Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Matematikai analízis kérdések (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Male


Male
nagyúr

Két kérdésem van:

1, a nyílt és zárt halmazok hogy vannak, egyáltalán melyik a nyílt a kettő közül:
]a,b[ és [a,b], és melyik tartalmazza az a és b pontot?

2, mi az, hogy az integrálás sorrendjének felcserélése? Van egy kettős integrál (x és y szerint is integrálni kell), hogy cserélem fel a sorrendet. Ezek elvileg határozott integrálok (azthiszem így hívják, amikor az integráljel tatején és alján is van szám -> ez nem ugyanaz, mint az impropius integrál?) ?

Valaki segítsen, mert hétfőn lesz a vizsga.

(#2) MaUser válasza Male (#1) üzenetére


MaUser
addikt

Egész jól állsz a felkészülésben.:)
Az [a,b] a zárt ez tartalmazza az a és b pontot. (De nem belső pont az a, b)
A nyílt nem tartalmazza az a,b pontot viszont minden pontja belső pont.

Az improprius integrál az ha a fv. integrálni kívánt intervalluma végtelen egyik, másik esetleg mindkét irányban. (Persze és lehet is.)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#3) emvy válasza Male (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

]a,b[ nyílt, [a,b] zárt.

[a,b] tartalmazza a,b pontot.

2.Integrálás sorrendjének felcserélése: integrál(a,b)integrál(c,d)f(x,y)dx,dy-ból:
integrál(e,f)integrál(g,h)f(x,y)dy,dx

tehát alapesetben felcseréled az integrálás sorrendjét, magyarul a kétváltozós függvényben fordított sorrendben tekinted változónak a szimbólumokat.

Sajna ennek megvannak a kritériumai, szóval nézz utána.

while (!sleep) sheep++;

(#4) MaUser válasza Male (#1) üzenetére


MaUser
addikt

Esetleg felcseréléshez beszkennelem gyöngybetűimet, de azt így leírni nem igen tudnám máshogy mint emvy. Vagy csak a fogalom kell?

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#5) Male válasza MaUser (#2) üzenetére


Male
nagyúr

Köszi.
Mi az az ''Integrálás sorrendjének felcserélése''? Ez az, amikor az eredeti dxdy-ra végződőtt és átcserélem dydx-re? Ilyenkor az intervallumokkal is variálni kell valamit, de mit?

Ha a konkrét feladat kell:
integrál 0-tól 2-ig ( integrál y^1/2-entől e^y-dikonig (2x-y)dx)dy

(bocs a hülye írásmódért, de nincsen minden jel a billentyűzeten)

(#6) Male válasza emvy (#3) üzenetére


Male
nagyúr

A nézz utána nem nagyon megy. A kedves ''oktató'' egyetlen példát sem csinált, és az integrálás sorrendjének felcseréléséről egy szó sem volt, egészen a vizsgáig (ott találkoztam ezzel először). Ha tényleg ez az integrálás sorrendjének a felcserélése, akkor kb jól csináltam, bár az e,f és g,h meghatározása lehet, hogy rossz volt.

Amit felírtam példát, ott nekem 0-tól e^2-ig lett az integrál, a második integráljelnél meg 2x-től 2x-2-ig lett. Mindenesetre a tanár simán áthúzta az egészet, persze ő mindent simán áthúz (ezért ment nála át 28-ból 3 ember az előző vizsgán).

(#7) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

integrál 0-tól 2-ig ( integrál y^1/2-entől e^y-dikonig (2x-y)dx)dy

Ebből vizsgáztam is...

integrál 0-tól 2-ig ( integrál y^1/2-entől e^y-dikonig (2x-y)dx)dy
ugyanannyi mint
integrál y^1/2-entől e^y-dikonig (integrál 0-tól 2-ig (2x-y)dy)dx

De MaUser ezt most tanulja a szomszéd szobában úgyhogy szóljon ha hülyeséget beszélek...

Magát a feladatot meg tudod oldani?

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#8) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

Ez melyik egyetem melyik tanára?:)))
Hasonlít az itt levő egyikre a stílusa... Igaz MaUser?

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#9) MaUser válasza Nedudgi (#8) üzenetére


MaUser
addikt

Rá sem ismerek......:)
A felcserélést mindjárt megnézem rendesen csak előbb megeszem a vacsorám.:)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#10) MaUser válasza Nedudgi (#7) üzenetére


MaUser
addikt

Így nem kiszámolva (bár meglepne ha ugyanaz jönne ki), ezt megcsinálták hárman ugyanígy az előző vizsgán, hát Kopter csak ezt mondta: hö-hö.:)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#11) Nedudgi válasza MaUser (#10) üzenetére


Nedudgi
aktív tag

JA hát azér eztazt ki köll kötni de én szerintem így megy...

