Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) retes


retes
aktív tag

Csak azért írok mert olvastam ezt a konfigos problémát és megmondom őszíntén nagyon rosszakat hallok és tapasztalok a mistraltól. Érdemes volna egy pár történetet leírni amiből késöbb sokan tudnának okulni!
A történeteket előre is köszönöm!!!

A tudás mindenkié!!!

(#2) PeliScan válasza retes (#1) üzenetére


PeliScan
addikt

Volt már egy pár ilyen topic, és ha azért 11 hozzászólás nem olyan sok, hogy egyes rosszhiszemű emberek azt higyjék, hogy fikanick.

Szerintem már mindednki tudja, hoyha ott vásáról, lehet, hogy kijön olcsóbban egy kicsit, de kovkáztat.

Én pl a DVDmet ott vettem, és eddig semmit gáz. Sőt, a monitorom is, és most a 2.év végére elkezdett kicsit sípolni, visszaviszem gariba, ha megcsinálják, akkor visszaszívok minden rosszat róluk. :)

(#3) Rebooter


Rebooter
csendes tag

Szerintem nem kéne védeni a Mistralt mert én is rengeteg rosszat halottam róluk főleg konfigurációk terén. Az emg, hogy a dvd-d jól megy meg a monitorral sincs gond az meg egy olyan dolog, hogy azért egy gyártótól esetleg nagykertől vett cucc csak gyári hibából szokott rossz lenni. De halottam már garis gondokat is onnan.

Csak a szokásost!

(#4) PeliScan válasza Rebooter (#3) üzenetére


PeliScan
addikt

Egy kicsit sok a 'hallottam'. :) A tapasztalat többet ér.

Amúgy nem védem, de szvsz egy kicsit túldramatizált ez a hisztéria.

(#5) bz


bz
tag

nekem személyesen van rossz tapasztalatom velük:

vettem ott egy videokártyát még karácsony felé, elég drága volt, de mégsem adtak hozzá reklámszatyort, mert elfogyott !!!!!!
vihettem haza a dobozt kézben, oda se megyek többet, nem bírom ezt a szemét munkát :D

(#6) Den


Den
veterán

Rétes/rebooter, érdekes módját választottad a konkurencia harcnak.

Lejáratásra ne a PROHARDVER! fórumát használd

Topicot lezárom.

www.simson4t.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.