Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz yuing #169325 üzenetére

    Árazás tekintetében szürke import miatt elég jó áron van a 11T Pro, ezért nézegettem. A sima 11T-t azért szeretném hanyagolni, mert lehetőség szerint kerülném a MediaTek procis telefonokat(bár az jogos, hogy fejlődtek az évek során), ez inkább ilyen különleges igény a részemről.

    Meg még szemezgettem a Samsung Galaxy S21 FE-vel, bár a mérete kicsit kisebb, mint amit szeretnék(6.6" alá nem igazán adnék, kényelmi szempont a nagy kezeim miatt :DDD), de összességében jónak tűnik, csak ott extra költségként ott van a külön töltő vásárlás, mert ezt is ki kell spórolni a mai telefonokból. Na meg az S21 FE határozottan a legdrágább a három közül, szürke importot nézve is, 11T Pro-ból a 8/256GB kb. egy árú a 6/128GB-os S21 FE-vel. Szerk.: meg pluszba, az S21 FE láthatóan vékonyabb a 11T Pro-nál, tehát kérdéses, hogy mennyivel jobban melegszik alatta a 888.

    Mindig is szerettem jó ár/érték területen mozogni, és jelenleg Snapdragon 865 teljesítmény alá nem is adnék ilyen árazásnál.

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés