Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) morfondőr


morfondőr
őstag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni! Valami baj van a gépemmel, és nem tudok rájönni mi az. Nem találtam topicot, ezért nyitottam ezt. Az a helyzet, hogy 10-20 perces játék után egyszerűen kidob a játékból. Nem fagy le, meg nem indul újra, csak kilép a windows-ba. Hálós játékban gyakrabban előfordul, de néha singleplayerben is megesett, hogy kilépett. Ilyenkor újra elindítom a játékot, majd megint kidob egy idő múlva. Igazából tényleg nincs ötletem, mert teljesen véletlenszerűen történik meg ez a dolog. Valamikor 10 perc után, valamikor fél óra- egy óra után. A ramokat kicseréltem, de úgyis előfordult ugyanez. A konfigom az aláírásban olvasható. Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni! A windows-t már újratelepítettem, tehát azzal sem lehet gond. Valami hardverhibára vagy biosos beállításra gyanakszom, de nem tudom, hogy mi lehet! Semmi sincs húzva, minden alapórajelen megy.
Előre is köszi a választ!!!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#2) twollah válasza morfondőr (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Szar a crack.
Vedd meg az eredeti jatekot.
Ha megvetted az eredetit szedd le hozza a hivatalos patchet, frissitest.

(#3) morfondőr válasza twollah (#2) üzenetére


morfondőr
őstag

Hálóba nyomjuk 4 haverommal ugyanazt a játékot és még egyiknek sem volt gondja vele, úgyhogy azért nem gondolok ilyenre. Egyébként több játénál is előfordult.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4) Sir Riccio válasza morfondőr (#1) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Vamamelyik alkatrésznek nagy melege vagyon, azt próbáld meg kderiteni, melyiknek, ebben nem igazán lehet segiteni, indits el rajta egy prime95 tortúra testet, és közben tapogasd végig mi az ami kiemelkedően meleg 20-30 perc múlva az inditáshoz képest.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#5) morfondőr válasza Sir Riccio (#4) üzenetére


morfondőr
őstag

Csak ennyi lenne a megoldás? Nem fagy le meg nem indul újra csak kilép a játékból. A túlmelegedésre így reagál? Mondjuk a videokarim eléggé meleg szokott lenni. Másra nem nagyon tudnék gondolni. Köszi a választ!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#6) Sanya válasza morfondőr (#5) üzenetére


Sanya
nagyúr

vírus és féregölés megvolt?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#7) morfondőr válasza Sanya (#6) üzenetére


morfondőr
őstag

Persze! Lefutattam mindent rajta, sőt újratelepítettem a windows-t, meg a játékot is és utána is kidobált belőle.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#8) s0ulreaver válasza morfondőr (#7) üzenetére


s0ulreaver
tag

Bios default, majd vissza a fontos dolgokat, driverekből szerezz frissebbet.. Ööö hirtelen ennyi :)

Fogadjunk, hogy a monitort nézed?

(#9) sube válasza morfondőr (#1) üzenetére


sube
aktív tag

Nekem akkor csinalt iet rendszeresen a gep, mikor a ramokat tulhuztam. De Te irtad, hogy nincs huzva, igy lehet alaporajelen sem stabil a ram? Vegyel belole vissza, vagy rakd rosszabb idozitesekre.

(#10) morfondőr válasza sube (#9) üzenetére


morfondőr
őstag

Próbáltam már visszavenni a ramokat és akkor sem lett jó. Úgyhogy más lehet a baj. De azért kösz!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#11) Gabocaa válasza morfondőr (#10) üzenetére


Gabocaa
csendes tag

Ő ha interneten jáccol! Akkor kell leszedni egy progit! Amivel internten keresztül tudsz jáccani! Azzal biztos nem dobnak ki! ézz utána nem tudomm ár a nevét én így jáccotam Warcraft3-al!:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.