Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz elfelejtette #32681 üzenetére

    Ja-ja nagyon jó kis táp, csak azt nem tudom miért nem lehet kapni itthon. :W
    Most néztem meg szlovákoknál mennyi lenne, 24.44 Euro-ért láttam. Az kb. 6600 ft, de szerintem még az is bőven megérné, főleg azzal amilyen halk egy megfelelő konfigban.
    Meg egy kis fogyasztású konfignál azért az sem mindegy, hogy a 20%-os terhelés (ahol már 80% a hatásfok) mennyi is.

    Hát igen, a fejleszthetőség szempontjából asszem tényleg jobb az AMD-s, de szerintem csak DDR3-al. A következő, vagy az azutáni generáció szerintem már csak DDR3-al fog menni.
    Bár azért az Intelesbe berakva egy Quadot, és azt felhúzva az is kitartana egy jó darabig. A fogyasztása persze nagyobb lehet, de annak akinek lesz a gép, ezzel pont nem kell foglalkoznia.
    Bár a hangja azért már nem lenne mindegy.

    De a fő előnye jelenleg az lenne az AMD-s konfignak, hogy az (Intelével kb. egyező árú) alaplappal is egész jól lehet játszani, és ráér majd késöbb venni bele külön kártyát.

    A 4670 tényleg baromi keveset fogyaszt üresjáratban, azt tudom, egy gyári hűtéses Sapphire-ön a ventillátort megállítva nem melegedett tovább 65-70 foknál a GPU !

    Virtualizációt ugye támogatja ez az AMD proci ?

Aktív témák

Hirdetés