Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kalwa


Kalwa
tag

a kérdés adott! én nem tudom bekapcsolni, mert hiába állítom át 8x-osra restart után ugyan úgy visszaáll Off-ra :( BIOS-ban meg nem találom egyszerűen, hogy hol lehet bekapcsolni és érdekelne, hogy mennyire fogja vissza ez a VGA teljesítményét? :(((

(#2) TudorVigyor válasza Kalwa (#1) üzenetére


TudorVigyor
aktív tag

Nincs bekapcsolva az AGP? :F
Szerk: A kérdésre válaszolva, az annyira visszafogja az AGP-s VGA kártyád teljesítményét, amennyire csak lehet. Ha meg PCI-os kártyád van, azt nem fogja meg semennyivel.


[Szerkesztve]

(#3) Kalwa válasza TudorVigyor (#2) üzenetére


Kalwa
tag

nincs bekapcsolva, mert mint írtam nem engedi a biosban meg nem találom sehol, hogy hol lehet beállítani :( AGP-s a kártya 8x, egy Sapphire 9800Pro, tehát még nem is csak egy olcsó szarról van szó :(

[Szerkesztve]

(#4) Iginotus válasza Kalwa (#3) üzenetére


Iginotus
őstag

Milyen lapod van megmondom hol lehet bekapcsolni :) (egyébként elvileg minden bios automatice felismeri)
És nem Bekapcsolni kell az agp-t ugy látom hanem a 8x agpt engedélyezni vagy nem mert kicsit zavaros...

Plug and Pray... :)

(#5) maszat válasza Kalwa (#1) üzenetére


maszat
senior tag

Játékok futnak?

(#6) ollie válasza Kalwa (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

feltetted a legújjabb intel inf-et?

[L]http://downloadfinder.intel.com/scripts-df/filter_results.asp?strOSs=45&strTypes=DRV%2CARC&ProductID=816&OSFullName=Windows*+XP+Home+Edition&submit=Go%21[/L]

[Szerkesztve]

***

(#7) Kalwa


Kalwa
tag

Asus P4P800 Deluxe alaplapom van... de ott van pontosan leírva csak nézz körül jobban picit :)

a catalyst driver SMARTGART füljében beállítom a 8x-os agp-t kéri, hogy indítsam újra OK, de újraindítás után ugyan úgy kikapcsolt Off állapotban áll... a biosban meg nem találom sehol, hogy hol lehetne bekapcsolni...:(

(#8) Orc válasza ollie (#6) üzenetére


Orc
senior tag

Itt a plusz pont. Nekem is ez volt a bajom, ugyanezzel a lappal, de az inf feltelepítése megoldotta.

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#9) Mazka05


Mazka05
őstag

Véletlenül nem az a bajod hogy 4X vagy 2X az AGP és nem 8X???

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#10) Kalwa válasza Mazka05 (#9) üzenetére


Kalwa
tag

egy 9800Pro soha nem lesz 4x -es AGP -s :)

ollienek volt igaza egy újratelepítés megoldotta a gondot, mostmár megy rendesen ezer kösz! lehet zárni a topicot :)

(#11) maszat válasza Kalwa (#10) üzenetére


maszat
senior tag

soha nem lesz 4x -es AGP -s
Persze, de attól még lehet használni 4x-esen pl P3-as lapban

(#12) hBR


hBR
tag

enis 4X agp-vel hasznalom a kartyat :(
sajnos az alaplap nem bir tobbet.. egyebkent R9600np

Olyan nincs hogy valami nem sörnyitó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.