Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) Cifu


Cifu
nagyúr

Én múlt hétvégén vittem végig. Háááttttt....

A kampány küldik 80%-a egy szinttel feljebb van a standard "generált" küldiknél, átgondoltabbak, élvezetesebbek, változatosabbak. Már amikor. Továbbra is a hajam tépem az olyanok miatt, amikor védeni kell egy (vagy több) objektumot, erre annak a közepére lerak 4 medium / heavy / assault Mech-et. Kampányban.
:W
Külön élvezetromboló, hogy nem lehet a peremvidékek utáni rendszerekben javítani. Tök jó, elugrom a kampányküldi helyszínére, lenyomom (valahogy), majd ugrálhatok vissza a Drakónis területre (akiknél amúgy Kill On Sight státuszban vagyok kb.) megjavítattni a rommá lőtt Mechjeimet.

Ami viszont tetszett, hogy a kor előre haladtával jöttek az "új" techek és mechek. Highlander, ER PPC, ER Laser, Artemis IV-es indítók, sőt, AMS és Gauss. Kár, hogy mindezek többsége értelmetlen. Konkrétan maximális látótávolságnál sincs értelme 1000 méter feletti lőtávolságú fegyvereknek. Mert egyszerűen nem rajzolja ki a modelleket. Ennyit az ER PPC-ről meg a Gauss-ról.

A történet valahol átgondolt, de továbbra se nyert meg. A novellák és a Battletech fluff szerint komoly újdonság volt a klánok létezése a Belső Szférának, ideértve az összes hírszerzőt is. Ahogy a "régi" elveszett Csillagligás Mech-ek is tényleg annyira ritkák voltak, hogy konkrétan nem látták őket évszázadok óta. Itt meg megvásárolhatjuk őket. Majdnem minden bolygón. Sőt, konkrétan egy ultraritka Csillagligás / klános Mech-el nyomulhatunk. Eőeőe....

Ezzel együtt szomorú vagyok, mert továbbra is a kapkodás nyomai köpnek szemen. Vannak harctéri javítóépületek. Összesen két kampány küldetésben. Az egyik az elején, a másik a legvégén. Kösz B+. Ennél már csak az jobb, hogy a játék elején megtanítják hogy tudunk felvenni cuccokat. Amit soha többé nem használunk. Pazar.

A végefőcímnél néztem, hogy azért kb. 25-30 ember fejlesztette a játékot. Hát nem tudom. A modellek jó része egy-az-egyben az MWO-ból érkezett. A szigorúan vett egyjátékos részt szvsz 7-8 ember hozta össze. Ezek alapján ennél sokkal több kellett volna.

Kár a játékért. Nem rossz, de nem fogjuk visszasírni, mint a Mechwarrior 2-őt vagy a Mechwarrior2: Mercenaeries-t...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.