Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) salaxx


salaxx
tag

hi mindenki!

Azért kéne a fentebb említett cucc (ha létezik) mert most nosztalgiából eljátszanék industry giant 2-vel csak az a baj hogy régi gépen ment, de mostmár 6600 gt van és nem ismeri fel a kis sajátbejáratú VGAsetupja:S....szóval a játékkal kéne vhogy elhitetni, ha lehet, hogy ugyan ez nem is egy 6600gt:):)....+tudom hogy az 1.3-as patch a játékhoz megoldaná a gondom...csak sajna a játék...khmmm...túl eredeti:):)...szóval ez nem a legjárhatóbb út, ha értitek (sőt azt is tuodm hogy már csak 990 ft a...szóval a patchelhető)

Na de lényegre! Légyszi ha valaki tud vmi ilyesmi progiról az légyszi üzenjen. Köszi mindenki

[Szerkesztve]

(#2) czappa válasza salaxx (#1) üzenetére


czappa
aktív tag

Nem ismerem a játékot, de ha ez dos-os, akkot keress rá a dosbox-ra, ami egy dos emulátor.
Ha windowsos, akkor nem arról lesz itt szó h nem szereti a 6600-at hanem h mondjuk te xp-t használsz, ez meg mondjuk 95-re jött ki.
Elvileg ekkor működhet az xp-s ''old-win-emulátor'' ami alapból van xp-ben, de ne reménykedj...

(#3) Rover623 válasza salaxx (#1) üzenetére


Rover623
félisten

Ha jól látom 8.1-es DirectX-et kíván...
Tegyél fel egy 98-at vhova, adj neki vmi régi NVIDIA drivert és 8.1-es DirectX-et...

De nehogy már ne legyen 1000 Ft-od arra a játékra ami kedves a szívednek...a héten egyél két hambival kevesebbet és megvan az ára...:U

primus inter pares

(#4) Winner_hun válasza salaxx (#1) üzenetére


Winner_hun
félisten

lehet rossz próbálkozás, de asztalon az ikonon jobb klikk tulajdonságok/kompatibilitás és ott válassz ki egy régebbi oprendszert

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5) Soja válasza salaxx (#1) üzenetére


Soja
aktív tag

Microsoft virtual pc?

Virtuális windowst lehet telepíteni és futtatni a programmal, akár W98-at is.
Nekem a Starcrafthoz nagyon bevált...
Egy konténerfájlba ment el mindent, és onnan fut az egész.

3D-s grafikára nem alkalmas, de ez a játék nem is olyan. :))

Egyetlen hátrány: fel kell telepíteni a win-t ami sokáig tart...

(#6) salaxx


salaxx
tag

hát nekem starcraft simán megy xp alatt most is...de ez a virtual pcs dolog....egy ismerős is ezt ajánlotta. Cska nekem vmi egyszerűbb kéne! Volt pl régen hogy még csak tnt2-m volt és a gta3-hoz meg már mindenképp geforce kellett vmiért...és akkor volt pl egy progi ami szoftveresen emulált pl vmi dolgot ami geforcban volt és ment is gta tényleg vele. 3Dtools volt asszem a progi neve. De most ráadásul épp fordítva is kéne, szóval jobb kártyából kéne ''gyengébbet'' csinálni...pl egy gef4-et vagy akármi hasonló kaliberűt:)...erre kéne vmi...ha van

(#7) sgbo válasza salaxx (#6) üzenetére


sgbo
csendes tag

gondolom T&L-t emulált. most másról van szó (az nem lehet a baj sztem hogy jobb a kártyád.)
Az meg hogy melyik régi játék fut XP-n és melyik nem az teljesen véletlenszerű. Ha a starcraft megy az nem jelenti azt hogy Industry Giant 2-nak is kéne mennie. Szinte biztos az XP a ludas.
(esetleg tényleg meg lehet próbálni a Win 98 kompatibilitási módban futtatni. nagyon ritkán (pl nekem az Alpha Centauri) segít. de a próbát megéri)

(#8) Bakko válasza salaxx (#6) üzenetére


Bakko
tag

Tessék:[link]

Files fülnél a 3d analize lessz a te programod katt a képre és töltsd le.

[Szerkesztve]

No Comment!

(#9) tuskooo válasza salaxx (#6) üzenetére


tuskooo
addikt

Az már rég rossz, ha nem tudod megpatchelni, csak mert törött :) Leírni azért nem fogom, hogy kell...

(#10) salaxx válasza tuskooo (#9) üzenetére


salaxx
tag

*moderálva
Warez tartalom eltávolítva.
Bash


már egyébként rájöttem, hogy az ini filet írogatva át lehet ugrani ezt a videókártyatesztelős részt...csak 1-est írok azok a videó módok mellé amit tud a kártyám és ha már legalább 1 db 1-es van akkor nem csinálja az ellenőrzést és elindul a játék. De ott vége is...már a menüben nem jelennek meg dolgok meg mindig kilép a game. (nem xp-vel van gond mert régen is xp alatt játszottam)


Néztem külföldi fórumokat, ott azt írják, hogy egyszerűen a játék nem kompatibilis vhogy 6600gt-vel és kész. JoWood honlapján volt a fórum, amire a cég semmit nem reagál, pedig kérték őket egy patch erejéig, amíg át nem ment az egész JoWood gyalázásba. Szóval ez van....ha bezöldülök akkor sem fog menni:(...legalábbis nemtom hogyan.


Köszi azért mindenki az építő jellegű hozzászólásokat

(#11) celeron válasza Soja (#5) üzenetére


celeron
senior tag

Ez kajak bevállik?
Mert nekem is kellene a Kingpin nevű játékhoz! :)

(#12) csibor


csibor
őstag

A gyerek nagyon szeretne játszani A Lego Racers-el,de miota mx400-ról 9700-re váltottam nem hajlandó elindulni op.rendszer ugyanaz.Emuláció ezen is segit?

(#13) ollie válasza salaxx (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

6600GT-re telik, de 1000Ft-os játékra nem. Megvan rólad a véleményem. :U

***

(#14) Soja válasza celeron (#11) üzenetére


Soja
aktív tag

Sajnos nekem nem sikerült, és szerintem nem is lehet ''értelmes'' videokártyát emulálni. Ez, amit beállít, kb egy integrált kártya szintjével egyenlő.

(#15) tuskooo válasza salaxx (#10) üzenetére


tuskooo
addikt

Sry, cracket linkelgetni nem fogok. Sok szerencsét a megoldásához :)

(#16) csibor válasza csibor (#12) üzenetére


csibor
őstag

#12-re valaki?

(#17) ollie válasza csibor (#16) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs hozzá patch?

***

(#18) csibor válasza ollie (#17) üzenetére


csibor
őstag

Nem tudom.A probléma akkor jőt elő mikor a Ti4200 4Xagp-ét lecseréltem Ti4200 8X agp-re majd Ati 9700-re.Ugy tünik nem szereti a 8X agp-ét.Meg valami indio (bár ez nem biztos)codeket hiányol

(#19) morzsa válasza csibor (#18) üzenetére


morzsa
aktív tag

Az az indio valójában indeo. Ha még nem próbáltad, telepítsd újra a játékot.

https://linktr.ee/wbteam21

(#20) ollie válasza csibor (#18) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

intel indeo codecet külön is telepíthetsz, töltsd le, ingyenes

***

(#21) csibor válasza ollie (#20) üzenetére


csibor
őstag

Hát lehet de nekem valamiért csak fizetős oldal jőt be.X $-ért engedte volna csak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.