Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PaJa1


PaJa1
őstag

A cím sokat elárul:

Ez egy böngészőben játszható magyar nyelvű szöveg alapú maffia szerepjáték.

Ez a honlap - regisztráció után egyből be is lehet lépni.

Néhány fontos dolog! (játékon belül is megtalálhatóak)

SMS: Ha már van telefonunk akkor meg tudjuk nézni a beérkezett üzeneteinket és küldhetünk is más játékosoknak. Telefon szükséges hozzá amit a vegyesboltban vehetünk meg 500 dollárért.
Börtön posta: A börtönben lévő játékosok itt üzenhetnek a rács mögöttieknek.
Kinti fórum: A játék fóruma. Külön lapon nyílik meg. Ezt egyébként hasznos átolvasni minden kezdőnek!
Otthon: Itt tudsz pihenni, alaphelyzetben egy buszmegálló az otthonunk, házat jó sok pénzért lehet venni. A buszmegállóban 0,7% per perc az éberség töltődési ideje pihenés közben.(ha házat veszünk és ott pihenünk akkor 1ébersé/perc-el töltődik)
Ország: Ez egy gyűjtőmenü. Innem mehetünk a Boltokhoz, Városházára, Belvárosba, Otthonunkba és Utazhatunk is.
Konditerem: Itt fejleszthetjük karakterünk erejét,védekezését és gyorsaságát energiapontokból. Kondibérlet szükséges.(kondibérletből 3 féle van: 1napos,15napos,30napos)
Garázs: Autóinkat találjuk itt az adott országban. (lopott autokat nem lehet leparkolni)
Bank. Először bankszámlát kell nyitni, majd betehetünk, kivehetünk, leköthetünk(egyelőre nem sikerült), átutalhatunk pénzt. A számlanyitáskor megjelenő számlaszámot és PIN kódot tessék megjegyezni!
Tőzsde: Értékpapírokat vehetünk és adhatunk el.
Munka: Vállalhatunk munkát is, cipőtisztítótól egészen a kormányzói székig juthatunk. Naponta egyszer lehet dolgozni, a cipőtisztítás 4 percet vesz igénybe. (elég hasznos menü mert pénzen kívül ad erőt, védekezést és gyorsaságot is)
Utazás: Elhagyhatjuk az országot. Autóval, repülővel illetve vonattal. (Autóval történő utazáshoz saját autó [nem lopott] szükséges.)
Bűnözés: Itt követhetünk el különböző bűncselekményeket. Az áruházi riasztó megszólaltatásától egészen a kormányzó megöléséig. A bátorságunk szabja meg, hogy mely bűnök elkövetésével próbálkozhatunk, a többi a szerencsén múlik. Sikertelen akció után a Börtönbe jutunk. Próbálkozásunkért kapunk tapasztalati pontot. Sikeres elkövetés esetén pénzt is.
Autólopás: Autókat lophatunk, amik ha sérültek akkor javíthatóak, eladhatóak. Sikertelen próbálkozásnak szintén Börtön az eredménye, ahol kapunk tapasztalati pontot.(az autót ellopás után azonnal postázni kell)
Drogok: Kábítószerekkel is kereskedhetünk.
Árverés: Más játékosok által áruba bocsájtott tárgyakra licitálhatunk.
Tölténygyár: Itt vásárolhatunk lőszert a fegyverekbe.
Halál lista: Azok akiknek a fejét akarják...
Szervezet bűnözés: Lehetőségünk van bandába verődve tevékenykedni

A játékban megtalálható fegyverek, és tulajdonságaik!

A játékban megtalálható védőfelszerelések, és tulajdonságaik!

