester „polírozta” az órám „üvegét”. Nagyon szép lett utána. Ez régen volt és Budapesten, de szerintem próbálkozz előbb az órásoknál. Úgy tudom nem minden óra polírozható, nem mindegy milyen az anyaga.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#64) xuldar válasza g.j (#63) üzenetére


xuldar
őstag

Szerintem egy sima plexi van rajta. Casio, 50m-ig vízálló. Nem polírozni kéne, hanem inkább kitölteni a karcot. Ha polírozzák, vékonyodik ugye a plexi. És ahhoz mély, hogy simán kipolírozzák belőle. Mindenesetre köszi.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Monitor polírozás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.