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#12) Male válasza MaUser (#10) üzenetére


Male
nagyúr

Hát igen Kopter. Ezt is ki kellett kapnom, hogy miért nem csináltam meg tavaly Győrinél -> az utolsó vizsgára mentem csak (a fizika 6 kreditet ért, és nekem annyi kellet a szűrőhöz, és nem 4, amennyit az anal2-ért kaptam volna), mivel a gyakom 4-es lett belőle, erreföl nem mentem át a vizsgán.

(#13) Male válasza Nedudgi (#11) üzenetére


Male
nagyúr

Az biztos, hogy nem maradnak ugyanazok a határok.

(#14) Male válasza Nedudgi (#7) üzenetére


Male
nagyúr

Maga a feladat kijött, arra adott is pontot, csak ez a sorrendcsere...

(#15) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

Fedd fel magad MALE ezekszerint évfolyamtársak vagyunk...

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#16) MaUser válasza Male (#12) üzenetére


MaUser
addikt

:)) :)) :))
A végén rendezthetünk veszprémi Kopter napokkal egybekötött ph! találkozót!:)
Részvétem. Vigasztaljon, hogy jövőre már nem ő tartja az anal III-at. (Mi meg remélem ott leszünk.:) Na megyek megkérdezek valakit, aki tudja mert én még csak többváltozó diffnél vagyok, de érzem, hogy csak jövő hét után lesz ebből valami. Csak nem te is Szalkai-nál voltál gyakon? Ki vagy?

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#17) rudi


rudi
nagyúr

Nem Koptert kellene szidni hanem gyakra járni! Nekem is nála volt anal1em kb. 4 éve és ezekre speciel volt példa egy rakás, a gyönyörű majd a 3dimenziós hengercikkre, gömbcikkre ''feszíthető'' integrákok lesznek.

Kiszámolásnál mindig belülről indulsz és kifelé halasz. Először x szerint - kapsz valami egyszerű alakot (Xnégyzet - xy). Behelyettesítesz alul felül (y-y*gyöky - ead2y + y*eady) ezt integrálod y szerint és behelyettesítesz 0-2-t

Fölcserélésnél komolyabban átt kell alakítani a tartományokat (tessék megnézni az ide vonatkozó definíciókat, állításokat) kapcsiból nem emléxem.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#18) Apollo17hu válasza Male (#1) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Most lehet, hogy hülyeséget írok, de középsuliban így tanultam:

[A,B] --> A és B
]A,B] = (A,B] --> B
[A,B[ = [A,B) --> A
]A,B[ = (A,B) --> üres halmaz (''egy nulla áthúzva)
[A;B] --> A-tól B-ig minden érték (beleértve A-t és B-t is)
]A;B] = (A;B] --> A-tól B-ig minden érték kivéve A-t
[A;B[ = [A;B) --> A-tól B-ig minden érték kivéve B-t
]A;B[ = (A;B) --> A-tól B-ig minden érték kivéve A-t és B-t

A függvénytábla csak a szögletes zárójelezést használja, viszont régi matektanárom szerint a matematika egyes területein - ahány ház, annyi szokás alapon - lehet normál zárójeleket is használni a kifele nyíló szögletes zárójel helyett.

(#19) Male válasza MaUser (#16) üzenetére


Male
nagyúr

Nem voltam gyakon, mert az még tavalyról megvan, de megvan az egész beszkennelve (amit Szalkai tartott, csak hát nem volt erőm végignézni, mert elég nehezen olvasható, és rohadtúl fáj a fejem).

Anal3-on nem biztos, hogy találkozunk, mert ha most nem sikerül nekem az anal2, akkor nem megyek át az 5. féléves kreditszűrőn, mert már csak egy félévem marad az anal2-re és az nala3-ra, ami nem tűnik könnyen megoldhatónak.

Koptert kirúghatnák már: volt már szerencsém hozzá 3 éve (az egyetemről megyek nyugdíjba, ha így folytatom), akkor anal1 gyakból húzott meg, utána szerencsére Győrinél tanultam, aki sokkal jobb volt. Csak hát eléggé fúrta őt Kopter, és végülis elérte amit akart, ő lett az előadó... a diákok meg a vesztesek.