Amire jó ha oda figyelsz!
- Naponta egyszer mehetsz melózni (a munka elvégzése utáni másodperctől számitott 24óra elteltével mehetsz megint)
-Belváros átkutathatod hogy hasznos cuccokat találj, ezeket eladhatod vagy használhatod. (ezt 00:00től 23:59ig teheted meg naponta egyszer)
-Ha kocsit lopsz azt 10percen belül postázd egy másik országba, mert különben visszaadják a tulajnak és nem tudod eladni
-Szintlépésnél növekedik az életerőd (ez minden szinten 50el), az éberséged (5szintenként 10el), az energiád és a bátorságod (ezek szintenként 1-el vagy 2-vel)

Össz XP szintek a bűnözési esély növekedéséhez!

(Kocsilopás, Drogcsomag, Bünözés)

300xp - 800xp - 1.700xp - 4.000xp - 13.000xp - 25.000xp - 35.000xp - 46.000xp - 65.000xp - 80.000 - 200.000xp

Akik a PH-ról játszanak:

A szervezett bűnözés kérdéseit tegyétek OFF-ba, vagy MSN-PRIVÁT-SKYPE!!!

Vagy ezt a Chatet !

PH! Offtopik

[ Módosította: philoxenia ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#2) Creative997


Creative997
őstag

Pár percet vesz igénybe minden nap, az ún üresjárati időszakban tényleg el lehet kicsit ütni az időt.
Összefoghatnánk és bandában mozoghatunk, szervezett bűncselekményekhez kellenek emberek. :) Én Italiában kezdtem, a maffia őshazájában, de átruccanhatok Japánba, még nem néztem meg mennyibe fáj vonattal vagy repülővel. Kocsit már próbáltam lopni, esélytelen csóró szinten, a börtönben kötsz ki, de nem kell aggódni, pár perc múlva újra megpróbálhatsz újabb bűncselekményeket, amik egyébként bátorság-, erő-, xp szintekhez van kötve azt hiszem, tehát kezdő maffiózóként még csak egy áruház vészjelzőjét törheted be, 22%os sikerrel, tehát a biztonsági ellenőr kiszúr és átad a kopóknak. :))
Szóval csak hajrá és alkossuk egy pH-s maffiacsaládot :D
Az én nickem: Creative997

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#3) PaJa1 válasza Creative997 (#2) üzenetére


PaJa1
őstag

Igen igen :)
Börtönben kapsz tapasztalatot a cellatársaktól :)
Bűnözhetnénk szervezetten :)
Lengyelben vagyok, próbálkozok autólopással, de ha 10ből 1xer összejön akkor utána lekapcsolnak amikor tovább akarom passzolni..ehh
PaJa1 vagyok, ahogy itt is:)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4) Creative997


Creative997
őstag

Utólag is, lehet segíteni nekem :)

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#5) PaJa1 válasza Creative997 (#4) üzenetére


PaJa1
őstag

Ááállatt :D
Ez ide illik

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#6) Creative997 válasza PaJa1 (#5) üzenetére


Creative997
őstag

Hát no, valamiből élni kell :DDD
Menjünk akkor Angliába, ott el lehet kötni motort :D
Úgy tűnik egy kétszemélyes topikot nyitottál, eddig. :) Remélem azért jönnek majd... :K

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#7) Mariann294


Mariann294
őstag

Nahát akkor én is irnák ide.Mariann néven fennt vagyok ezen a kis szórakoztató oldalon! :DDD És rám is lehet kattanni:[link] :)

(#8) JackShephard


JackShephard
tag

Na, tanulgatom, mi micsoda. Egyenlőre döglök a megállóban, hogy legyen energiám. Vettem konditerem napijegyet. :K

(#9) <-OBB->Herti


<-OBB->Herti
csendes tag

Na..Ismét a sitten csücsülök,de igy szép a világ ;] A nickem.Herti

„Egy gödör ásását leszámítva kevés dolog van, amit rögtön legfelül lehet kezdeni." Tel 123

(#10) _ridick_


_ridick_
csendes tag

Sziasztok!
Új vagyok!
Sitten kezdem az életet!Tanulgatom az oldal kezelését!
Sitten vagyok kicsit!
De jó húvös van ott legalább.
Üdv: _ridick_

(#11) PaJa1


PaJa1
őstag

Nos akkor egy részletesebb gyorstalpaló.
Pár napi játék tapasztalatai:
A bemelegítés
A regisztrálást is úgy érdemes kezdeni hogy valaki linkjéről történjen, mert akkor a megtekintésért és a regisztrációért is kap a beajánló egy kis zsetont.

Ország kiválasztása egyelőre mindegy... 100 dolcsiért el lehet utazni akárhova.

Először is kondibérletet kell venni(250 dollár) Itt nyomhatod a statjadiat, Amik majd munkavállaláshoz kellenek. Energiáért fejlesztesz.

Minden cselekvéshez kell energia, van amihez más is

OTTHON(alapesetben a buszmegálló) tudsz regenerálódni. Ide be kell feküdni ha fogytán vannak a csíkok :)

Ahogy érdemes játszani, fejlődni az eddigiek alapján:
Amikor van pár perced, vársz valamire, valakire akkor érdemes megnézni hogy állsz és pár cselekvést letudni, utána úgyis a sitten kötsz ki, vagy elfárad a komád, tehát többet nem tudsz vele akciózni.

Én először kondiba megyek, ahol úgy osztom el a gyúrnivalót, de mindig legalább 2t egy tulajdonságra, hogy meg is maradjon 2, amivel bűnözésbe kezdek.
Ezután vagy elkövetek valami piti bűnt, mivel csak semmiségeket tudok, mert kevés a bátorságom, vagy próbálok autót lopni, elég gyenge siker/próbálkozás aránnyal, főleg az elején.

Nem baj a ha nem sikerül az akció, sikeres akcio esetén pénzt is kapunk, így meg a börtönben csak XPt.

AUTOLPÁS
Ha netán mégis sikerül elkötni egy verdát, akkor pirosan látjuk a Postázd feliratot. Nem véletlenül!. Ha nem postázod el az autót valahova és úgy próbálod eladni vagy javítani az adott országban, akkor szinte biztos a lebukás.
Tehát először bepipálod a kiválaszt oszlopban a pipa helyét, utána célországot választasz, majd a legördülő menüben "Kiválasztott Postázása". Pár perc míg megérkezik a célállomásra a verda. Utánamehetsz azonnal vagy később is. Ha ott vagy ahol a már nem körözött autó is, akkor ajánlom, hogy javíttasd meg, így többért lehet eladni mint a sérült autó+javítás ár. Szerintem a már "felújított autót vissza lehet küldeni további probléma nélkül a "származási" országba és lehet használni.

Így kb egyszerre fogy el az energiám és a bátorságom is, az éberségem persze csökken, aztán megyek aludni a padra...

Naponta 1gyszer(a rendes naptári) ajánlott elmenni a melóba(Munka), kapsz XPt és Pénzt és a statok is javulnak.
Szintén naponta egyszer érdemes felkutatni a belvárost némi pénz és tárgy fellelsének reményében, ezt: Ország -> Belváros átkutatása menüben éred el. Naponta 100 lépésed van.

SITTEN nem szégeny ülni! Ott is jön az XP a cellatársakkal való elbeszélgetés, élménymegosztás közepedte :D
Lehet megszöktetni is, még egyelőre nem tudom hanyas szinttől, az biztos hogy 2nél magasabbtól.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12) bgabor6 válasza <-OBB->Herti (#9) üzenetére


bgabor6
csendes tag

Sziasztok! :DD Amíg a börtönben vagytok, én a BlackJacken jó sok pénzt nyerek :C
Ez jó játék, köszi PaJa :R

[ Szerkesztve ]

(#13) _ridick_ válasza PaJa1 (#11) üzenetére


_ridick_
csendes tag

Szia!
Hol mutatja,hogy menyi pénzem van?

AAA megvan van kemény 14 $ -om :)
Szerezni,hogy lehet?
Menni kell dolgozni?
Vagy ujratölti magát?

[ Szerkesztve ]

(#14) PaJa1 válasza _ridick_ (#13) üzenetére


PaJa1
őstag

Általában bárhol is vagy, bármit is csinálsz, akkor a lap alján a profilod látható. A csíkok a különböző tulajdonságokat jelölik, százalékban és értékben is.
Pénzed ennek résznek a jobb felső, XPd és szinted a bal felső sarokban látszik.

bgabor, én irtó peches vagyok 21en... A legjobb az volt hogy pár parti után nullára jöttem ki, de már vagy 7ezret vesztettem....

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#15) bgabor6 válasza <-OBB->Herti (#9) üzenetére


bgabor6
csendes tag

Szia Herti :DD :C

[ Módosította: Bordoi ]

(#16) <-OBB->Herti válasza bgabor6 (#15) üzenetére


<-OBB->Herti
csendes tag

Szeva gabesz!Ha nincs verseny,marad a bűnözés! :DD

„Egy gödör ásását leszámítva kevés dolog van, amit rögtön legfelül lehet kezdeni." Tel 123

(#17) PaJa1 válasza <-OBB->Herti (#16) üzenetére


PaJa1
őstag

KB jah :D gubbasztok a padon...lemerült a Duracell :D

Ridick, 1000 Dolcsival kezdesz! 14ed hogy lett? :o Már rögtön elblackjackezted? :D

Amúgy tegyétek be ebbe a topicba a rabló linketeket, egyszer tudunk segíteni azt hiszem. Nem vonja le a zsetont tőled, csak hozzá adja ahhoz aki kirabolt.
Az enyém

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#18) Creative997


Creative997
őstag

Sok PTs itt is :P
Sokat lehet kaszálni a rablólinkkel! Csak ma 9000$ jött be :DD Sikerült már betörnöm a vészjelzőt az áruházban és menekülés közben találtam 1$t :DDD ill elsőre zsebtolvajkodás is megvolt.
Hamarosan tudok melózni is, köszönhetően a kondizásnak :)
Black Jacken nekem sincs szerencsém.
Egyébként átruccantam Japánba.
Szervezett bűnözést majd akkor csinálhatunk, ha az 5ös szint megvan, 4 ember kell hozzá.
Ja a börtönben kapsz XP-t, tapasztalatot :))

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#19) bgabor6 válasza <-OBB->Herti (#16) üzenetére


bgabor6
csendes tag

Huuuuu... mi lesz itt, ha össze állnak az "öregek" :DD ;]

(#20) bgabor6 válasza PaJa1 (#14) üzenetére


bgabor6
csendes tag

jaj....most úszik a pénzem :O

(#21) PaJa1 válasza bgabor6 (#19) üzenetére


PaJa1
őstag

Járókeretes, tolókocsis és mankós bankrablás :D Hozom a hintaszéket :))

Az a 7ezer amit buktam 21en az a rablólinkekből volt meg...könnyen jött könnyen ment... aRgH.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#23) Creative997


Creative997
őstag

Egyébként lehet vhogy barátlistára tenni emberkéket? Meg tudlak keresni titeket, de ennyi? Csak családban mozoghatunk? Ahooz kell pár mila dolcsi... :))

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#24) <-OBB->Herti


<-OBB->Herti
csendes tag

:Y He he valaki megpróbált kizsebelni,de már bankban volt a zsozsó :DD
Lehet próbálkozni gyerekek :( :R

„Egy gödör ásását leszámítva kevés dolog van, amit rögtön legfelül lehet kezdeni." Tel 123

(#25) Creative997 válasza <-OBB->Herti (#24) üzenetére


Creative997
őstag

Ilyenkor, gazdasági válság idején ne rakj pénzt a bankba..... :DDD Egyébként nem én voltam!

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#26) PaJa1


PaJa1
őstag

Jah és még valami, amit kihagytam, vegyetek telefont és a Magamról részben írjátok be a számot, így tudunk üzenni egymásnak, ha esetleg szerveződnénk :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#27) Gettoharcos


Gettoharcos
csendes tag

Hali mindenki! Engem itt lehet kisegíteni:[link]

(#28) Gettoharcos


Gettoharcos
csendes tag

Ja és ha bekerülsz a börtönbe lehet kockázni és akkor ha eltalálod egyből kijutsz ami zsír :)

(#29) PaJa1 válasza Gettoharcos (#28) üzenetére


PaJa1
őstag

Ha nem akkor meg tovább csücsülsz :P

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#30) Creative997


Creative997
őstag

jaj ma megnyertem az első black jackemet :C 3.ra sikerült

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#31) Creative997


Creative997
őstag

jaj elsőre kikockáztam magam a börtönből LOL :D

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#32) PaJa1 válasza Creative997 (#31) üzenetére


PaJa1
őstag

Mákosok... Engem csak tovább benttartottak.
Ez kb olyan mint a vicc:
-1-5ig dobsz meghalsz!
-És ha hatost dobok?!
-Újra dobhatsz.

Közérdekű
A bűnelkövetési és autólopási százalékok XP függvényében emelkednek!
300 - tuti
800 - tuti
1700 - nem biztos
4000 - nem biztos
.
.
.

Lopott autót csak eladni illetve azzal szervezetten bűnözni lehet. Saját autóval lehet utazni (drágán, 100 dolcsi 1 lityi benga :Y ) meg elméletileg lehet majd versenyezni is.

Börtönből szöktetéshez 10 bátorság kell

Szintlépéskor véletlenszerűen egyel vagy kettővel emelkedik az energia és a bátorság.

Akiknek irreálisan magas szintjük van azok már a teszt fázisban is bent voltak, lehet akkor vagy azért kaptak ilyen magas szintet.

A munkák minél jobb állásod van annál tovább tart elvégezni. Cipőtisztító 4, Takarító 5 perces meló.

Bankba még csak betenni lehet pénzt, lekötni nem.

Lőfegyverek még nincsenek, remélem hamarosan jönnek.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#33) PaJa1


PaJa1
őstag

Megjutalmazom az örökbefogadottjaimat :) Nem csak a jelenlegieket, hanem azokat is akik később lesznek az örökbefogadottjaim, ahhoz hogy örökbefogadjon valaki a rabló linkjén keresztül kell regisztrálni.

Egy napon amit talán el sem jön majd én kérek egy szívességet ;]

Ahhoz hogy megajándékozzalak, kell majd regisztráció után csinálnod egy bankszámlát, aminek a számlaszámát és PIN kódját feltétlen meg kell jegyezned, felírnod valahova, ha pótolható is, akkor nagyon macerás. Miután ez megvan, kell majd egy telefon is, amivel egy SMSt kell küldened nekem, 55367-es számra, benne leírod ki vagy és mi a számlaszámod(a maffiozós :D). Én látom már a nevet is, mert vettem telefonkönyvet :) A támogatás összege fedezni fogja a telefon árát, ez tuti :) Tehát legrosszabb esetben is egy ingyen telóhoz jutsz:)
A számlanyitás ingyenes, a telefon 500ba kerül. A kezdő 1000ből a kondibérlettel együtt is megvásárolható, úgy is marad 250ed.
Persze nem kötelező!, csak gondoltam segítek egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#34) JackShephard


JackShephard
tag

Itt a linkem: link
Crea, egy csavarházóra 13000$-t licitáltál? :Y

(#35) Mariann294


Mariann294
őstag

Sikeresen örökbefogadtad bano008-t, ezért megjutalmaztunk $1000-al
Opciók: Törlés - Válasz

:Y
Én nem csináltam semmit!!!! :DDD Lehet hogy a rablólinkemen keresztül regisztrált valaki? :U

Ja és még valami...ha berakom a bankba a pénzem akkor nem fog kamatozni,de nem tudnak majd kirabolni ugye?

