Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hartaibalazs


hartaibalazs
újonc

Sziasztok.

Van egy 2 hete fent álló problémám amire sajnos egyedül nem jöttem rá így a ti segítségeteket szeretném kérni. Van egy teljesen új számítógépem ami a következő részegységekből áll:

Konfig:
Alaplap: Asus B250 Strix
Processzor: Intel i5 6500 3.2Ghz
Memória: 8GB Crucial 2133 Mhz
Videókártya: Nvidia 1050TI 4GB
SSD: 128GB SanDisk
HDD: 500GB WD
Tápegység: Chieftec 600W

A probléma pedig a következő. Már Windows alatt is laggol az egerem. Fura az eset leírása mert nem minden esetben ugyanolyan mértékű a laggolás. Mintha valamivel összefüggésben lenne.
Az egerem egy SteelSeries Rival 100 amelyet eddig 1000 DPI-n használtam és teljesen jól tudtam használni. Most ez az 1000 DPI nagyon lassú a másik lehetőség a 2000 DPI amin már nem érezni annyira, hogy lassú lenne a mozgás de
még mindig sokkal lassabb mint volt annó 1000 DPI-n.

Játékban Counter-Strike GO-ban pedig eszméletlen rossz, hogy ahogy húzom az egeret utána huz még egy kicsit.

Egérgyorsítás ki van véve a Windowsban és használok Mause fix reget.

Amiket már megcsináltam:

Windows 10-ben kikapcsoltam az X-Box videojáték rögzítést.
Msconfigban engedélyeztem a 4 induló processzormagot.
Energiagazdálkodási lehetőségnél már próbáltam a teljesítmény centrikusat és a kiegyensúlyozottat is.

A monitorom 60Hz-t tud de már próbáltam 144 Hz-el is ugyanez volt a probléma. Az egeret próbáltam más gépben ott nem tapasztaltunk ilyen problémát még ezt a gépet próbáltam más egérrel és másik billentyűzettel de ugyanez.

Próbáltam régi drivert új drivert, bios a legfrissebb van de semmi nem változtatott eddig a problémán.

Végére a slusszpoén: 3 hete volt egy másik új gépem és ugyanezeket a dolgokat produkálta.

Valaki valami help?

Üdv, Balázs

Sosem létezett még zseni az őrültség árnyalata nélkül.

(#2) Intruder2k5 válasza hartaibalazs (#1) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Legközelebb mielőtt új topikot nyitsz, legyél szíves használd a keresőt, mert több mint valószínű, hogy a meglévő témák közt is lesz olyan, amibe a kérdésed beleillik, és egy nagyobb, forgalmasabb témába választ is előbb remélhetsz.

Jelen kérdésedet javaslom az alábbi témák valamelyikében feltenni:

Egér probléma

Ezt a topikot pedig zárom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.