Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) torogyuri


torogyuri
aktív tag

Lexmark Z612-es nyomtatóm van szinte teli színes patronnal csak az a baj hogy nem használtam kb 2 hónapja most meg nem nyomtat semmit. Szoftveresen próbáltam mindent (fúvókák tisztítása stb..) de semmi eredmény :( . Mit lehet ezzel kezdeni? :F :F

(#2) Balinov válasza torogyuri (#1) üzenetére


Balinov
félisten

[link]keresd meg Rick2-t,hétfőn a győrkörnyéki topikban erről mesélt.

üdv
Bali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3) Dave™ válasza torogyuri (#1) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nem fogsz örülni annak, amit most fogok mondani, de ilyenek a lexmarkok. Valószínűleg a nyomtatófej van eltömődve, lehet venni utántöltő szetteket, amiben van higító. Ezt kellene egy üres patronba fecskendezni, és talán ki tudja oldani a beszáradt festéket. Vagy nem, és akkor fejcsere. De akár nyomtatócserén is gondolkodhatsz. Nekem Canon van, és semmi baja ha 1-2 hónapig nem nyomtatok vele, legrosszabb esetben is egy enyhe fúvokatisztítás és kész is. Lexmarkot szerintem ne vegyél többet.

(#4) Balinov válasza Dave™ (#3) üzenetére


Balinov
félisten

hát,canonnál sem fenékig tejfel az élet.volt s400-am (2k-ért vettem,használtan.) fejbeszáradásos történet.akármit csináltam,nem akarta a magyarok igazságát. go2 nyomtatókellékes bolt. mondják ,hogy no para,a canon tintások 90%-át úgy csinálták meg,hogy ~3-3,5k oldal után fejcsere.ff fej az s400-ba ~10k lett volna (igaz grátisz ff patronnal),patron nélkül nem lehetett beszerezni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5) torogyuri


torogyuri
aktív tag

Hát igen meleg vízben ''megmostam'' kicsit a patront az rendesen megindult szóval kilőve.
Akkor a nyomtatófejjel kéne valamit kezdenem...Új nyomtatóra most nem nagyon van pénzem. Mennyibe kerül kb egy ilyen higítós cucc? Vagy még azon gondolkodtam hogy nekiállok brutál módon aztán szétkapom a nyomtatót és kitisztogatom alkohollal vagy mondjuk egy majdnem üres patronba higítót nyomatok. Szerintetek? :F

[Szerkesztve]

(#6) Balinov válasza torogyuri (#5) üzenetére


Balinov
félisten

[link]itt nézted már?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7) torogyuri válasza Balinov (#6) üzenetére


torogyuri
aktív tag

Hát ott nem találtam ezt a fajta típust de máshol rátaláltam. De te mit szólsz az én barbár módszereimhez? :F

(#8) csibor válasza torogyuri (#5) üzenetére


csibor
őstag

Igy már én is jártam!Azt hittem tönkre ment,de kölcsön patronnal meg müködött.

(#9) torogyuri válasza csibor (#8) üzenetére


torogyuri
aktív tag

Nekem kettő van itthon de sajna egyikkel se jó :(

(#10) torogyuri válasza torogyuri (#5) üzenetére


torogyuri
aktív tag

UP

(#11) Winner_hun válasza torogyuri (#5) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lexmark Z25-ösöm van, nem igen van vele gond, nagyban nyomom az újratöltést:D
A melegvizes mosásnál hiában indult meg a festék, valszeg a patronnal van valami. Ilyen nekem is volt, hogy a vízben folyt a festék, de a nyomtatóban meg nem műxik. Más patronnal megy rendesen, szóval patronhiba.
Higító ha kell tok adni van itthon egy rakás;) Holnap megyek fél 6-ra nyugatiba, ha az jó ott oda tom adni;)

Van olyan patronom, ami érdekes módon a kéket csak félig nyomtatja normál minőségben, de legjobb minőségben meg műxik rendesen:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12) torogyuri válasza Winner_hun (#11) üzenetére


torogyuri
aktív tag

Higítóm az van de azért köszi :) , csak arra lennék kíváncsi hogy ezzel a módszerrel nem teszek-e valami kárt a cuccban vagy van-e olyan aki próbálta már, na de látom nekem kell nekiállnom.. Na de majd holnap szenvedek vele egyet. Csak azt nemtom még hogy hol fecskendezem be a higítót a patronba. egy lyukat látok rajt gondolom az valami szellőző vagy ilyesmi talán az jó lesz. :U

[Szerkesztve]

(#13) Winner_hun válasza torogyuri (#12) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mennyibe kerül kb egy ilyen higítós cucc? Ebből hittem azt, hogy nincs higítód:U
A patron tetején van egy icipic lyuk, az azért van ott, hogy amikor nyomtatsz, a patronból ugyebár eltávozik a tinta és hogy ne legyen vákuum ezért kell a légbeömlő nyílás;] Azon meg nemhiszem, hogy tudnál beadagonli bármennyi oldószert is. Milyen patron? 26 vagy 27?

ha 27-es, akkor mázlid van, nem kell sokat hekkelni. Leszeded a zöld kupakot egy kés segítségével, majd kiszeded azt a szíínű szivacsot, amelyik nem műxik, majd kimosod a higítóddal

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14) torogyuri válasza Winner_hun (#13) üzenetére


torogyuri
aktív tag

Én a higítós utántültő szettre gondoltam... :U De télleg köszi hogy adni akartál :)
Ja és 27-es van ebbe kéne egy kis higítót adagolni hogy kitisztítsa a fúvókákat sztem a patronnal nincs baj...Megpróbálom a módszeredet ...

(#15) biker válasza Dave™ (#3) üzenetére


biker
nagyúr

kis fogalmad kéne legyen a lexmarkról, mielőtt fikázod.
kezdjük ott, hogy NINCS benne nyomtatófej, ergó a patron van és ennyi. nincs mi rossz legyen a patronon kívül. ''ilyenek a lexmarkok''


Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16) biker válasza torogyuri (#14) üzenetére


biker
nagyúr

tegyél hígítót egy kis tálkába, esetleg tegyél alá itatóst, és arra öntsd, majd állítsd bele fél napra a patront.
ekkor felszívja, mert a vékony fúvóka kapilláris csőként viselkedik.
ha mákod van, megoldja
ha nem, akkor új patron, és már hasít is.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#17) biker válasza Winner_hun (#11) üzenetére


biker
nagyúr

ismerős. más a festék viszkozitása, meg a szemcsemérete, és más emiatt az adagolt mennyiség.
sajnos más festéket kell keress, vagy eltűrni.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#18) Winner_hun válasza torogyuri (#14) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen, olyan higítóm van;) A patront szedd szét mindenféle képpen és szedd ki belőle a szivacsot és anélkül babráld a patront, mert ha felhigítod a szivacsban levő festéket, lehet, hogy sokkal fakóbb lesz utána. A tetejét meg simán vissza lehet utána ragasztani.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19) Tahi


Tahi
csendes tag

Sziasztok! Lexmark x1195-ös multifunkciós nyomtatóm van. A patronok 17 és 27. Mondjátok má meg, hogy milyen tintát használtok az utántöltéshez (márka, típus, stb.), mert hosszú távon drága a patronokat cserélgetni. Mindenféle tanácsot szeretettel várok. Előre is köszönöm.

(#20) Winner_hun válasza Tahi (#19) üzenetére


Winner_hun
félisten

Bementem a mistralba és vettem újratöltőt. Amilyen ott van, az jó hozzá. Legalább is a fekete az tuti. A színes az meg hol megy nekem, hol nem,lehet, hogy a patronom halt meg. Vettem másmilyet, majd kipróbálom azt is, ha eljutok odáig.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#21) torogyuri


torogyuri
aktív tag

Na kérem: szétszedtem a patront, szivacs kivesz alatta egy csepp festék nem volt. Próbáltam azt is hogy higítót öntöttem a szivacsokra és úgy nyomtattam vagyis próbáltam. Fáradozásaim eredménye az lett hogy szép színekben pompázik a kezem mivel a rászáradt réteget még a higító sem vitte le :((( .

