Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Le Mans Ultimate

Hozzászólások

(#101) bence1885 válasza tusi_ (#91) üzenetére


bence1885
tag

Ma én is megnéztem ezt a jelenséget, és valóban egy pici gázadás és már tiltáson pörög a motor, a pedál telemetria szerint is csak kb 10-15 százalékban nyomtam le a gázt. Akkor ezért nehéz kezelni a kigyorsításokat.

(#102) tusi_ válasza bence1885 (#101) üzenetére


tusi_
addikt

Ma hajnalban kiprobaltam a Ferrari 499P-t Nils javaslatara, hat ugyanaz a szar, mint a tobbi. Nem lehet egy egszsegeset kigyorsitani. A Peugeot meg nyilegyenes kormanyallas mellet is kepes kiforogni.
A P2 viszont nem szenved ettol es nem hiszem hogy azon a kb 130 Le-n mulna..
Remelem ezen javitanak/valtoztatnak. Aszketaknak ajanlom igy, de aki egy jot akar versenyezni, annak ez frusztralo. Vagy csak en vagyok bena.

eat, sleep, play, replay

(#103) JulesTS válasza RobbyJr (#73) üzenetére


JulesTS
őstag

Elkészült az új hűtés a CPU 8 fokkal, a GPU 3 fokkal lett hűvösebb:
https://prohardver.hu/tema/a_nagy_kormanyos_topik/hsz_64378-64378.html

[ Szerkesztve ]

(#104) Lac-coo válasza bence1885 (#101) üzenetére


Lac-coo
őstag

Hat de bakker , egy motor ilyen. :)

(#105) RobbyJr válasza tusi_ (#102) üzenetére


RobbyJr
őstag

Akkor a hiba nálad van, mert Hoyer, és Nils is rengeteget ment már, és nem küszködnek kigyorsítással. Egyszerűen csak meg kell szokni. ;)

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#106) bence1885 válasza Lac-coo (#104) üzenetére


bence1885
tag

Lehet még nem ültem ilyen autókban az tuti :) . Egyelőre próbálom megszokni mást nem tehetek meg az egész fizikát, kezdek ráérezni is már néha.
Online ma futottam egész jó versenyeket, grafikát is finom hangolom. Sikerült belőnöm a fix 100fps mindenhol Nils videójából. Úgy hogy most nagyon élem, de lesz még dolga a fejlesztőknek remélem nem hagyják el nagyon.

RobbyJr : Ők UFO-k, még egy talicskával is leköröznének :D

[ Szerkesztve ]

(#107) tusi_ válasza RobbyJr (#105) üzenetére


tusi_
addikt

Ja az lesz. Most epp Michit nezem, de ha en ennyi gazt adok, egyenes kormany mellett, akkor is porgok.
Kar hogy nincsenek visszajatszasban pedal allasok. Majd felveszem a korom es kielemzem :)
Ac ban is kb 2 secel vagyok lassabb, mint regen es azt tuti nem patcheltek uj fizkaval :D

Meg valami. Ti is eszrevettetek, hogy sokkal lassabbnak tunik a jatek, mint mondjuk ac? Lassabban kell venni a kanyarokat, lehet ez a bajom. Tul gyorsan megyek be es hamar akarok kijonni. Fast in fast out :D

[ Szerkesztve ]

eat, sleep, play, replay

(#108) bence1885 válasza tusi_ (#107) üzenetére


bence1885
tag

Igen, sebességérzet lassabb. A FOV-al és az üléspozícióval próbálj játszani talán, én azzal kísérletezgetek néha hátha, de egyértelműen lassúnak tűnik, ehhez képest Michi mintha repülne a pályán, bár ő 32:9-es monitoron játszik.

(#109) tusi_ válasza bence1885 (#108) üzenetére


tusi_
addikt

Lattam tegnap. Kb 2.5-3.5 seccel gyorsabb nalam Fujiban GTP-vel es nem latom, hogy hol. Vszeg mivel lassabban megy be, ezert kevesebb ellenkorrekcioval hamarabb tud kigyorsitani. Fektavan nem latok kulonbseget, meg talan korabban is fekez, mint en. En viszont turn-inen sokkal ovatosabban megyek be es kigyorsitasnal is ovatosabb vagyok - fosok hogy forgok megint - es igy lenduletet veszitek.
Sokat kell meg foglalkozni ezzel, teljesen szokatlan a fizika..

eat, sleep, play, replay

(#110) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Így 200 kór után azt kell mondjam , hogy az RF2 meg mindig zseniális!!!! Brutal. :R

(#111) RobbyJr válasza Lac-coo (#110) üzenetére


RobbyJr
őstag

Ki fogom majd én is próbálni, elvileg az első patch sok mindent javított.
Az AI mennyire jó?

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#112) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Elég jó, rf 2.

(#113) RobbyJr válasza Lac-coo (#112) üzenetére


RobbyJr
őstag

Sosem játszottam rf2-el, de ha van az AI ACC szintű, akkor az nagyon jó lesz. :K

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#114) Bandit21


Bandit21
addikt

Újra leszedtem.

Minden médiumon már nem 30 fps a box és a célegyenes, hanem 180.

Hurrá.

Cserébe box kihajtás után spaban az eau rouge felé félúton crash és kilépés.

Én tényleg akarom ezt...

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#115) macy válasza Bandit21 (#114) üzenetére


macy
addikt

Nem ment közben valami monitorozó progi vagy overlay? Nálam akkor crashel ha megy az RTSS is.

(#116) Bandit21 válasza macy (#115) üzenetére


Bandit21
addikt

Köszi, ment az afterburner épp azért, hogy lássam, mit tud. Újraindítottam, most megy végre gond nélkül.
Feltettem minden ultra / maxra és végre - igaz egyedül - de 90-110 fps közt megy (fhd csak).

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#117) tusi_ válasza Bandit21 (#116) üzenetére


tusi_
addikt

Adrenalinnal, ha megnyomod a ctrl+shift+o kombot, akkor az adrenalin overlayet tudod kukkolni. Ettol meg nem fagyott nalam semmi.

eat, sleep, play, replay

(#118) macy válasza RobbyJr (#113) üzenetére


macy
addikt

Szerintem jobb az AI mint ACC-ben, ott nálam vonatoznak, meg van hogy úgy seggbe lőnek mintha ott se lennék. Itt néztem pár napja, 2 Porsche Spaban kergetőzött szabadedzésen. 4 kört mentek úgy hogy próbálgatott előzni a hátul lévő, az első tök stabilan ment, ez meg kicsit csúszkált némelyik kanyarban, mindig próbált bemenni szűk ívre féktávon. Aztán az 5. körben meg is csinálta, utána szépen távolodott a leelőzött kollégától. Mondjuk én az AI agressziót visszavettem 35-re, mert 50-nél Le Mansban roncsderbit csináltak a rajtnál :D

(#119) RobbyJr válasza macy (#118) üzenetére


RobbyJr
őstag

Na ja, ACC-ben 1-2 pályán egyszerűen berepülnek a kanyarba, és szépen beléd mennek. Ezt már kitapasztaltam, szóval nem ér meglepetés. Mindig hátulról indulok, 100/100-as nehézségen, de könnyen élre kerülök. Van 1-2 pálya ahol erős az Ai, de ha azt mondod hogy itt jobb, akkor hétvégén kipróbálom a játékot. :K

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#120) Bandit21 válasza tusi_ (#117) üzenetére


Bandit21
addikt

Az adrenalin kis ablak ami elvileg játék indulás közbe jön be (nem az overlay) az az istennek nem tunik el játék közben.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#121) tusi_ válasza Bandit21 (#120) üzenetére


tusi_
addikt

Jatek kozbeni atfedes asszem a neve, azt kapcsold ki beallitasok menuben

eat, sleep, play, replay

(#122) Bandit21 válasza tusi_ (#121) üzenetére


Bandit21
addikt

Ki van, másik játékban az első pár mp közbe jön csak be ez az infó ablak.
Ez az ami arról szól hogy megy e a fluid meg az anti lag stb

Itt ez nem tűnik el.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#123) Bandit21 válasza Bandit21 (#122) üzenetére


Bandit21
addikt

Van kellemes meglepetés is, eddig ez nem tűnt fel:

Fana Meki ezt írja amíg betölt a játék.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#124) RobbyJr válasza Bandit21 (#123) üzenetére


RobbyJr
őstag

Viszont azt tudom javasolni, hogy az összes magot ne monitorozd, mert az is zabálja az fps-t rendesen.
GPU hőfok, FPS, meg GPU kihasználtság bőven elég.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#125) Bandit21 válasza RobbyJr (#124) üzenetére


Bandit21
addikt

Köszi, ki lőttem a fenébe.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#126) RobbyJr válasza Bandit21 (#125) üzenetére


RobbyJr
őstag

Max a CPU használatot be rakhatod, hogy átlagban az egész mennyit dolgozik.
Régen én is csináltam ezt, hogy kiraktam az összes magot, és 15-20fps-el kevesebbet mértem.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#127) tusi_


tusi_
addikt

Hat en azt hiszem parkolo palyara teszem egy idore. Minden 3. betoltes sikerul csak, a tobbinel 97% korul kifagy es ki sem tudom loni, ki kell jelentkeznem a winbol, hogy bezarja ezt a szart. Eddig csak le mans csinalta ezt, mostmar minden palya. Letoltott valamit inditas elott, kb 900mb-t, de most meg rosszabb, mint volt. Fasza kis csapat ez, ezek is visszafele lepkednek mint a naughty dog. TLOU volt meg ilyen katasztrofalis.. :W

eat, sleep, play, replay

(#128) RobbyJr válasza tusi_ (#127) üzenetére


RobbyJr
őstag

Eseménynaplóban az alkalmazás résznél mit ír ki, mi miatt van a fagyás?
Régen nálam akkor volt ilyen, mikor a virtuális memória rosszul volt beállítva, most hogy 32gb ramom van sosem tapasztaltam ilyet.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#129) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Én 10 éves felig-meddig hibás géppel játszom 8 G rammal, és médiumon fut gond nélkül. Annyira azért nem szar ez . :D

[ Szerkesztve ]

(#130) RobbyJr válasza Lac-coo (#129) üzenetére


RobbyJr
őstag

Egyes gépeken tuti valamivel összeakad akkor, és amiatt lép ki.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#131) tusi_ válasza RobbyJr (#128) üzenetére


tusi_
addikt

32GB ramom van es a virtualis memoria ki van kapcsolva evek ota. Es nem, nem fogom bekapcsolni egy buggos jatek miatt. Ha nem megy, akkor nem jatszom vele, rakjak rendbe.
A jateknak kinezetre meg 8gb ramot sem szabna hasznalnia, ez nem egy OpenW jatek, pl. RDR2, de megcsak nem is ACC.
Ha rendbe raktak, ranezek megint.

Amugy tegnap mentem - egyedul, ugy betolt - Glickenhaussal Sebringen es az alap setup borzalmas. Ugy pattaog az auto, hogy nem tudtam fekezni es elfordulni, tobbet volt levegoben a kerek, mint az aszfalton (nagyon jo a fizika)

Mintha grafikailag es reszeltek volna rajta, replayben szemmel lathatoan pattog az auto es rengeteget szikrazott, ez mintha nem lett volna benne eddig.

Idom 1.51 volt Sebringen, ami kb 3sec a jo idotol, de egyszeruen nem tudok kigyorsitani, amint hozzaerek a pedalhoz - erzesre 1cm pedal lenyomas - mar all is keresztbe az auto, meg akar egyenes kozepen is 4. ben. Persze pattog az auto es Sebring nem a tukorsima aszfaltrol hires :D

Osszessegeben nagyon kecsegteto a jovore nezve, inkabb legyen jo fizika es sok bugg, mint forditva. Patchelni egyszerubb, mint ujra irni a fizika reszet.
Nemtudom, ti hogy vagytok vele, de eddig a leg valosaghubb szimnek nez ki.

eat, sleep, play, replay

(#132) tusi_ válasza RobbyJr (#130) üzenetére


tusi_
addikt

Allocated Memory 17gb, ennyit tudtam kivenni legutobb a hibauzenetbol, mert eltunik es nem tudom leokezni sem. Nem a desktophoz crashel, hanem vissza az introba..

