Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Külső Toshiba HDD probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Sziasztok!

Van nekem egy igen remek 500 gigás külső Toshiba vinyóm. Az égvilágon semmi bajom nem volt vele, de tegnap "berregett egyet a windows 8", lefagyott. Nem újdonság 2 giga rammal, újraindítottam: azóta nem érzékeli a vinyót. Direkt erre mentettem a fél életem, hogy ne az oprendszeres vinyón legyen. Történt már ilyen egyszer régen egy másik vinyóval, akkor elég sok adatot sikerült visszamenteni. Az a baj, most pl. a Recovery Disk nem is látja a vinyót, a windows is csak holmi H cimkéjű meghajtóként. Megnyitni természetesen nem lehet, még formázást sem ajánl fel. HDD Regenerator átnézte, 1 bad sectort talált.

Minden segítséget nagyon megköszönnék...

[ Szerkesztve ]

(#2) King Unique válasza sum-blink (#1) üzenetére


King Unique
titán

Szia!

Először is ilyen kérdéseknek nem kellene új topikot nyitni, hanem a megfelelőkben feltenni: Külső merevlemezek - USB, eSATA, FireWire HDD, HDD probléma (nem adatmentés). Máskor légyszíves nézz körbe előtte tüzetesebben!

Javítást se ajánlotta fel a Windows, lemezkezelőben (meghajtó betűjel hozzárendelés se megy, nem lett RAW?), eszközkezelőben látszik, illetve HD Sentinel állapotát milyennek látja :F Jöhetnek akár screenshotok is a fenti 2 topik valamelyikébe. Valamint meg kéne próbálni másik gépen / másik rendszeren is.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Külső Toshiba HDD probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.