Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jmarekka


jmarekka
tag

A topikot azért nyitottam ,mert most váltottam erre a lapra pont az agp miatt, mert nem akartam új videókártyát venni.Már látom hiba volt ,mert egyszerűen nem találok olyan drivereket( gart, nforce3,ati) amikkel működne a dolog. A gyenge játékok is borzasztóan akadnak ,a bechmarkok 5-10 sec után lefagynak vpu recover hibaüzenettel.A monitor is újrakapcsol néha-néha persze vga hibaüzenet kíséretében.Ha valakinek ilyen lappal jól működő vga párosa van jelezze, mert eléggé el vagyok keseredve.Ja a bűnös, ha valójában ő a bűnös, mert az előző lapommal( ASUS A7n8x-e deluxe ) semmi probléma nem volt egy HIS EXCALIBUR 9600XT CLASSIC 500/600.

cipőt és ágyat csak jót vegyél magadnak, mert ha nem az egyikben vagy akkor a másikban!

(#2) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Vesszek meg, ha értem.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#3) SzlobiG válasza Jim Tonic (#2) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kb nálam is ez a helyzet.:D

(#4) anulu válasza jmarekka (#1) üzenetére


anulu
félisten

nForce driverből 6.39-es, VPU recovert kapcsold ki. így mennie kell rendesen.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) jmarekka válasza Jim Tonic (#2) üzenetére


jmarekka
tag

Akad minden fagy minden akár milyen driver van fent

cipőt és ágyat csak jót vegyél magadnak, mert ha nem az egyikben vagy akkor a másikban!

(#6) ftc


ftc
nagyúr

Én se értem mit akarsz.
DE hátha Fast write off és lehet megold minden gondot

(#7) jmarekka válasza ftc (#6) üzenetére


jmarekka
tag

A fast write már régen off. Az agp gyorsítás is csak 4x

cipőt és ágyat csak jót vegyél magadnak, mert ha nem az egyikben vagy akkor a másikban!

(#8) jmarekka válasza anulu (#4) üzenetére


jmarekka
tag

Ez nem nforce4-es driver véletlenül, mert akkor ez nem tartalmaz gart drivert az agp-hez?

cipőt és ágyat csak jót vegyél magadnak, mert ha nem az egyikben vagy akkor a másikban!

(#9) SzlobiG válasza jmarekka (#7) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az AGP-t tedd 8X-ra nyugodtan.

(#10) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Mondd, ugye nem win98/me-t akarsz tenni Nforce4-re?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#11) _cirmos_ válasza Jim Tonic (#10) üzenetére


_cirmos_
őstag

érdekes lenne, mivel a lap nforce3-as. de egy próbát megérne, nf3-as lapra w98 alatt nf4 drivert rakni :DD

node hogy ON is legyek: próbálj meg egy másik vga-t a gépben, bár elég szoftveres hibának tűnik.
-friss nforce driver
-friss catalyst
-agp 8x
-fast write kikaccs
-vpu recover kikaccs
-agp aperture size-ot vedd kicsire (pl 64mb)



de a cím azért elég becsapós:F

[Szerkesztve]

(#12) Jim Tonic válasza _cirmos_ (#11) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Elírás, 3 akart lenni. Sorry. :B

De Te elhiszed, hogy nincs a lapohoz működő driver és megfelelő AGP-s kártya? Sőt, minden AGP 3-as karival mennie kellene.

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13) jmarekka válasza _cirmos_ (#11) üzenetére


jmarekka
tag

Azért lett ez a topic címe ,mert szerettem volna ha ír valaki olyan akinek ilye lapja van és jól működik együtt a vga-val.Egyébként 4.1től felfelé az összes ati drivert kipróbáltam és az msi oldalán+ az nvidia oldalán található nforce3 -as drivereket egyesével és külön a gart drivert kombinálva a vga driverekkel.

cipőt és ágyat csak jót vegyél magadnak, mert ha nem az egyikben vagy akkor a másikban!

(#14) dermedt


dermedt
aktív tag

1;Pontosan melyik nforce drivert használod?
2;(ez most lehet egy picit hülye kérdésnek fog tűnni)Amikor összeraktad az új konfigot , akkor újratelepítetted a windowst?(mert nekem volt már olyan , hogy elindult akkor is ha új lapot tettem a gépbe)

........mindent szabad ,ami nem TILOS......

(#15) jmarekka válasza dermedt (#14) üzenetére


jmarekka
tag

Először elindult magától de utána csináltam egy format c-t.Az nforce driver-ből most a kapott cd-n lévő van fent szintúgy a vga is a gyári

cipőt és ágyat csak jót vegyél magadnak, mert ha nem az egyikben vagy akkor a másikban!

(#16) dermedt válasza jmarekka (#15) üzenetére


dermedt
aktív tag

A lemezről feltelepítetted az A64 drivert is?
(bocs ha kicsit furcsákat kérdezek,de csak segítő célból teszem:) )

........mindent szabad ,ami nem TILOS......

(#17) MUŁĐER válasza jmarekka (#15) üzenetére


MUŁĐER
addikt

ezközkezelőben minden ok,nincs felkiáltójel valami mellett?

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#18) jmarekka válasza MUŁĐER (#17) üzenetére


jmarekka
tag

nincs minden o.k

cipőt és ágyat csak jót vegyél magadnak, mert ha nem az egyikben vagy akkor a másikban!

(#19) jmarekka válasza dermedt (#16) üzenetére


jmarekka
tag

Milyen a64 drivert

cipőt és ágyat csak jót vegyél magadnak, mert ha nem az egyikben vagy akkor a másikban!

(#20) PNEUM válasza dermedt (#16) üzenetére


PNEUM
aktív tag

''A lemezről feltelepítetted az A64 drivert is?''

Az meg mi? :F

"A gonosz győzni fog, ha a jó emberek nem tesznek semmit" Edmund Burke

(#21) dermedt válasza jmarekka (#19) üzenetére


dermedt
aktív tag

Az én alaplapom telepítő CD-jén van egy olyan , hogy Amd Athlon 64 driver.(Abit KV8 Pro)

........mindent szabad ,ami nem TILOS......

(#22) jmarekka válasza dermedt (#21) üzenetére


jmarekka
tag

Az enyémen nincs csak. nforce system driver,realtek network driver ac 97 audio driver, realtek lan driver ez a négy van ami driver a többi utility

cipőt és ágyat csak jót vegyél magadnak, mert ha nem az egyikben vagy akkor a másikban!

(#23) PNEUM válasza dermedt (#21) üzenetére


PNEUM
aktív tag

Az nem 64 bites szoftver
:F

"A gonosz győzni fog, ha a jó emberek nem tesznek semmit" Edmund Burke

(#24) Jim Tonic válasza PNEUM (#23) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Minden 64 bites rendszerhez adnak A64 drivert. Az enyémhez is van.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#25) jmarekka


jmarekka
tag

Az nem lehet hogy feltelepül a system driverrel együtt és nem kell külön telepíteni a lapomon

cipőt és ágyat csak jót vegyél magadnak, mert ha nem az egyikben vagy akkor a másikban!

(#26) PNEUM válasza Jim Tonic (#24) üzenetére


PNEUM
aktív tag

Akkor már megint Sz*rt vettem mert nekem nem adtak! :D

"A gonosz győzni fog, ha a jó emberek nem tesznek semmit" Edmund Burke

(#27) MUŁĐER válasza jmarekka (#22) üzenetére


MUŁĐER
addikt

cool & quiet biosban be van kapcsolva?

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#28) jmarekka válasza MUŁĐER (#27) üzenetére


jmarekka
tag

nincs de miért?

cipőt és ágyat csak jót vegyél magadnak, mert ha nem az egyikben vagy akkor a másikban!

(#29) MUŁĐER válasza jmarekka (#28) üzenetére


MUŁĐER
addikt

ha be lett volna akkor lehetett volna a hibva forrása...

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#30) jmarekka


jmarekka
tag

Szerintem ha szar lenne alap akkor egyáltalán nem működne a megjelenítés nem pedig csak akkor amikor kicsit izzadnia kellene a gpu-nak

cipőt és ágyat csak jót vegyél magadnak, mert ha nem az egyikben vagy akkor a másikban!

(#31) MUŁĐER válasza jmarekka (#30) üzenetére


MUŁĐER
addikt

táp miféle?

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#32) jmarekka válasza MUŁĐER (#31) üzenetére


jmarekka
tag

coolinkAP350X

cipőt és ágyat csak jót vegyél magadnak, mert ha nem az egyikben vagy akkor a másikban!

(#33) PNEUM válasza jmarekka (#30) üzenetére


PNEUM
aktív tag

Mekkora HT van beállítva??

"A gonosz győzni fog, ha a jó emberek nem tesznek semmit" Edmund Burke

(#34) MUŁĐER válasza jmarekka (#32) üzenetére


MUŁĐER
addikt

hááát...nem egy izmos szöcske....ki tudod próbálni jobb táppal?

