Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen hdd-t vásároljak? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) proophet


proophet
csendes tag

Sziasztok! Azért nyitom meg ezt a topikot, mert sokan szembesülnek azzal a problémával, hogy az egyik legfontosabb dologról, mint a winchester, nem sok mindent tudunk, ha az internetről gyűjtünk infót .:( Természetesen minden HDD gyártó a saját termékét részesíti előnyben, így az ember nem tudja eldönteni, hogy melyik a számára megfelelő. A legjobb megoldás erre a fórum és hát persze melyik fórum, a prohardver fórum....reklám helye...:DDD
:DTehát emberek....kérlek benneteket, hogy írjátok le, mi a véleményetek a saját vinyótokról, mit tapasztaltok vagy tapasztaltatok, ha már volt tulajdonotokban egy pár. Ez azért jó, mert ha valaki vásárolni szeretne egy jó vingát, akkor tudjon tájékozódni és minden egyes hozzászólásotok a témában talán egy elégedett vásárlót fog elégedetté tenni általatok.....:)

Segítsetek....proophet

(#2) proophet


proophet
csendes tag

...bocsi a végét jól megfogalmaztam....:DDD, de tudjátok miről is van szó....

Én épp a minap szeretnék vásárolni egy vinyót, lehetőleg 160 Gb felett. Azt szeretném, hogy halk legyen, MEGBÍZHATÓ, illetve gyors....mit tudtok ajánlani?:D

(#3) Trak válasza proophet (#2) üzenetére


Trak
addikt

Nézz körül itt:
Bővebben: link
Bővebben: link

Kezdésnek megteszi.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#4) Gismo


Gismo
addikt

Maxtor DM+8 kb 10-11 hónaposan elkezdett Badsectorokat gyártani! mindig a boot sectorba és emiatt a windows nyekkent! 1ébként hangtalan és marhagyors!
MaxtorDM+9 nemtom hány hónapja van meg de semmi bajom nincs vele a hangján kívül! Mer az zavaróan nagy!
WD800BB Kicsit lassabb mint a DM+9, de piszokhalk=nincs hangja és 3év gari!
Hitachi 7K250 80GB SATA 8MB hallható a hangja, de csak 1 kicsit zavaró! mindenesetre a sebessége kárpótol! és 3év gari!

[Szerkesztve]

(#5) beautifulmin


beautifulmin
aktív tag

Hy!!!
Most akarok venni egy minimum 300G-s vinyót,és nem tudom hogy milyen konstrukcióval éri meg jobban..!!!
Veszek 300G diamonmax 10 maxtort vagy 250hitatchit vagy veszek 2*160G samsungot vagy más 2*160-as vinyót és azokat raid-elem..!!!
Foggalmam sincs hogy mit vegyek,pls segítsetek,és ne csak beirjátok hogy ezt vagy azt,hanem azt is, hogy miért..!!!
Nekem az a lényeg hogy nagyon gyors legyen,ja és ezen futna egy xp és egy linux + tárolnék rajta..!!!!
Előre is köszi..!!!:DD:C:C:C:C:Y

(#6) Loretto


Loretto
veterán

Tökéletesen megfér ez a kérdés ebben a topicban Bővebben: link Ezt zárom.

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen hdd-t vásároljak? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.