Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shakwill

    csendes tag

    válasz bzoley #5444 üzenetére

    Végig elég zavaros volt amit előadtam, ezért most röviden összefoglalom a dolgot, hogy esetleg másoknak is segítség lehessen. Tehát: winfast tv 2000 xp expert kártyát kellett windows7 alá telepíteni. Előtte xp-ALATT kiválóan működött.
    A gép amire telepíteni kellett: Alaplap neve Asus M2N; CPU típusa DualCore AMD Athlon 64 X2, 2500 MHz (12.5 x 200) 4800+(duplára felhúzva...); Memória 2GB DDR2; Videokártya Sapphire Radeon HD 2600 Pro;Alaplapi hangkártya: nVIDIA MCP61 - High Definition Audio Controller I Oprendszer: Windows7 ultimate 32
    Sok kínlódás és tanulás után végül sikerült.
    A telepítő fájlok: Driver telepítő: Eaglext.6.0.109.7002 Innen töltöttem le: [link]
    A kezelőprogram: WinfastPVR2-setup-20328
    Innen töltöttem le:
    [link]
    Tanulságok: A windows által automatikusan installált eszközillesztöket le kell cserélni a legújabb, az eszköz gyártója-forgalmazója által kiadottra.
    Végül: Piszok nagy szerencse kell, hogy rátalálj a megfelelő topikra (erre) és a két vén iszapszemű mélytengeri rájára segítsen, akik nekem is segítettek. Ha nem tévedek ide, most bután bámulva nyalogathatnám a tunerkártyámat.
    Nah menek tévét nézni....

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés