Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A hozzá nem értők telefonja lesz. Mert normális ember pénzt ezért nem add. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2) novinyul válasza pusszycat (#1) üzenetére


novinyul
veterán

Komolyan a HMD vezetősége komplett debilek gyülekezete lett. Pedig a kezdés anno elég ígéretes volt :( Azt most meg hogy lassan az összes klasszikus Nokia telefont legyalázták, elkezdték kiadni ezeket a nem is tudom miket. Ezekhez képest a Doogee, Ulefone, Blackview "A" brand :(((

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3) Fancy-boy válasza novinyul (#2) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Lehet pénzmosásra használják a céget. :DDD :D
Szerk.: Aki tudna szerválni valahonnan egy olyan Heineken féle Boring phone-t, az szóljon.

[ Szerkesztve ]

(#4) kbyte1024


kbyte1024
addikt

KB 0 értelmezhető telot adtak ki idáig is. Csodákra nem kell számítani mert HMD lett :C

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez aztán igazán reteknek ígérkezik...

De már most nem hullagyalázás, szimplán maguktól ilyen hülyék...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) spect80


spect80
senior tag

Az MA mobil-gourmet közönségének kicsit nagyok az elvárásai :)
Globálisan nem a 1000+ EUR értékű Android telefonok fogynak, hanem a alsó-közép és alsó kategóriások, mert a világ nagyobbik része nem hajlandó, vagy ami még rosszabb nem képes ennyit kiadni egy telefonért. [link] [link]
Magában az a tény, hogy öntik ezeket az alsópolcos, szemétnek tűnő telefonokat még nem baj, mert ezzel lehet nagyobb piacot szerezni. Sőt egy HMD-vel szemben a vásárlóközönség talán nem is támaszt majd akkora elvárásokat mint egy Nokiaval szemben, ezért még fel is futhat ha az árukat jól lövik be (de esélyesebb, hogy ezen fog elúszni :) ).
A Nokia elengedése nem akkora baj, mert a név kötelez így tényleg illett volna valami presztizs felsőkategóriás telefont is kiadni, de ilyen piaci részesedés mellett nem hiszem, hogy megengedhetnek maguknak pénztemető projekteket.
Egy szó mint száz először a bevételeket kell rendbetenni, azt pedig nem a rétegtelefonok gyártásával lehetséges.
Ha a HMD túléli, azt tudom elképzelni, hogy idővel a Nokia brand-et arra használják majd, mint a ZTE a Nubia-t

[ Szerkesztve ]

(#7) Graphics válasza spect80 (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha a HMD túléli, azt tudom elképzelni, hogy idővel a Nokia brand-et arra használják majd, mint a ZTE a Nubia-t

Szerintem ez felejtős, nem hiszem, hogy a Nokia névvel ilyenformán találkozni fogunk a hmd által...

A hmd-t nem ismeri az egyszeri user... Nem volt marketing, nincs társítás... Csak a ma gourmet körökben ismerik ..

Innentől kezdve újoncként kell rájuk tekinteni...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) cami][us válasza spect80 (#6) üzenetére


cami][us
senior tag

Nem kell mobil connoisseur-nek lenni ahhoz, hogy pocsék ajánlatnak lássa valaki ezt a mobilt. Ennyiért 2 éve is húzos lett volna.

(#9) spect80 válasza Graphics (#7) üzenetére


spect80
senior tag

A Tecnot és az Infinixet sem ismerte senki 1-2 éve, most meg ők az új redmi/realme

(#10) spect80 válasza cami][us (#8) üzenetére


spect80
senior tag

ez gyenge ajánlat ennyiért az EU piacon, az nem vitás.

(#11) Graphics válasza spect80 (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De nem is errefelé veszik... :) ( megint csak az általad gourmet közönség hallott róla leginkább. Kérdezz meg az utcán 10 embert, ki ismeri...)

Erős szerintem, hogy ők az új Redmi Realme...

Fejlődő országok piacán népszerűek.

Nem gondolom, hogy EU piacán például tényezők lennének. De persze, ha van cafolatod , dobd be, elfogadom :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) spect80 válasza Graphics (#11) üzenetére


spect80
senior tag

nincs mit cáfolni én is így gondolom. Ha a HMD felfut valaha, azt biztosan nem az EU-USA piacon teszi, hanem Afrika, Ázsia.
Az android go telefonoknál is csak olyan kommentek voltak MA-n, hogy ilyen szemetet minek gyártanak, közben afrikai videókban kivétel nélkül ilyen telókat teszteltek. Azoknak sem mi voltunk a fő piaca, mégis lehett itt is kapni.

(#13) Graphics válasza spect80 (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.