Akkor ha új patront veszek biztos hogy jó lesz?

(#22) Winner_hun válasza torogyuri (#21) üzenetére


Winner_hun
félisten

A festék majd lekopik, amúgy újratöltőkhöz vagyis ami nekem van azokhoz adna ujjkotont:D És akkor nem lennél tiszta festék, azért vmi gumikesztyűt felvehettél volna.
Jónak kell lennie az új patronnak. szvsz

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23) csibor válasza Winner_hun (#22) üzenetére


csibor
őstag

Én töltetem ugyananyiba jön ki mintha töltőszettet vennék.Egyébként 4-ik töltésre purcant ki a 17-es patronom.

(#24) Winner_hun válasza csibor (#23) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mennyiért töltik?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#25) csibor válasza Winner_hun (#24) üzenetére


csibor
őstag

1200Ft,A töltő 4600Ft.

(#26) Winner_hun válasza csibor (#25) üzenetére


Winner_hun
félisten

:Y Arannyal töltik? Én 500 HUF-ért töltöm és egy jó minőségi töltő nincs 2k. Szal ott vmi:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27) csibor válasza Winner_hun (#26) üzenetére


csibor
őstag

Veszprém!

(#28) Winner_hun válasza csibor (#27) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez szvsz nem helyhez kötöttt. Mindenesetre ha jársz BP-n, a mistralban vegyél újratöltőt, az jó:R 1,8k

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#29) csibor válasza Winner_hun (#28) üzenetére


csibor
őstag

De az.Évi 3 töltés és közel van.

(#30) Winner_hun válasza csibor (#29) üzenetére


Winner_hun
félisten

ok;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#31) torogyuri


torogyuri
aktív tag

Haver elhívott kicsit dolgozgatni a garázsán és le is kopott :DD Legaláb erre jó volt hogy bőrig áztam

(#32) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
Lexmark x2350-es muti nyomtatóm van
A patron ujratöltése után nem érzékeli a gép
Azt mondja nincs benne paron
Ötlet?

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#33) picuri91


picuri91
csendes tag

Hogy szedjem le a patron tetejét, hogy újra tudjam tölteni?
Lexmark 27-es patronról van szó.
Hiába fezgetem, semmi.

(#34) Zotya0218 válasza picuri91 (#33) üzenetére


Zotya0218
tag

Gillet pengével kőrbe lehet vágni, de vigyázz a kezedre! ;)

(#35) bokor28


bokor28
csendes tag

Sziasztok!

Akinek lexmark 100-as patronnal működő nyomtatója van, keressen meg pm-ben.
Eladó 100-as üres patron is érdekel.

üdv: I

(#36) Hodis


Hodis
csendes tag

Sziasztok! Új vagyok a fórumon ezért lehet, hogy nem leszek szakszerű. Van egy kérdésem.Hasznéltan kaptam egy LEXMARK X2350 nyomtatót. És az amint várható volt, kifogyott belőle a tinta. Felnyitottam a házat és azt tapasztaltam, hogy csak egy patron van benne. Kicsit meglepődtem, de rendeltem uátntöltő készletet.
Amikor tölteni akartam a patront meglepődtem, mert nem találtam rajta lyukakat. Hogy lehet a patront utántöltei? Tunda valaki segíteni?

(#37) gárdi


gárdi
csendes tag

Sziasztok lenne egy kérdése, aki ért vmit a lexmarkhoz egy x1170 es típusom van az a gond vele hogy nem nyomtat a patronból a tinta folyik ha kiveszem kiürülve nincs de a papira nem nyomtat semmit. vkinek vmi ötlet ? :Y

Adjon az Isten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.