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#35) jmarekka válasza MUŁĐER (#34) üzenetére


jmarekka
tag

a HT 4 SZERES MÁSIK TÁP PEDIG NINCS

cipőt és ágyat csak jót vegyél magadnak, mert ha nem az egyikben vagy akkor a másikban!

(#36) PNEUM


PNEUM
aktív tag

Bővebben: link

"A gonosz győzni fog, ha a jó emberek nem tesznek semmit" Edmund Burke

(#37) PNEUM válasza jmarekka (#35) üzenetére


PNEUM
aktív tag

A 4 szeres az jó!

"A gonosz győzni fog, ha a jó emberek nem tesznek semmit" Edmund Burke

(#38) MUŁĐER válasza jmarekka (#35) üzenetére


MUŁĐER
addikt

hát pedig ki kéne próbálni másik táppal...húzd le az egyik vinyót és az összes optikai meghajót...bár a 12V-os ág attól még nem szabadul föl...
Ha nincs más megoldás ki kell ezt is próbálni valahogy

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#39) MUŁĐER válasza jmarekka (#35) üzenetére


MUŁĐER
addikt

ugye nem tuningolod a gépet?

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#40) jmarekka válasza MUŁĐER (#38) üzenetére


jmarekka
tag

már csak egy vinyó van a kari meg nem fogyaszt olyan sokat.Ez a táp meg meglepődnél mit le tud adni

cipőt és ágyat csak jót vegyél magadnak, mert ha nem az egyikben vagy akkor a másikban!

(#41) jmarekka válasza MUŁĐER (#39) üzenetére


jmarekka
tag

nem

cipőt és ágyat csak jót vegyél magadnak, mert ha nem az egyikben vagy akkor a másikban!

(#42) MUŁĐER válasza jmarekka (#40) üzenetére


MUŁĐER
addikt

azért evereset-el vagy speedfannal nézd meg a feszeket...

a táp 12v-os ága elég gyenge:( jó táp vagy sem, csodát ez sem tud

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#43) jmarekka válasza MUŁĐER (#42) üzenetére


jmarekka
tag

Minden fesz stabil és jó. Szerintem csak a lap nem bírja a karit ami fasza,mert miatta vattam agp-set és nem pci-e -set

cipőt és ágyat csak jót vegyél magadnak, mert ha nem az egyikben vagy akkor a másikban!

(#44) Nyuf


Nyuf
senior tag

Nekem neo2 9600-as sapphire kártyával tökéletesen ment..coolink 400x-el ami gondolom nem sokban különbözik a te 350x-esedtöl..

Esetleg még a ramokkal is lehet gond, nyomjál neki ram testet is meg akkor már procinak primeot is hogy ki lehessen öket zárni

szerk : esetleg kicsit meg lehetne tisztitani a káryát meg az agp-t

[Szerkesztve]

Debian amd64 sarge

(#45) jmarekka válasza Nyuf (#44) üzenetére


jmarekka
tag

a sima sapphire 128 mb és nem valami különkiadás?

cipőt és ágyat csak jót vegyél magadnak, mert ha nem az egyikben vagy akkor a másikban!

(#46) Nyuf válasza jmarekka (#45) üzenetére


Nyuf
senior tag

Ja sapphire 9600 non-pro persze pro-ra huzva:)

Debian amd64 sarge

(#47) jmarekka válasza Nyuf (#46) üzenetére


jmarekka
tag

és gyári system driver meg minden? te vagy az első aki írta hogy milyen karival ment az ő neo2 lapja

cipőt és ágyat csak jót vegyél magadnak, mert ha nem az egyikben vagy akkor a másikban!

(#48) Nyuf válasza jmarekka (#47) üzenetére


Nyuf
senior tag

öö sztem netröl szedtem akkor is mindig netröl szedem winreinstall után
amugy van vmi msi nemtommilyen center(most másik gépnél vagyok) és azzal szépen lehet frissiteni mindent.Én is azt használtam.

Debian amd64 sarge

(#49) dermedt


dermedt
aktív tag

Akkor felteszek még egy bírka kérdést: Az ATi 3D beállításoknál teljesítményre vagy minőségre van állítva?
Ha túlságosan fel van húzva a minőség , akkor simán akadhatnak a játékok.

........mindent szabad ,ami nem TILOS......

(#50) Nyuf válasza dermedt (#49) üzenetére


Nyuf
senior tag

Erre csak annyit tudok mondani hogy nálam a64+9600 párost 1024 alatti felbontásban semmi sem tudta megfektetni... Viszont 1024ben kevés volt a vga de egy xt-nek 1024-re is elégnek kéne lennie...

Debian amd64 sarge

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.