Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Megőrjít egy macska. mit tehetnék? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Immáron kb egy hete egy rohadt macska eszméletlen hangosan és csúnyán (nem a szokásos mijaúúú, hanem egy ritka csúnya üvöltés-féle) nyávog, éjszaka és nappal egyaránt. A tulajdonását nem tudjuk, ha kimegyünk keresni, sunyin elhallgat, amint bemegyünk, 5 perc múlva ismét nyávog.
Hogyan lehetne elkapni, vagy elhalkitani?
Segitsetek pls, mert egy hete hajnali 4kor kezdi az üvöltését. :O

(#2) Kain


Kain
senior tag

Lődd le!Ezt halál komolyan mondtam.

(#3) aXXon válasza (Kolombusz) (#1) üzenetére


aXXon
senior tag

bagzik... elobb utobb abba fogja hagyni, de kerdezd meg a nagy macskatopikban, hogy meddig tart az ivasi idoszak

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#4) Motion_Blur válasza (Kolombusz) (#1) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Sörétes.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Kér még valaki egy kis mérgeztt halacskát?:D

Original's never fit - Socket 370

(#6) (Kolombusz) válasza Kain (#2) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Igen, korábban hasonló okok miatt már vettem légpuskát (akkor csak az udvar volt tiszta macskaszar), és sikerült elzavarni őket a környékről.
Most a kérdés az, hogy hogyan lehetne előcsalni, vagy csapdába ejteni.

(#7) szucsi válasza (Kolombusz) (#1) üzenetére


szucsi
őstag

Nőstény macska, nincs ivartalanítva, és most tüzel.
Kandúrt neki, aki megteszi, amit meg kell tenni.
Esetleg füldugót neked.
Nekem 2db van egyébként, most ivartalaníttattam az egyiket, mert az nyávogás mellett még brunzolt is.


Kain: gratulálok, nomen est omen.

(#8) erdeya


erdeya
senior tag

Állítólag paprikás lisztben megforgatva és forró olajban hirtelen sütve isteni... :D

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#9) Kain válasza (Kolombusz) (#6) üzenetére


Kain
senior tag

Valami minimal kaját készits ki,de télleg ne sokat,nehogy nagy költségbe verd magad miatta.Azt állj lesben mint a jó vadász.

(#10) Kain válasza szucsi (#7) üzenetére


Kain
senior tag

Kösz.Ma agressziv napom van.És nem is én ajánlottam a sörétest....

[Szerkesztve]

(#11) Esmein


Esmein
nagyúr

Ha megőrjít, hát őrülj meg. Ha már nem talál ellenállást megunja és abbahagyja.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#12) Lord Zero válasza (Kolombusz) (#1) üzenetére


Lord Zero
addikt

?

a probléma komoly (és ekkor nem a macskára gondolok)

nem, mindegy

(#13) Boyfish válasza (Kolombusz) (#1) üzenetére


Boyfish
senior tag

hi Ha valami emeletes házban laksz, lehet, hogy a tetőre felment és nem tud lejönni, velünk már kétszer volt ilyesmi és egyszer 4-5 napnyi nyávogás után, már a tetőn kergettük, de úgy döntöttem, hogy ez nekem túl veszélyes egy macska miatt, majd kajával próbáltuk lecsalogatni, a kaja mindig elfogyott, de a macska egyre jobban vertyogott, ezért lehozattuk valami spéci csapattal sok lóvéért:)

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#14) nRu3


nRu3
addikt

Elvileg a nöstény macskáknál az kurási idöszak 1-2 hét ( a kandurnál állandó :D)

De azért elvenni a macska életét mert párzani akar:F Ennyi erövel bárkit lelehet lönni aki meg akkar húzni valakit:(((

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#15) bebean válasza (Kolombusz) (#1) üzenetére


bebean
aktív tag

Hogyan lehetne elkapni, vagy elhalkitani? - a hasan elvileg van 6 vagy 8 gomb, azokat csavargasd, az egyik a hangerő...

