Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Labdarúgás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) rdi


rdi
veterán

Hát ezeknek nincs egy épkézláb passszuk, ami saját játékosukhoz menne...
de most meg 11 -es !!!!

Fej! Tor! Potroh!

(#3) Drizzt válasza rdi (#1) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ha neked ez a meccs szar, akkor nem láttad a tegnapi eto-bm-et, az tényleg szar volt, ez viszont tetszik, az a majom Barthez megint elront mindent a csapatának...

I am having fun staying poor.

(#4) Som@


Som@
őstag

Ha nem tetszik, ne nézd!
És ne nyiss ilyen topikokat! ;)

Ott van pl. az OFF TOPIC.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#5) KovacsUr válasza rdi (#1) üzenetére


KovacsUr
addikt

Mit szólnál, hogyha ebből a témából csinálnánk egy általános ''foci topic''-ot? Próbáltam keresni, hogy odaküldjelek, de nem volt :U :D

[Szerk.]

Hopp! Elkéstem. Majd legközelebb.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#6) Som@ válasza KovacsUr (#5) üzenetére


Som@
őstag

Akkor legyen így! :) Bár nem tudnék egy igazán frappáns címet kitalálni. :(
Nincs ellenvetésem.

De ez az anyázás nem való ide...

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#7) KovacsUr válasza Som@ (#6) üzenetére


KovacsUr
addikt

Oké, akkor átneveztem, megnyitottam. Ha jobb címet tud valamelyik kedves kolléga, nevezze át nyugodtan, ennyire tellett.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#8) lesaux válasza KovacsUr (#7) üzenetére


lesaux
veterán

Nagy labdarúgás topic :))

(#10) atee07


atee07
tag

Akkor általánosan a tegnapi meccsről:én speciel a Valenciának szurkoltam,de amikor kiállították Barthezt-jogosan-,akkor sajnáltam a fiatal kapust,beáálni egy kupadöntőben,11-esnél,nem lettem volna a helyében.A 2.félidőben lehettett volna nagyobb is a különbség,de a Valencia sorra hibázott a Marseille 16-osán belül,ilyenkor állandóan a fejemet fogtam.Na mindegy,a lényeg,hogy nyertek.:C:C:C
Ki lett a meccs legjobbja,Mista?

''Egyszer annyira depressziós voltam,hogy le akartam ugrani a tizedikről.Hívtak egy papot,aki ennyit mondott:Elkészülni... Vigyázz...'' - Woody Allen

(#11) nilrem


nilrem
tag

A nagy meccs most koevetkezik 22-en. Man. UN. - MILLWALL. angol kupadonto.
Millwall forever!!!

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#12) nilrem válasza nilrem (#11) üzenetére


nilrem
tag

Na ez aztan komoly topik lett!

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#13) atee07 válasza nilrem (#12) üzenetére


atee07
tag

:DD Ja,én is azt vártam,hogy egy kicsit beindul.Akkor megkérdezem,hogy szerintetek ki lesz a magyar bajnok?

''Egyszer annyira depressziós voltam,hogy le akartam ugrani a tizedikről.Hívtak egy papot,aki ennyit mondott:Elkészülni... Vigyázz...'' - Woody Allen

(#14) nilrem válasza atee07 (#13) üzenetére


nilrem
tag

Nem az akinek, most ujbol eselye lett ra! :C

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#15) lesaux


lesaux
veterán

Jó, hogy megint Fradi-Debrecen párosítás lesz az utolsó fordulóban. Ezek semmibôl sem
tanulnak? Ilyenkor nem bánnék egy kicsit irányított sorsolást.
Meg MTK-Újpest. Ez azért is jó, mert miután kihuligánkodták magukat a fradisták,
átvillamosozhatnak a Hungária körútra...

(#16) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hehe, én nagyon örülök az Újpest sikereinek, remélem nyernek. Elég a tavaszi tabellára pillantani, csodát művelt Véber és Mészöly. Elég nagy szívás ez Mezeynek...

I am having fun staying poor.

(#17) csabika25 válasza Drizzt (#16) üzenetére


csabika25
aktív tag

Teljesen off: szerintetek meddig lesz az Üllői úti stadion melletti villamosmegállóban kirakva a Milka Lila Stars plakát?:DD

''Isten fut Windows alatt''

(#18) nilrem válasza csabika25 (#17) üzenetére


nilrem
tag

Ez jo!
A fradinak osszecsaljak a meccset. 3-at kell az ulloin rugni, hogy egyet adjanak.
Ute megveri az Mtk-t es O lesz a bajnok.

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#19) csabika25


csabika25
aktív tag

Erre kíváncsi leszek. Idén szerintem a Loki érdemli meg legjobban a bajnoki címet. A Fradinak semiképp nem adnám. Pintér egy olyan szellemet hozott a csapatba, aminek nem lenne helye a nemzetközi mezőnyben. Hogy van az, hogy minden meccsen kiállítanak valakit? Jójó, Pintér kőkemény védő volt annó, de mégis... Az UTE fiatal csapata szimpatikus, de még nem érett a BL-re. Talán jövőre.

''Isten fut Windows alatt''

(#20) Drizzt válasza csabika25 (#19) üzenetére


Drizzt
nagyúr

De a tavaszi teljesítmény alpján egyértelműen az Újpest érdemli meg.
15 meccs, 11 győzelem, 2 döntetlen, 2 vereség, nézzetek a tavaszi tabellára.

I am having fun staying poor.

(#21) nilrem válasza Drizzt (#20) üzenetére


nilrem
tag

Ute megnyeri a bajnoksagot.
A Haladas osztalyzoval bentmarad.
Franciak az eb-n kiesnek a csoportbol, anglia megnyeri az eb-t.
Millwall nagyon szepen fog szerepelni az UEFA kupaban.
Na ez az en almom.

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#22) Drizzt válasza nilrem (#21) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Az enyém is hasonló, csak annyi kivétellel, hogy Szpari holnap nyer a Vasas otthonában, Diósgyőr Vácban kikap, vagy a Nyíregyháza kiejti osztályozón a Haladást... ;]
De az utóbbi álom. A Fradit mindig is utáltam. A 21.30-as meccskezdés egyébként igen merész...

I am having fun staying poor.

(#23) nilrem válasza Drizzt (#22) üzenetére


nilrem
tag

Na ebbol pedig a Hali a legfontosabb. Bar most borzaszto gyengek.

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#24) atee07


atee07
tag

''Hurrá!'' Ma olvastam a Teletexten,hogy Tökölinek jún. valameddig visszaadták a játékengedélyét.Miért?Azért,hogy szívjon a Loki.És még mondja valaki,hogy nem a Fradit segítik állandóan:((
Ja,és direkt kevés jegyet adtak a Lokinak,30 perc alatt elkapkodták.:(((

''Egyszer annyira depressziós voltam,hogy le akartam ugrani a tizedikről.Hívtak egy papot,aki ennyit mondott:Elkészülni... Vigyázz...'' - Woody Allen

(#25) perempe


perempe
addikt

Hallottam, hogy viszaadták Eltököli játékengedélyét. Szégyen! Máshol videó alapján is eltiltanak utólagosan, csak itthon nem. Az MLSZ fradibuzi. (Később állítólag meg kell még jelennie. Ki érti ezt?) Nagy baj lenne, ha nem szid6ná a bírót a játékos a meccs előtt/alatt/után? A provokáló játékosokat el kellene tiltani, nem őket igazolni. (Ez mindenkire érvényes.)

A MLL viszont nagyon jó döntést hozott a külföldi játékvezetőkkel, az FTC-UTE meccsen jó volt a bíró.

Az RTL 21.30-or közvetíti a meccseket a ''villaműsor'' után.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#26) atee07 válasza perempe (#25) üzenetére


atee07
tag

Az MLSZ fradibuzi

Sajnos ez van.Egy éve,amikor volt a botrányos Fradi-Loki,utána először ''súlyos'' bírság,majd még ezt is csökkentették:pontok vissza a Fradikának,pénzbünti vissza,nagyon felhúztam magam,az edzőnket leütik,játékosainkat megverik és erre...
Ezt nem csak azért mondom,mert lokista vagyok,de ezek az ''íteletek'' a magyar foci szégyenkönyvébe kerülhetnének.Az egész arról szól,hogy hogyan ne büntessük meg a a Fradit és játékosait,ha súlyos és kevésbé súlyos dolgokat követnek el.Nálunk valaki megdobta az MTK pályaedzőjét,utána szép kis bírságot kaptunk,pedig nem lett semmi baja.Ugyanez Fradi-módra:megveregették volna a vállát a ferencvárosi vezetők,meg az MLSZ is:''Jól van,ügyes vagy,vsak így tovább!''.:(((:((:(((:((:(((:(:(:(:(((
Bocs az érzelmi túltengésért:D

''Egyszer annyira depressziós voltam,hogy le akartam ugrani a tizedikről.Hívtak egy papot,aki ennyit mondott:Elkészülni... Vigyázz...'' - Woody Allen

(#27) perempe válasza atee07 (#26) üzenetére


perempe
addikt

A 6 pontos büntetés még állt, amikor a Pécs meccsét elcsalták a fagyi javára. Csapatkapitányuk, a nyihaha példamutatóan bunkó focista, az ilyeneket kellene elzavarni a pályáról. Durván játszik, anyáz, edzőjük szintén, össze nem lehet hasonlítani Pintért Szentessel.

Nekem a Lipcsei féle mentalitás a magyar foci megtestesítője: felrúgom, ha jobb nálam (hátraballgva 2-3 métert) + még be is szólok neki/hergelem a meccs alatt.

Off.:
Szvsz csak 2 csapat nézhető ma itthon: Loki és UTE.

A szotyidobálás büntetését lehet vitatni, de inkább a Tökinek is meg kellett volna kapnia a 3 meccses eltiltást. Mondogatta a magáét nyáron, hogy elmegy a Margitba, meg minden hülyeség, de senkinek se kellett. Szvsz jobban meg kellett volna veni. Azon a meccsen az FTC több focistája botrányosan sportszerűtlenül focizott, volt, aki verekedett is. (Pofonvágott valaki valakit.)

* Brahms: 4. szimfónia *

(#28) lesaux válasza perempe (#27) üzenetére


lesaux
veterán

Nekem a Lipcsei féle mentalitás a magyar foci megtestesítője: felrúgom, ha jobb nálam
(hátraballgva 2-3 métert) + még be is szólok neki/hergelem a meccs alatt.
Off.:
Szvsz csak 2 csapat nézhető ma itthon: Loki és UTE.


Bajzát Péter meg Erôs Károly tényleg angyalok Lipcseihez képest...

(#29) perempe válasza lesaux (#28) üzenetére


perempe
addikt

Nem védek én senkit se. (Ezt a 2 játékost nem ismerem annyira, csak Bajzát ügyeiről hallottam.)

* Brahms: 4. szimfónia *

(#30) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Szerintem ebben az idényben a loki messze a legjobb teljesítményt nyújtja. Az uefában is ők meneteltek a legtovább, sztem viszonylag sportszerűek is. Sok magyar focista példát vehetne róluk, mind teknikailag és a hozzáállás terén is.
A tavalyi FTC-DVSC meccs miatti büntetés meg sz*rt se ért szerintem. Talán ha nem adják vissza a 6 pontot, ma már nem lennének ilyen sportszerűtlenek a fradisták...

(#31) nilrem válasza perempe (#29) üzenetére


nilrem
tag

Hol van meg a 21.30 gyerekek. 18.00 Haladas -Zte ez Fradi - Ute szinten van a hangulataban.

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#32) nilrem válasza nilrem (#31) üzenetére


nilrem
tag

na 1-0 ra vezet a hali

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#33) nilrem válasza nilrem (#32) üzenetére


nilrem
tag

1-1 a francba

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#34) Drizzt válasza nilrem (#23) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hát, úgy tűnik, Szpari-Hali meccs lesz az osztályozón...
A nyíregyi fordulóra biztos kimegyek.
Sajna a Vasast Pesten nem sikerült legyőzni. :( Pedig akkor nem lenne osztályozó, s a DVTK-tól kéne féltened a csapatodat.

I am having fun staying poor.

(#35) nilrem válasza Drizzt (#34) üzenetére


nilrem
tag

Az lesz. Szerdan meg szombaton lesz a meccs, de melyik szerdan es melyik szombaton azt nem tudom. Es foleg a lenyeg, hogy mikor leszunk idegenben.

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#36) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Tipp:

MTK - Újpest - 1:3
FTC - Debrecen - 1:1 (--> félidőben 0:1, 78. percben Lipcsei Peti reklamálásért* megkapja 2. sárgalapját, ennek ellenére Tököli Gera remek passzából a 92. percben egyenlít. A Fradi-szív bajnoki címet ér az Újpestnek.)

Szerk.: *ez lehet, h kicsit erős külföldi játékvezető ismeretében :)

[Szerkesztve]

(#37) perempe válasza Apollo17hu (#36) üzenetére


perempe
addikt

Az UTE-nak az utolsó percekben szabad csak gólt lőni, mert a fagyisok azt meghallva egyből kapnak 2-3 gólt.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#38) Apollo17hu válasza perempe (#37) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Hát...
Ha ez így lenne, akkor a szurkolók még a tavalyinál is nagyobb balhét csapnának. :(

(#39) PrinczA


PrinczA
őstag

En meg nem kaptam jegyet a Fradi mecsre :O

(#40) perempe válasza Apollo17hu (#38) üzenetére


perempe
addikt

Inkább örülnének.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#41) Apollo17hu válasza Apollo17hu (#36) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Hogy az Újpest nem tudta megverni az MTK-t... :( ...így valóban a Ferencváros érdemli meg a bajnoki címet.

megj.: az eredményre vonatkozó tippem ''majdnem'' bejött :)

(#42) Djuice válasza perempe (#37) üzenetére


Djuice
csendes tag

imádom az ilyen embereket.... :(((

[Szerkesztve]

(#43) X-COM


X-COM
nagyúr

haha
bajnokcsapat :DD

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#44) B.Kox


B.Kox
tag

:)):C:DD:DD:DD:C:))

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#45) Drizzt


Drizzt
nagyúr

B@ssza meg!!!

:( :( :(

Hogy mennyire utálom én a fradit!

Hajrá Újpest!!!

Így is a tavasz bajnoka.

I am having fun staying poor.

(#46) #16741888 válasza Drizzt (#45) üzenetére


#16741888
törölt tag

Nem baj majd legközelebb!....:C:C:C:C
Fradi olé Fradi olé Fradi olé olé oléo....

[Szerkesztve]

(#47) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Egyébként ''kifejezetten tetszett'' az a mód, ahogy a két meccset egyszerre közvetítették, 80 perc Ftc-DVsc, 10 perc Mtk-Ute.

I am having fun staying poor.

(#48) #16741888 válasza Drizzt (#47) üzenetére


#16741888
törölt tag

És ez így nagyon jó volt! Csak az volt a baj hogy túl sokat adtak az Újpestről!

(#49) Drizzt válasza #16741888 (#48) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Neked lehet, hogy jó volt.
Szerintem viszont már itt el volt baszva ez a része az estémnek. Azért vártam egész héten, hogy megint láthassam az Újpestet, erre kapok 90 percből 10-et...
Az Rtl is bekaphatja...

I am having fun staying poor.

(#50) #16741888


#16741888
törölt tag

Vazze haveromat full premier plánba mutatták! A nagy feje kitöltötte az egész képet!:DD A mecs után amikor mutatták közelről a szurkolókat! Másodszorra már pózolt is.:)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Labdarúgás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.