Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Mire kimondanak bármit is jogi oldalon, az AI-s cégek már lelopták a nagyját az adatoknak a tanításhoz :U Ejnye-bejnye.

Apropó, Ti még Facebook-oztok ? ;]

Más: a forgalom-analitika is erősödik AI-val, érdemes lesz nem csak simán secure kapcsolatokat használni a neten (VPN), hanem szteganográfiát is használni hozzá.

[ Szerkesztve ]

POKE 16017,44 ..... SYS 2077

(#2) Z_A_P válasza Dißnäëß (#1) üzenetére


Z_A_P
addikt

Apropó, Ti még Facebook-oztok ?

Ja, utobbi fel evben kezdtem raszokni* :)
Elotte 10 evig kb semmi, csak volt regem.
De csak read-only modban vagyok, kommentelni szoktam neha ide-oda, de en nem teszek fel semmit.

*Konkretan csoportok kapcsan, epitkezos, kornyekbeli, autos, hobbi, stb

[ Szerkesztve ]

OK

(#3) totron válasza Z_A_P (#2) üzenetére


totron
addikt

Akkor nem vagy read only.. Saját idővonalra egyébként érdemes felrakni ezt-azt mindenki által láthatóan, különben az 1 bites modik mindenképp kamuregnek fognak akarni nézni, még 10 éves reggel is.

(#4) Janika--1982 válasza Dißnäëß (#1) üzenetére


Janika--1982
aktív tag

Sose voltam fennt(semmilyen közösségi oldalon sem),akivel akarok valamit(felhívom telefonon+találkozom vele). :R

Nagy János

(#5) Dißnäëß válasza totron (#3) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Jaja, FB-n senki sem readonly :D

POKE 16017,44 ..... SYS 2077

(#6) Apollyon válasza Z_A_P (#2) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Regje mindenkinek van a fb-on aki az elmúlt másfél évtizedben internetezett, csak nem biztos hogy ő maga regisztrálta. ;]

On: röviden OpenAI-ék letorrentezett könvycsomagokkal is tréningelték a modelljüket. Nagy pénzük van már belőle, és csak ebből akarnak egy tortaszeletet a felperesek.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7) clon válasza Apollyon (#6) üzenetére


clon
aktív tag

Milyen ironikus, mikor valaki egy évtizede küzd a torrent ellen mert a programját, op rendszerét, stb. oda feltették és most egy új AI irány miatt Ő maga is onnan szedi mások tartalmát ÉS teljesen rendjénvalónak tartja :D

(#8) Dißnäëß válasza clon (#7) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Az oprendszerem mai napig torrenttel szedem ;]

POKE 16017,44 ..... SYS 2077

(#9) Apollyon válasza clon (#7) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mégnagyobb irónia, hogy az OS-ükhöz (amit letöltesz a saját weboldalukról full legálisan) és az ahhoz írt kéjgent szintén az ő tulajdonukban lévő fejlesztői platformról bármikor le tudod tölteni bármi akadály nélkül, ingyenes, openszósz.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.