(#20) Male válasza Nedudgi (#15) üzenetére


Male
nagyúr

Hát nem nagyon írnám ide a nevem, elég sokmindent írtam már korábban, ami miatt jobb ha nem tudja mindenki, hogy ki vagyok. (bár azthiszem ezek nagyrésze elveszett a múltkor, amikor feltörték a PH!-t, és töröltek egy csomó mindent)

(#21) MaUser válasza rudi (#17) üzenetére


MaUser
addikt

Szidtam Koptert? Nem. Minden gyakon, konzultáción ott voltam. Igen. Sajnos ez anal 2 és az egy ehhez képest harmada. Szvsz hihetetlenül logikusan felépítetten adja le az anyagot és minden az előtte elhangzottakból levezethető, és bizonyítható. És hogy a táblára még ráadásul fel is ír mindent, plusszpont. DE! A gond a középső kis bizonyítsa az állítást az ismert tételek alapján című fejezettel van legtöbbször. De ezt gondolom te is tudod akkor.:) Most pedig jött hozzá az a gond is, hogy az integrál felcserélést lineáris és szeparálható diff egyneleteket nem vettük gyakorlaton, mivel Szalkai-val voltunk (de itt legalább értettünk mindent) és sajnos nem jutott már rá idő. Tartott egy konzultációt (plusszpont), de azon hatan voltunk (no komment) és egy óra alatt ennyi mindent nem biztos, hogy megértek. De fogjuk fel úgy, hogy melegítünk Jamóra.:)
(Két vizsga 5 ember átment.:) )

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#22) Nedudgi válasza Male (#20) üzenetére


Nedudgi
aktív tag

Bocs igazad van...

Amúgy Győrinél meg azért nem volt jobb mert az + össze vissza volt...

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#23) Male


Male
nagyúr

Na el kell mennem. Majd holnap visszanézek, hátha valaki megmondja, hogy hogyan kell kiszámolni a határokat az átcserélésnél.

(#24) MaUser válasza Male (#19) üzenetére


MaUser
addikt

Újrafelvételi? Fogd fel úgy ha elvégzed Kopternél mindenre képes lehetsz.:)
Na itt a megoldás:
int 0-1(int 0-x^2 (2x-y)dy)dx) + int 1-2^1/2(int ln(x)-x^2((2x-y)dy)dx)+ int2^1/2-e^2(int ln(x) -2 (2x-y)dy)dx)
Rajz és szabályok és max pont máris.:)
Nem én csináltam, de szvsz nincs hiba. (made by öböl)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#25) Male válasza Nedudgi (#22) üzenetére


Male
nagyúr

Győri tényleg nem volt ennyire felépítve, viszont értettem, és amennyit kellett tudni, az megtanulható volt, Kopter elvárásain viszont nem tudok eligazodni (mit kell tudni, mit nem).

(#26) Male válasza MaUser (#21) üzenetére


Male
nagyúr

Villanytan az egy külön félév lesz nekem szerintem (tavaly jártam egy ideig, az első hónap még teljesen érthető volt, de amikor egy órán át rajzolt egy diagrammot, amin már a felénél sem tudtam kiigazodni, na akkor hagytam abba).

(#27) MaUser válasza Male (#23) üzenetére


MaUser
addikt

A lényeg felrajzolod a az y szerinti határokat (két vízszintes volnal 0-nál és 2-nél) utána megrajzolod a gyök y és e^y fv-t. Az így meghatározott területet pedig szétszeded és mésik irányban integrálod.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#28) MaUser válasza Male (#25) üzenetére


MaUser
addikt

Kopternél? MINDENT! (Nem vicc.) Be kell segellni, akkor már 0+ (by Szalkai) és ha érted is és látod az összefüggéseket, akkor oké. MAgyarul az összes kis állítás birtokában eseteleg van esély a kettesre.:)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#29) Male válasza MaUser (#24) üzenetére


Male
nagyúr

Köszi! (remélem majd meg is értem)

Újrafelvételi? -> jó vicc, már nem emlékszem a dolgokra, amiket ott tudni kéne (az érettségi már 4 éve volt -> egy csomó használható tudás kellett arra is, pont mint itt az egyetemen), ráadásul hány éves leszek, mire végzek...

(#30) Krix válasza MaUser (#2) üzenetére


Krix
őstag

Improprius integrál véges intervallumon is lehet úgy hogy ha a függvény az egyik végpontban végtelenbe tart. Pl.: integrál 0-tól 1-ig 1/x dx

If it is not broken then don't fix it!

(#31) MaUser válasza Male (#29) üzenetére


MaUser
addikt

Közel annyi, mint én.:)
Na megy gyűröm egy picit bár úgyis jövőhét a fontosabb. Küldtem egy mail-t.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#32) Male válasza MaUser (#28) üzenetére


Male
nagyúr

Na ez az, amire nem vagyok képes. Algebra2-re legalább le lehetett csökkenteni az anyagot 4 lapra, annyit meg könnyen meg lehet tanulni (sikerült is), de amennyi anagy van anal2-ből, azt nem tudom megjegyezni. Érteni értem nagyrészt (persze egy kicsit bekavart, hogy minden máshogy van, mint Győrinél), de szószerint megjegyezni nem tudom, ez meg nem fogadja el, ha máshogy van megfogalmazva ugyanaz.

(#33) MaUser válasza Krix (#30) üzenetére


MaUser
addikt

Igaz. És köszönöm, hogy szóltál!:)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#34) MaUser válasza Male (#32) üzenetére


MaUser
addikt

Nem csak hiszed, hogy máshogy van megfogalmazva.:) Ha végiggondolod igaza van. Tudom, mert tavaly is ezért kellett mennem háromszor hozzá vizsgázni.:)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#35) Male válasza MaUser (#34) üzenetére


Male
nagyúr

Győri máshogy mondta a dolgokat, mint Kopter, és az is igaz volt elvileg. A matekban igenis meglehet fogalmazni máshogy is ugyanazt. (csak a javításnál kicsit bonyolultabb lenne a dolga, mert végig kellene gondolni, amit írtam -> kicsit olyan, mint Leitoldnál az Algebra1, minden évben szószerint ugyanaz az előadás, még a példákat is ugyanúgy számolja el -> ő is csak a szószerint ugyanazt fogadja el, ahogy ő mondta). Szalkai, Győri és Dósa viszont végiggondolja, amit írok, és elfogadja, ha máshogy írom le ugyanazt.

(#36) Male válasza MaUser (#31) üzenetére


Male
nagyúr

Úgy tűnik nem jön meg a levél.

Na mostmár tényleg mennem kell.

(#37) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

Ja az Integrálszámításhoz + ajánlom bár szerintem úgyis megvan de hátha nem...
(ez remek megfogalmazás...) A Bárczy Barnabás féle integrálszámítást
Nekem jó volt bár tavalyi anal2 vizsgáim pontszámai: 43, 47, 53 pont (huuuuu...)
Koptert én megúsztam.
Ja és még egyszer bocs... itt asszem mindenkinek személytelennek kell maradni.
Bár az elsőre is megkaphattam volna csakhát Szalkai javította és a kishiba az nála nagy hiba(0pont)

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#38) Male


Male
nagyúr

Van még egy pár kérdés (lassan végére érek az anyagnak):

Mit jelöl L-el (nam írott, hanem nyomtatott nagy L).
Itt szerepelt: f^2 eleme L([0,1])

Akinek megvan a múltkori vizsgalapja: a 7. feladatban van egy impropius integrál, az a kérdés, hogy konvergens e. A két feltételből az egyik megvan, mert írja, hogy minden kompakt részintervallumán integrálható, már csak a 0+ és végtelen- ban kéne megnézni, hogy létezik e a határérték, de hogyan, ha nincsen megadva függvény (csak egy másik impropius integrálja van megadva)?

Akinek megvan a feladatsor: a 8-as és 9-es (a Taylorsorból kéne hozzá kiszedni a másodrendű deriváltakat, de hogyan?) feladatot sem tudom.

HELP!!!!!!!

(#39) MaUser válasza Male (#38) üzenetére


MaUser
addikt

7-es: szvsz a megoldás: a divergencia feltétele már meg van adva. Mivel azt mondja, hogy int 0-x(|x eleme zárt 0 nyílt végtelen) <=, mint c (kontans gondolom én), ezért mivel az integrál (görbe alatti terület) véges ezért végtelenben a fi-nek kell lenni balról határértékének, ami véges. Nullában ugye meg a kompaktság miatt véges a fi értéke szóval ebből már következik, hogy integrálható. Na ezt úgy kell elírni, hogy minden logikus és érthető legyen, konkrét állításokra hivatkozva, de szvsz ez a megoldás.

8-as így ránázésre a definíció alapjn sumán
9-es Majd kaja után megcsinálgatom/tattatom:) és megmondom

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#40) Male válasza MaUser (#39) üzenetére


Male
nagyúr

Köszi a 7-est.

A 8-as a def alapján? Ha jól látom, akkor ez az (x,y) irány menti derivált. Jól tudom, hogy ha az iránymenti deriváltak léteznek (valamilyen bázisvektorokra), és folytonosak az adott pontban, akkor differenciálható a függvény?

(#41) Male válasza MaUser (#39) üzenetére


Male
nagyúr

Arra a nagy nyomtatott L-re nincsen ötleted, hogy mi lehet? (a lineáris lezártja nem lehet szerintem, az amúgy is írott nagy L).

(#42) MaUser válasza Male (#41) üzenetére


MaUser
addikt

Sorry azt elfelejtettem írni. Talán Lebesgue-integrál lehet, de passz. Nálunk a z integrál pontos értékét jelöli.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#43) Male válasza MaUser (#42) üzenetére


Male
nagyúr

A 7-est kiszámoltam (az integrálás sorrendjének a felcserélése), és ugyanaz jött ki, mint neked. Úgy néz ki azt megértettem (most, hogy tudom, hogy mi az, már nem is nehéz...).

Vajon ha vizsgán megkérdezem, hogy mi az az L, akkor elküld a... vagy esetleg megmondja (az utóbbi elég valószínütlen, ahogy őt ismerem)?

Arról a ''levesintegrálról'' még nem is hallottam (majd integrálok egy tányérnyit a fejébe, ha meghúz :((( ).

Na holnap reggel kiderül.

(#44) MaUser válasza Male (#43) üzenetére


MaUser
addikt

A ''leves'' csak tipp, mivel említette, hogy ő azzal szokott számolni. Szvsz ne kérdezd meg a vizsga napján mi az.:) Az integrál pontos értékét viszont biztosan L-el jelöltük. Sok sikert! Én úgyis most még csak a létszámot fogom növelni.:)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#45) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Nekem ezt mar nem kell tudnom mert meg van belole a szigorlatom :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#46) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

A ''levesintegrál''-t azt jobb ha békébe hagyjátok mert még elegetek lesz belőle ANAL3ban ott szinte csak az van tehát ez nem lehet. Az ilyen típusú felírással csak szintén ott találkoztam: L kisindex2 [0,1pí;C] tér az volt. Szerintem ez is valamilyen speckó tér lehet...

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#47) MaUser


MaUser
addikt

Na milyen lett?

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#48) Male válasza MaUser (#47) üzenetére


Male
nagyúr

Természetesen nem sikerült: 9 pontom lett. De legalább Kopter jól érezte magát, ismét beírhatott egy csomó 1-est (szerintem pszichiátriai eset ez a tanár -> be kéne zárni, kapna egy halom papírt meg tollat, és írogathatná az egyeseket egész nap).

(#49) Male válasza Male (#48) üzenetére


Male
nagyúr

Ez lemaradt:

Neked hogy sikerült?

(közben még négy másik oldalt nézek, ugyhogy előfordul, hogy korán nyomom meg az OK-t)

(#50) MaUser válasza Male (#48) üzenetére


MaUser
addikt

Nekem 8.:)
És most boldog vagyok, mert négy nap tanulás után a saját hülyeségem miatt nem lett csak meg a kettes:) De sebaj, majd jövő héten. Bár van egy olyan sanda félelmem, hogy most lineáris diffegyenletet fog adni, mert elég sokan tudták már a szeparálhatót.
Egyébként nem tudom mi bajod vele.:DDD
Komolyan szinte hiányozni fog anal III.-ból (persze ha átmegyek, de átfogok, mert fontos) ahogyan azon mosolyog, hogy mennyire nem vágjuk a témát.:)
Most sem ment át tizenöt embernél több, szóval az utolsón is át fog legalább ennyi. Ha már most ennyi pontod lett simán meglesz a következő. Csak figyelj mit írsz. Jellemző, hogy haverom teleírta a lapot 10 pontért, én meg 5 helyre írtam választ és abból lett 8 pont, szóval inkább kevesebbet, de azt ezerszer átgondolni és levezetni, mielőtt beadod.:)
Egyébként az IFOR-osok szerették.:DDD
De szvsz nagyon jó tanár. Legalább meg kell tanulni tökéletesen az anyagot és szigorlatnál már megy magától az egész.:)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Matematikai analízis kérdések (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.