Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Melyiket válasszam? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Loretto


Loretto
veterán

dvd-rom vásárláshoz kérnék tanácsot.melyik márkát érdemes venni?amik körül tapogatózók az asus plextor asus pioneer teac. tapasztalatok?minden érdekel
köcc

Soirée...

(#2) Calogero válasza Loretto (#1) üzenetére


Calogero
addikt

Egy szavazat a TEACnek :))

(#3) Keitaro


Keitaro
addikt

Bár nincs köztük, én Toshiba-t vennék.

(#4) Loretto válasza Keitaro (#3) üzenetére


Loretto
veterán

miért?

Soirée...

(#5) Keitaro válasza Loretto (#4) üzenetére


Keitaro
addikt

Régebbi jó tapasztalatok, és anno újságok is azokat hozták ki nyertesnek. Élő tapasztalatom volt Asusokkal, de 4 hónapon belül kettő ment vissza gariba, és cd berakásakor nagyon lefogták a rendszert. LG dvd-romok nagyon hangosak és nem rajongok a márkáért. Itthon Pioneer van ezzel meg vagyok elégedve, de több barátomnak is Toshibát vettünk és nagyon jó meghajtók

(#6) Loretto válasza Keitaro (#5) üzenetére


Loretto
veterán

hát.érdekes.én nem gondoltam volna hogy nem rocc.plextorrol nincs vmi ismereted?esetleg ismerősnek?

Soirée...

(#7) Pupak


Pupak
tag

Azt hiszem az asus ata 100
egy szavazat

Lúzer vagyok mert lealáztam egy Barton xp2600+t egy Asus fx 5200 al de cseréltem radeon 9000 pro ra 3Dmark2001 fx el 4500pont Radeonnal 8000 pont XP alatt! (ez nem az én gépem (sajna))

(#8) Alvin_ti4200 válasza Keitaro (#5) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Hát ja, amikor berakod a CD-t, akkor még nincs probléma. A gáz akkor van, ha leáll és újra fel akarja pörgetni olvasáshoz, na akkor 10 másodperces piros LED-ezés, és várakozás.

(#9) Alvin_ti4200 válasza Pupak (#7) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

ATA100.

(#10) Pupak válasza Alvin_ti4200 (#9) üzenetére


Pupak
tag

tudom

Lúzer vagyok mert lealáztam egy Barton xp2600+t egy Asus fx 5200 al de cseréltem radeon 9000 pro ra 3Dmark2001 fx el 4500pont Radeonnal 8000 pont XP alatt! (ez nem az én gépem (sajna))

(#11) Loretto válasza Alvin_ti4200 (#8) üzenetére


Loretto
veterán

hát pedig nagyon csábít(ott) az asus.szeretem a márkát.na mind1.valszeg plextor lesz.majd amit jön a fizu

Soirée...

(#12) tralala


tralala
tag

Ahoi!

Nezz szet kik gyartjak a legjobb irokat, talan ez lehet valami tampont. Bar szerintem kiderulhet ,hogy 1-2-3 gyarto gyart belso reszt a tobbi pedig csak ''becsomagolja''. :))

(#13) Loretto válasza tralala (#12) üzenetére


Loretto
veterán

nekem asus irom.nem volt vele gond.

Soirée...

(#14) tt007


tt007
csendes tag

Ami DVD-vel kezdődik ott nálam a Pioneer van a topon. Egyetlen hátránya, hogy valamilyen gyára bezárt, ez később még okozhat problémát. A TEAC minden kategóriában nagyon teljesit, ez is jó vásár. A Toshiba is ajánlott, régóta foglalkoznak ilyennel. ASUS is jó, legalábbis nem hallottam még róla rosszat.

Aki nem dolgozik, annak nincs hiba a munkájában! Szóval ÉN ezrét szivok állandóan!

(#15) mura81


mura81
senior tag

Egy szavazat a Pioneer mellett.
Igazából a Plextor jobban hangzik, de az meg eléggé drága - még.

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#16) marcee válasza Loretto (#1) üzenetére


marcee
addikt

Nekem 16/48-as Teac van, nagyon jól olvas, de hangos!

\m/

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Melyiket válasszam? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.