...

(#16) crab válasza nRu3 (#14) üzenetére


crab
senior tag

meg is tenném, ha hajnali négykor elkezden ordibálni:D

(#17) szucsi válasza bebean (#15) üzenetére


szucsi
őstag

:C:C:C
Látod, én ezt soha nem próbáltam.

(#18) illusiON válasza (Kolombusz) (#1) üzenetére


illusiON
őstag

vagy kanmacska hiánya van, vagy csak egyszerüen bedzsalolt...nálunk a macska beleesett a pancikter előtti vödörbe, utána egy napig körbe futkozott, emg összevissza sipákolt :D aztá vén papa jött a kapával, kishiján élve elásta :) de vki megakadályozta, utána ezt megcsinálta még 5ször, de utoljára vmi tüskés bazi kapával vagy mivel jött a papi, és leszurta szegényt :( pedig aranyos macska volt :(

( : no woman no cry : )

(#19) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Esetleg 1 Pitbull segítene?:F:)

(#20) WN31RD válasza szucsi (#7) üzenetére


WN31RD
addikt

''Kain: gratulálok, nomen est omen.''
Meg se merek szólalni... :DDD

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#21) nRu3 válasza crab (#16) üzenetére


nRu3
addikt

ez hülyeség, a szomszéd kutyák állandoan ugatnak értelmetlenül még sincs országos eb írtás a hajnali órákban;)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#22) nRu3 válasza WN31RD (#20) üzenetére


nRu3
addikt

talán jobb lenne ezt a topicot törölni ,mert télen már ilyen hasonló topicban a nem álatkedvelők és álatvédők eleinte csak poénkodtak......késsőbb anyáztak:U
és a totyik törlödött.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#23) crab válasza nRu3 (#21) üzenetére


crab
senior tag

ez csak vicc volt:D egyébként ha rendszeresen kutyaugatásra kellene felébrednem, eléggé elborulna az agyam..:) biztos repkednének a petárdák.

[Szerkesztve]

(#24) WN31RD válasza nRu3 (#22) üzenetére


WN31RD
addikt

Én nemigen fogom törölni. Ha elszabadulnak az indulatok, akkor törlök 1-2 hozzászólást, és esetleg zárom a topicot.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#25) ladybug válasza (Kolombusz) (#1) üzenetére


ladybug
őstag

Semmit nem tudsz tenni ellene. Csukd be az ablakot, az hangszigetel egy kicsit. Egyébként nálunk már 3 hete van ugyanez az állapot.

Esetleg tényleg egy kutya megoldaná a dolgot. Nagytermetű, szívós jószág.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#26) nRu3 válasza crab (#23) üzenetére


nRu3
addikt

Gondolj belle akitt pedig a te petárdád ébresztene fell hajnalban, az mitt dobna ki viszonzásul:D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#27) TéKrys válasza nRu3 (#26) üzenetére


TéKrys
senior tag

Esetleg még több kutyát...;]

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#28) PPeter


PPeter
addikt

A macskák ki nem állhatják he lefröcskölik őket. Jó erős, messzire hordó vízipisztollyal fröcsköld le, zavard el rendszeresen, akkor pár nap alatt elszokik onnan. Ha valami kandúr szaga miatt megy oda, akkor érdemes lehet a zegzugokat, lábtörlőket (nem írtad, hogy pontosan hol is van ez, ház előtt, mögött, vagy udvarban stb.) befújni olyan spray-jel, ami semlegesíti az ilyen szagokat (állatkereskedésben lehet ilyet venni, nem drága).