Windosban minden mukodik tovabb, csak nem tudom kiloni a jatekot sehogy, taskmanager nemhozhato eloterbe, talcarol sem lehet bezarni... Alt+tab mukodik, de csak a game van eloterben... Egy kaosz.
ctrl+alt+del, kijelentkezes, akkor bezarja vegre.

eat, sleep, play, replay

(#133) Lac-coo válasza tusi_ (#131) üzenetére


Lac-coo
őstag

Azt nem értem.miert pörög ki egyenesben az autó nálad 4. - ben....Amennyit próbáltam, nem sokat mert nem érdekel a kategória... de az az autó atomstabil egyenes kormanyallasnal.

(#134) dino_m válasza tusi_ (#132) üzenetére


dino_m
senior tag

Van NVidia Geforce Experience-d? Nálam az miatt szokott beállni így, hogy csak reset-tel vagy kijelentkezéssel tudok kilépni. Igaz ez mostanság többnyire az AMS2-nél szokott előfordulni. LMU-val még nem tapasztaltam, kisebb hibáktól eltekintve jól megy.

[ Szerkesztve ]

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#135) Bandit21


Bandit21
addikt

Az hogy fp es quali alatt nem látom a többi autót csak versenyen az bug vagy feature?
Nincs bekapcsolva a private fp.
Tegnap bátor voltam és miután medium 150-180 FPS volt minden fel raktam maxra.
Így is maradt 90-110.

Egészen addig amíg el nem jött a verseny, 30 autóval Monzaba.

Olyan diavetites lett belőle hogy csak na.
Persze játék közbe nem enged az érdemi grafikahoz nyúlni ezért végül kiléptem de legalább egy időmérőt végig toltam a Ferrari hyper carral és élvezhető volt.

A túl gyors gázpedál valós dolog de érdekes módon elsőre nekem is volt amit Tusi ír hogy akár 4 be egynesbe is pörög az autó ez most elmúlt.

A kocsi energia hogy működik?
Engine map gondolom 200 kw al a leggyorsabb de a regen? Ott is 200 a jó? (Időmérőre)

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#136) tusi_


tusi_
addikt

Lac-coo: ezt en sem ertem es nagyon zavaro. A pedal mozgasa tok linearis a jatekban es alig egy centit nyomok le rajta egyenes kormanynal es az auto hatulja kitor. A Peugeot ilyen szempontbol a legrosszabb, pedig az lenne a kedvenc autom. ByKolles a legkezesebb, vszeg mert az lassabb, mint egy P2 :D

dino_m: AMD-van, nincs experience. De nem driver hiba, akkor visszallna a teljesitmeny beallitasom. Siman elfogy a ram a game szerint, holott HWINFO szerint a fele sincs kihasznalva.

Ugyanez volt a TLOU-nal, aztan kipatcheltek.

eat, sleep, play, replay

(#137) Lac-coo válasza Bandit21 (#135) üzenetére


Lac-coo
őstag

Hát ha nem találkoztok a pályán, nyilvan nem látod őket. De ott vannak. Hud-on látszik a különbség mennyivel mennek előtted vagy utánad, várd be őket.

(#138) macy válasza Bandit21 (#135) üzenetére


macy
addikt

Én azt olvastam hogy az elektromos motor nem plussz teljesítményt ad, hanem kevesebb üzemanyag fogyasztást eredményez.

(#139) Lac-coo válasza tusi_ (#136) üzenetére


Lac-coo
őstag

Csak megnezem már este....

(#140) Bandit21 válasza Lac-coo (#137) üzenetére


Bandit21
addikt

Tok üres a box. Elvileg köröznek de nem látszanak.
30 autót azért észre vennék egy 10 vagy 20 perces quali közbe de egyet se láttam Monzaban

Külön félre álltam egy idő után és vártam.
A kijelző alapján mentek (a listán láttam hogy vannak idejeik) de se a pályán se a térképen nem volt senki csak én.
A futamon már igen.