[ Szerkesztve ]

(#36) _ridick_


_ridick_
csendes tag

Sziasztok!
Ujjat reggeltem
eddigi nevem: _ridick_ a mostani az új _riddick_!!!!
nagyon sokat változtattam rajta ugye?
ÜdV: _rd_

(#37) Creative997 válasza JackShephard (#34) üzenetére


Creative997
őstag

Van pénzem, gondoltam megpróbálom.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#38) PaJa1 válasza Mariann294 (#35) üzenetére


PaJa1
őstag

Igen a rablólinkeden keresztül regisztrált és így fogadtad örökbe.

Bankban egyelőre csak beteheted de lekötni nem lehet, remélem lesz majd lekötés is, elvileg 5%os kamattal, bár nem tudom milyen időre adja az 5%ot.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#39) Creative997


Creative997
őstag

Elértem a 2es szintet :DD +2 erő, +1 bátorság, +50 életerő és 600xp a következő szintig

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#40) JackShephard válasza Creative997 (#39) üzenetére


JackShephard
tag

Szintén így állok (lvl2) és gyűjtögetem a lóvét, meg az örökbefogadottakat. Valami okosságot találjunk már ki, a mai meló, meg városjárás meg volt.

[ Szerkesztve ]

(#41) PaJa1 válasza JackShephard (#40) üzenetére


PaJa1
őstag

Lvl 5 től menjünk szervezetten bűnözni :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#42) Creative997 válasza PaJa1 (#41) üzenetére


Creative997
őstag

jaja, 4 fő kell, sok xp, hajrá!

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#43) MarkyYy 27


MarkyYy 27
tag

erre regizzetek :DD :D : http://maffiozo.hu/rablas.php?rablo=MarkyYy27

Project Torque nick : MarkyYy /sajna még csak level 28...de lesz az még jobb is!!!/"A segg nem vész el, csak átalakul..."

(#44) MarkyYy 27


MarkyYy 27
tag

Egyébként ha netán valaki elfelejtené a bankszámlaszámát, a PIN-kódját akkor irjon SMS-t a 1212-re...én ezt tettem :D :D :K

Project Torque nick : MarkyYy /sajna még csak level 28...de lesz az még jobb is!!!/"A segg nem vész el, csak átalakul..."

(#45) marsu


marsu
addikt

Nocsak ...

Saját topikja is van a játéknak?

marsu vagyok ott is

:D :DDD

klikk ide!

Press any key to continue ...

(#46) MarkyYy 27


MarkyYy 27
tag

jah és olaszba vok...irjon akki még ittvan...

Project Torque nick : MarkyYy /sajna még csak level 28...de lesz az még jobb is!!!/"A segg nem vész el, csak átalakul..."

(#47) PaJa1 válasza marsu (#45) üzenetére


PaJa1
őstag

Ahh te maszkos :))
Igen nyitottam egyet, mert még nem láttam, hogy lenne.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#48) marsu válasza PaJa1 (#47) üzenetére


marsu
addikt

3-as szint felett lehet jönni szervezett bankrablásba, abban elég sok pénz van. Kb 60-70.000.- dolcsi fejenként.

Az elején célszerű drogokkal kereskedni. Kolumbiában, Hollandiában, Kínában elég olcsó, Olaszban elég drága ... egy körön lehet keresni 2-3.000$-t is akár ....

Az autólopás is jól hoz, ha megvan az autó, postázd el azonnal egy másik országba. Aztán menj utána, javíttasd meg és add el. akár 10.000.- $-is lehet keresni egy autón.

Sok sikert mindenkinek!

:K ;)

Press any key to continue ...

(#49) PaJa1 válasza marsu (#45) üzenetére


PaJa1
őstag

Ahh te maszkos :))
Igen nyitottam egyet, mert még nem láttam, hogy lenne.

Most én is olaszban dekkolok

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#50) PaJa1 válasza marsu (#45) üzenetére


PaJa1
őstag

Igen, autolopást már írtam fentebb :)

Drogot mivel érdemes szállítani, hogy ne bukj le?

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.