Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Mistral pécsett (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) badbrother


badbrother
aktív tag

Tegnap elmentem a mistralba monitort venni, ugyanis az egész városban csak náluk volt ilyen raktáron (vagy nem kerestem eleget :DD :DD :DD

(#2) amdk7


amdk7
aktív tag

Kár, hogy nem tegnap vetted meg!
Ma már ki tudja, mit kapsz!!! ;]

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#3) badbrother


badbrother
aktív tag

Mivel eltették nekem, és csak egy darab volt, azt hiszem azt kapom amit megnéztem.:)
Ne legyél már ilyen gyanakvó;]

(#4) amdk7


amdk7
aktív tag

Csak próbáltam egy kis humort is belevinni :)

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#5) badbrother


badbrother
aktív tag

Ja az más.
Hahahahaha :DD :DD :DD
Már megijedtem hogy komolyan ilyet gondolsz, hogy átvágnak jujj. :O

(#6) Bagoly válasza badbrother (#5) üzenetére


Bagoly
senior tag

Garanciás szervízre (bevizsgálásra) úgyis pestre kell hozni (váci út). Akkor majd nyitod az új topikot a fáradt gőz-ben. :DD

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#7) amdk7


amdk7
aktív tag

Na látod, ez már nem olyan vicces :(

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#8) Bagoly válasza amdk7 (#7) üzenetére


Bagoly
senior tag

Ez fogyasztó-védelem próbált lenni, remélem még időben. Ha elkéstem volna, akkor ne is figyelj rám, csak csacsogok össze-vissza. :))

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#9) badbrother


badbrother
aktív tag

Már mért kellene garanciális problémával pestre vinni.
Nem azért veszem hogy elromoljon. :))
Szilárdan hiszem, hiszem, hiszem, HISZEM, sőt biztos vagyok benne, hogy minden rendben lessz a cuccal.
Add hogy így legyen ISTENEM!!! :DD :DD

(#10) FaBatka válasza badbrother (#9) üzenetére


FaBatka
aktív tag

Hali!

Megnyugtatlak, ha valami ge**** lesz a moncsiddal, akkor nem kell Pestre hoznod. MIvel a garit nem ők adják, hanem a Samsung Mo., csak kérd el a garlevelet.
Pécsi garis Samsung szervízek:
Profi-System Bt. Zsolnay utca 84 tel.:72/327-777
T+T Tv Szervíz Hungária utca 13. tel.:72/314-044
Úgyhogy nem kell aggódni :)

Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

(#11) badbrother


badbrother
aktív tag

Köszi FaBatka!!! :)

(#12) FaBatka válasza badbrother (#11) üzenetére


FaBatka
aktív tag

Remélem én is! Nekem is ilyen van otthon és az az egyetlen bajom vele, hogy BÖSZME nagy és partizni vele elég mókás:)) Szoba másik végéből is látszik :))

Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

(#13) baroczp


baroczp
tag

Mi lett azzal a sráccal, aki a Mistralt perelte egy Radeon 8500 miatt, tudtok róla vmit?? (Asszem, a fáradt gőzben olvashattunk róla)

(#14) amdk7


amdk7
aktív tag

Lehet pert vesztett? :DD :DD :DD

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#15) baroczp válasza amdk7 (#14) üzenetére


baroczp
tag

Hát, elképzelhető, hogy ''bedarálta'' a Mistral...

(#16) localhost válasza baroczp (#13) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Épp tegnap néztem rá a honlapjára a srácnak, szeptember 02 az utolsó beírás dátuma, azóta nincs fejlemény...
[L]http://www.findimages.net/mistral/[/L]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17) amdk7 válasza localhost (#16) üzenetére


amdk7
aktív tag

Na végre én is elolvastam, hogy miről is van szó. (mert egyébként fogalmam sem volt róla :))

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#18) amdk7


amdk7
aktív tag

Így lett volna korrekt mindkét oldalról neeeeeeem? :DD :DD

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#19) baroczp válasza amdk7 (#18) üzenetére


baroczp
tag

Deeeeeeee! :D

(#20) Egon válasza baroczp (#13) üzenetére


Egon
nagyúr

Szerintem két verzió lehetséges:
1. Pert vesztett, és most valamilyen okból (dühös/tesz az egészre/szégyelli) nem foglalkozik tovább a témával;
2. Peren kívül megegyeztek, és a Mistral feltételül szabta a téma ejtését...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#21) amdk7 válasza Egon (#20) üzenetére


amdk7
aktív tag

Ja! Megkapta a srác a 17.000 pénzt, amit előre felajánlottak neki, és még kapott 17.000-et, hogy hallgasson róla :))
Így ő is jól járt, és a bolt is.

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#22) Tompo válasza amdk7 (#21) üzenetére


Tompo
aktív tag

:))

(#23) cheroub válasza amdk7 (#21) üzenetére


cheroub
csendes tag

Szerintem ha kifizetett 80eHUF ot a kártyáért és adnak neki 17 eHUF-ot akkor nagyon nem jár jól (vagy én számolok rosszul). + ha a hallgatásért kap 17 - et akkor még mindig nincs az árnál :)

(#24) atus válasza badbrother (#3) üzenetére


atus
senior tag

badbrother van kedved pécsi összeröffenésre elnézni? mert így kezdenek összegyűlni a pécsi PHs népek, és ha vagyunk elegen, akkor sörözünk/fröccsözünk egy jót! :D
Még semmi konkrét, ha lesz vmi mondom! ;]

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#25) biker válasza cheroub (#23) üzenetére


biker
nagyúr

mindíg megnyugvással tölt el, ha látom, hogy sok ember van, akinek 30-40ezer szart sem ér, és dobálják ki az ablakon...

csak egy kérés: mondom a címet, errefele dobálják már el, én szívesen venném. és cserébe még el is intézem neki a garos ügyet :)) így még lapja is lesz...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#26) McJames válasza biker (#25) üzenetére


McJames
senior tag

mármint neked... :)

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#27) thord


thord
tag

nagyon erdekelne, hogy most kinek mi a velemenye a pecsi mistralrol

meg egyebkent is, errol az orszaogs terjeszkedeserol...:(
lassan majd mindenhonna kiszoritja a normalis cegeket
ejh, mi lesz veled szamitastechnika? :O

(#28) Padre


Padre
tag

Nekem is csak jó tapasztalataim vannak a pécsi Mistralról. Velem mindíg rendesek, normálisak. Mindent kipróbálhattam, megnézhettem. Semmi gondom velük. Egy tápot vittem vissza eddig garanciában. A srác megnézte, próbálgatta majd kicserélte egy újra. :) Szóval részemről okés a cég.

(#29) thord válasza Padre (#28) üzenetére


thord
tag

akkor ugy latszik videken rendesebbek:))

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Mistral pécsett (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.