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#141) bence1885 válasza Bandit21 (#140) üzenetére


bence1885
tag

Online a kvali általában mind privát kvali mint az iracingnél(hudon látszanak de valójában nem látod őket ). Az is számít hogy a beállításokban mennyire van állítva a látható autók száma.

Lőjétek a MAX FPS is valamire pl nálam 100 akkor is elvileg stabilabb lesz a játék.
Jövőhéten várható egy nagyobb patch kíváncsi leszek rá, nekem úgy tűnik most már sikerült stabilan beállítani mindent.
Akit érdekel bedobom ide a beállításaimat, milyen felbontással milyen géppel játszom.

[ Szerkesztve ]

(#142) Bandit21 válasza bence1885 (#141) üzenetére


Bandit21
addikt

Nálam a privát mellett ki van véve a pipa és látható autók számát 30-ra tettem.
Épp az ai lett volna amit meg akartam nézni fp/q közbe de így nincs esély rá.
Nyilván érdekel rajt után mit csinál ha 30 kocsit kezel de jobban érdekelt, mi van 1-1 be küzdelem közbe. De majd állítok meg mindent oda vissza és egyszer csak majd megjelennek.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#143) Bandit21


Bandit21
addikt

Az nekem tűnt fel egyedül későn/ nem olyan nagy szám hogy a Meki LM felirattal indítja a játékot?

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#144) zsalesz


zsalesz
tag

Nálam általában akkor fagy ki a játék ha egy Race Weekend alatt a felvezető kört elnyomom Backspace-el. Le Mans-nál ez mindig megtörténik, a többi pályánál véletlen szerűen. Ez másnál is jelentkezik?

(#145) RobbyJr válasza tusi_ (#136) üzenetére


RobbyJr
őstag

Akkor ez játék hiba, felhalmoz valamit feleslegesen, és kifagy. Majd ezt akkor javítani fogják. :K

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#146) Botamas válasza bence1885 (#141) üzenetére


Botamas
csendes tag

Engem érdekelne és megköszönöm, ha megosztod... Én még nem találtam meg a megfelelő beállítást a gépemre (i5-8500, 16GB, RTX 4070), nem tölt be, kidobál, lefagy és nálam is tök üres a pálya.

(#147) bence1885 válasza Bandit21 (#142) üzenetére


bence1885
tag

Hmm. Lehet Bugos az AI ezen része, én csak online játszom, egy darabig szemvedtem az AI-al aztán hagytam is, valami ott nem stimmel ugrál tőle az fps meg mindenféle anomáliák jöttek elő, csak a stabil graf/FPS kombót akartam belőni, de arra sem jó. Menj Online practice-t ott nézegesd nekem sokkal stabilabb. Meg én azt csinálom ha állítok valamit a grafikán pl egyből nyomok egy játék restartot biztos ami biztos.
Nálam egyenlőre egész szépen játszom 100fps-sel kb High beállításokkal valami Ultrán van, online is ha pl 18-20 autó van akkor is jó.
Ja állítolag az Audion beállításoknál is érdemes lejjebb venni a hangok számát 256-ról max 64re az is galibát tud okozni. Egyre jobban élem a játekot. A fizikát is kezdem szokni tegnap több nagyon jó futamot is sikerült futni, persze ha nem futsz bele idiótákba de ez minden játékra igaz. SR nagyon nehéz feltornászni azt vettem észre legalábbis úgy gondolom, de ha sikerül kevesebb esély lesz NFS harcosokkal játszani.

(#148) Bandit21 válasza bence1885 (#147) üzenetére


Bandit21
addikt

Köszi este próbálom ezeket!

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#149) bence1885 válasza Botamas (#146) üzenetére


bence1885
tag

Ok délután kifotózom. Igaz nekem csak egy 3070ti van, de i9 9900 procival, lehet nálad csökkenteni kell valamit majd úgy tudom a nagy szimek a sok számítási feladatoktól procit is zabálják rendesen.

(#150) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Én látom minden event alatt az AI kat...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Le Mans Ultimate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.