Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) B.A.T.21


B.A.T.21
tag

Sziasztok!

Évekkel ezelőtt megvettem a címben leírt cd-t, amelyen egy videoklipp is található, sajnos a CD Machintosh formátumban őrzi az adatot, így képtelen vagyok hozzáférni (érdekes, hogy az adott track-et még a cd író programok se látják...)

Ha valakinek esetleg meglenne és el tudja juttani hozzám nagyon megköszönném!

B.A.T.21

(#2) localhost válasza B.A.T.21 (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Utánanézek... otthon a CD-imen az egyiken meg kell lennie a PC-formátumban is emészthető videofile-oknak, kérdezz rám emilben kb. egy hét múlva! (Ja és megvan az original audio/MacVideo CD-m is - természetesen)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) localhost válasza localhost (#2) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kiegészítés: ha megtalálom, természetesen bármilyen emberi módszerrel el tudom juttani hozzád... feltöltöm valahova, elküldöm mailben csatolva, felírom CD-re, majd akkor megbeszéljük!!!) :)))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4) localhost válasza localhost (#3) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Megtaláltam, mi legyen vele, küldjem? :D

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5) tothbe válasza B.A.T.21 (#1) üzenetére


tothbe
addikt

Van egy tuti MAC CD emulátorom PC-re, ha érdekel, szivesen átküldöm, akár Mail-ben is.
Olyan mint egy explorer, és át is hozhatod PC-re a fájlt vele.
Ja, és a lényeg, a telepitö összevissza 955K.

By(e) Tothbe

(#6) B.A.T.21


B.A.T.21
tag

Szia!

Huh! Nem is gondoltam, hogy ilyen gyorsan választ kapok !:)
Azt hiszem hamarosan küldök mail-t!

Előre is köszi! :-)

B.A.T.21

(#7) tothbe válasza B.A.T.21 (#6) üzenetére


tothbe
addikt

Ok, de ha nekem irsz, akkor irj a btoth@porsche.hu-ra, mert onnan egyszerübb átküldenem.

Köszi:

By(e) Tothbe

(#8) localhost válasza tothbe (#5) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kisebb fileméret, igazán jobb megoldás, mint az általam javasolt 7.5 Megs.
Oldfiled őrültek! :D

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9) tothbe válasza localhost (#8) üzenetére


tothbe
addikt

Egyébként megtaláltam a cimet is, ahonnan letölthetitek:

http://gamma.nic.fi/~lpesonen/HFVExplorer/

Sok sikert!

By(e) Tothbe

(#10) localhost válasza tothbe (#9) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Jah! Keresni könnyű, de nekem itt van a gépemen...
(:

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11) localhost válasza localhost (#10) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Bocs mellélőttem, azt hittem a videofile elérhetőségét írtad.... De ez a Macemulátor azért mégiscsak lekúszott a gépemre, ha már ideírtad...(kösz) :P

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#12) tothbe válasza localhost (#11) üzenetére


tothbe
addikt

Váljék egészségedre :D

És kipróbálni is sikerült már? Mert nekem nagyon bejött eddig.

By(e) Tothbe

(#13) localhost válasza tothbe (#12) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem próbáltam még ki, hazaviszem 'oszt meglássuk'!
(céges gépre nem instalálgatunk ám akármiket!)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14) kigyossy


kigyossy
csendes tag

localhost!

mail ment!

udv: kigyossy

(#15) localhost válasza kigyossy (#14) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Látom! :) :-))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Olyan progi nincs, amivel Mac-en megy a Windowsos StarCraft? :DDD :DDD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.