A lövöldözős nagyokosoknak meg gratulálok. :(((

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#29) VladimirR


VladimirR
nagyúr

Bővebben: link

A másodikat kiszedtem, nem vagyok egy állatvédő, de ez elég erős. - Esmein

(#30) szucsi válasza VladimirR (#29) üzenetére


szucsi
őstag

szedd ki. kérlek

te kibaszottul beteg vagy, ha ilyeneket nézegetsz

[Szerkesztve]

(#31) ladybug válasza VladimirR (#29) üzenetére


ladybug
őstag

A 2. nagyon durva.:Y:O

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#32) isapeti válasza VladimirR (#29) üzenetére


isapeti
aktív tag

:(( :(( b@rom@rcú vagy srác... menjél homokozni inkább. Pedig eddig egész szimpi voltál a hsz-eid alapján, de ha ilyenekkel poénkodsz... :O

Meg az összes lövős arcot is csókoltatom egyúttal! Ennyi intelligenciával csoda hogy tudtok itt hsz-eket produkálni (és kár is) :((( :(((

[Szerkesztve]

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#33) mdk01 válasza isapeti (#32) üzenetére


mdk01
addikt

Csatlakozom és csodálkozom!:((

(#34) VladimirR


VladimirR
nagyúr

szucsi: igen, en kibaszottul beteg vagyok, te pedig kibaszottul alulinformalt (tobb oldalrol nezve az esetet is, de mindegy, elnezem)

isapeti: ha mar sertegetsz, legalabb tedd azt stilusosan, s vallad, mint szucsi (egyebkent megtisztelo, hogy eleddig szimpatikusnak talaltal a hozzaszolasaim alapjan, ezuton is koszonom)

ladyug: az is fake - egy macskat nem lehet (legalabbis egy nonek valszeg fizikai keptelenseg) ugy megnyuzni

szerk.: egyebkent nem erre szamitottam - csak 3 hsz, es ebbol csak ketto anyaz.....pangas van?

[Szerkesztve]

(#35) Tapsi válasza (Kolombusz) (#1) üzenetére


Tapsi
addikt

Lehet, hogy Jimmy barátunk ezért lett öngyilok....ott is macska nyivákolás lehetett a dologban...:P

(#36) ladybug válasza VladimirR (#34) üzenetére


ladybug
őstag

Szerintem, ha szakmája a csajnak, akkor meg tudja tenni. Az állatpreparálók zöme nő.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#37) isapeti válasza VladimirR (#34) üzenetére


isapeti
aktív tag

nem fogom ragozni, az ilyesmi poénok mindig kiakasztanak olyannyira, hogy elfelejtsek stílusos lenni, pláne ilyen késői órán. Ha fake cuccok ezek, ha nem, kellemetlen volt látni őket, ugyanis két macsekkal élek egy háztartásban és elég jóban vagyunk :) szarul érintenek az ilyen képek, na.
(szívesen :) )

Tapsi: ott valami kakasnyávogást rebesgettek :DD

[Szerkesztve]

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#38) szucsi válasza VladimirR (#34) üzenetére


szucsi
őstag

bocs, de nem a kedvenc hobbim fake (vagy sem) álatkínzós site-okra verni
hiába, ez a roppantul intellektuális, szofisztikált humor soha nem volt az asztalom

ps: ha egy közeli rokonodról rakna be valaki egy (fake) képet, amin megnyúzzák, örülnél?

cicám :(

(#39) isapeti válasza szucsi (#38) üzenetére


isapeti
aktív tag

ott a ponty...

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#40) Esmein


Esmein
nagyúr

Na akkor az anyázást itt és most mindenki befejezi.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#41) Batman válasza Esmein (#40) üzenetére


Batman
őstag

Pont ebben a pillanatban zártam mivel a topic igen csak elfajult és már van egy nagy macskás topic amiben kultúrált keretek közt lehet folytatni.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#42) Esmein válasza Batman (#41) üzenetére


Esmein
nagyúr

Egyetértek, bár valami súhja, hogy Vladinak ez volt a célja.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Megőrjít egy macska. mit tehetnék? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.